ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. liga ženy - 1. část - skupina B

10. kolo
NVC ČVS3:0Prostějov B(10, 20, 22)
Střešovice0:3Hronov(-17, -19, -23)
Lvi Praha0:3H. Králové(-22, -22, -13)
Příští kolo
Prostějov B3:0H. Králové3.11.19:00
Lvi Praha2:3Střešovice3.11.19:00
Hronov3:2NVC ČVSSO4.11.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Slavia Hradec Králové 20 15 2 0 3 53:17 1635:1384 49
2 TJ Tatran Střešovice 20 11 2 3 4 45:29 1695:1508 40
3 VK Lvi Praha 20 9 3 1 7 42:33 1641:1609 34
4 VK Hronov 20 3 3 6 8 32:50 1663:1782 21
5 Národní volejbalové centrum 20 4 3 2 11 29:47 1566:1697 20
6 VK Prostějov B 20 4 1 2 13 23:48 1417:1637 16
Datavolley
Microsite Více
 
Online Více
 
Videopřenos Stream
 
kalendář skupiny
1. liga ženy - 1. část - skupina B
1. kolo
22061 15. 9. 2023, 19:00 H. Králové - Prostějov B 3:0 (18,21,24)
22062 15. 9. 2023, 18:00 Střešovice - Lvi Praha 2:3 (22,23,-17,-26,-15)
22063 16. 9. 2023, 10:00 NVC ČVS - Hronov 2:3 (22,-21,-15,20,-10)
2. kolo
22064 16. 9. 2023, 10:00 H. Králové - Prostějov B 3:0 (13,22,15)
22065 16. 9. 2023, 11:00 Střešovice - Lvi Praha 2:3 (24,-24,19,-20,-13)
22066 16. 9. 2023, 14:00 NVC ČVS - Hronov 3:2 (19,-18,13,-20,11)
3. kolo
22067 29. 9. 2023, 18:00 Prostějov B - Hronov 3:0 (22,18,14)
22068 30. 9. 2023, 10:00 Lvi Praha - NVC ČVS 3:0 (18,17,16)
22069 29. 9. 2023, 19:00 H. Králové - Střešovice 3:0 (24,21,15)
4. kolo
22070 30. 9. 2023, 11:00 Prostějov B - Hronov 3:0 (20,16,19)
22071 30. 9. 2023, 14:00 Lvi Praha - NVC ČVS 3:0 (19,12,13)
22072 30. 9. 2023, 10:00 H. Králové - Střešovice 3:0 (16,23,20)
5. kolo
22073 6. 10. 2023, 18:00 Střešovice - Prostějov B 3:0 (10,19,10)
22074 7. 10. 2023, 10:00 NVC ČVS - H. Králové 0:3 (-12,-10,-20)
22075 6. 10. 2023, 19:00 Hronov - Lvi Praha 3:1 (-21,18,22,18)
6. kolo
22076 7. 10. 2023, 11:00 Střešovice - Prostějov B 3:0 (7,14,13)
22077 7. 10. 2023, 14:00 NVC ČVS - H. Králové 0:3 (-12,-23,-24)
22078 7. 10. 2023, 12:00 Hronov - Lvi Praha 2:3 (16,24,-21,-15,-11)
7. kolo
22079 20. 10. 2023, 20:00 Prostějov B - Lvi Praha 1:3 (-18,19,-19,-17)
22080 20. 10. 2023, 19:00 H. Králové - Hronov 3:2 (-24,23,18,-18,10)
22081 21. 10. 2023, 11:00 Střešovice - NVC ČVS 3:0 (17,22,23)
8. kolo
22082 21. 10. 2023, 11:00 Prostějov B - Lvi Praha 0:3 (-16,-22,-24)
22083 21. 10. 2023, 10:00 H. Králové - Hronov 3:2 (-22,16,19,-21,4)
22084 21. 10. 2023, 16:00 Střešovice - NVC ČVS 0:3 (-27,-23,-22)
9. kolo
22085 28. 10. 2023, 12:00 NVC ČVS - Prostějov B 1:3 (18,-22,-22,-22)
22086 27. 10. 2023, 18:00 Střešovice - Hronov 3:0 (21,22,18)
22087 27. 10. 2023, 19:00 Lvi Praha - H. Králové 1:3 (12,-17,-11,-21)
10. kolo
22088 28. 10. 2023, 16:00 NVC ČVS - Prostějov B 3:0 (10,20,22)
22089 28. 10. 2023, 10:00 Střešovice - Hronov 0:3 (-17,-19,-23)
22090 28. 10. 2023, 11:00 Lvi Praha - H. Králové 0:3 (-22,-22,-13)
11. kolo
22091 3. 11. 2023, 19:00 Prostějov B - H. Králové 3:0 (19,23,22)
22092 3. 11. 2023, 19:00 Lvi Praha - Střešovice 2:3 (24,-23,23,-18,-13)
22093 4. 11. 2023, 09:00 Hronov - NVC ČVS 3:2 (22,20,-17,-23,6)
12. kolo
22094 4. 11. 2023, 10:00 Prostějov B - H. Králové 0:3 (-22,-14,-20)
22095 4. 11. 2023, 12:00 Lvi Praha - Střešovice 0:3 (-13,-13,-21)
22096 4. 11. 2023, 13:00 Hronov - NVC ČVS 2:3 (-14,14,14,-12,-13)
13. kolo
22097 17. 11. 2023, 19:00 Hronov - Prostějov B 3:1 (-22,21,14,22)
22098 18. 11. 2023, 10:00 NVC ČVS - Lvi Praha 1:3 (17,-24,-23,-23)
22099 17. 11. 2023, 18:00 Střešovice - H. Králové 3:1 (-17,19,20,18)
14. kolo
22100 18. 11. 2023, 12:00 Hronov - Prostějov B 3:2 (16,-23,16,-23,11)
22101 18. 11. 2023, 14:00 NVC ČVS - Lvi Praha 3:1 (20,20,-19,19)
22102 18. 11. 2023, 11:00 Střešovice - H. Králové 3:1 (-23,14,18,16)
15. kolo
22103 24. 11. 2023, 19:00 Prostějov B - Střešovice 1:3 (19,-23,-20,-16)
22104 25. 11. 2023, 10:00 H. Králové - NVC ČVS 3:1 (19,22,-15,25)
22105 24. 11. 2023, 19:00 Lvi Praha - Hronov 3:1 (18,23,-19,15)
16. kolo
22106 25. 11. 2023, 11:30 Prostějov B - Střešovice 3:2 (11,-19,19,-16,12)
22107 25. 11. 2023, 14:00 H. Králové - NVC ČVS 3:0 (22,17,11)
22108 25. 11. 2023, 12:00 Lvi Praha - Hronov 3:0 (21,17,18)
17. kolo
22109 8. 12. 2023, 19:00 Lvi Praha - Prostějov B 3:0 (21,18,24)
22110 8. 12. 2023, 19:00 Hronov - H. Králové 0:3 (-22,-18,-16)
22111 9. 12. 2023, 09:00 NVC ČVS - Střešovice 0:3 (-14,-19,-14)
18. kolo
22112 9. 12. 2023, 10:00 Lvi Praha - Prostějov B 3:0 (20,11,22)
22113 9. 12. 2023, 12:00 Hronov - H. Králové 1:3 (22,-18,-22,-17)
22114 9. 12. 2023, 13:00 NVC ČVS - Střešovice 1:3 (-15,-27,23,-22)
19. kolo
22115 16. 12. 2023, 11:30 Prostějov B - NVC ČVS 2:3 (20,-20,-22,18,-12)
22116 15. 12. 2023, 19:00 Hronov - Střešovice 2:3 (-23,19,-16,30,-11)
22117 15. 12. 2023, 19:00 H. Králové - Lvi Praha 3:1 (15,-22,21,20)
20. kolo
22118 16. 12. 2023, 16:00 Prostějov B - NVC ČVS 1:3 (-28,24,-21,-10)
22119 16. 12. 2023, 10:00 Hronov - Střešovice 0:3 (-15,-16,-18)
22120 16. 12. 2023, 10:00 H. Králové - Lvi Praha 3:0 (15,17,16)
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018