Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže - skupina B

6. kolo
Střešovice-Rudolfov
Nusle-Bižuterie - SG
TJ Lokomotiva Plzeň z.s.-Č. Budějovice
Příští kolo
Rudolfov-Č. Budějovice21.10.18:00
Bižuterie - SG-TJ Lokomotiva Plzeň z.s.21.10.18:00
Střešovice-Nusle21.10.18:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Madeta České Budějovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Bižuterie - SG 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Tatran Střešovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbal Rudolfov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Sokol Nusle Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Volejbal Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. část soutěže - skupina B
1. kolo
22061 23. 9. 2022, 18:00 Bižuterie - SG - Rudolfov .
22062 23. 9. 2022, 18:00 Střešovice - Č. Budějovice .
22063 23. 9. 2022, 18:00 Nusle - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
2. kolo
22064 24. 9. 2022, 10:00 Bižuterie - SG - Rudolfov .
22065 24. 9. 2022, 10:00 Střešovice - Č. Budějovice .
22066 24. 9. 2022, 10:00 Nusle - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
3. kolo
22067 30. 9. 2022, 18:30 Rudolfov - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
22068 30. 9. 2022, 19:00 Č. Budějovice - Nusle .
22069 30. 9. 2022, 18:00 Bižuterie - SG - Střešovice .
4. kolo
22070 1. 10. 2022, 12:00 Rudolfov - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
22071 1. 10. 2022, 10:00 Č. Budějovice - Nusle .
22072 1. 10. 2022, 10:00 Bižuterie - SG - Střešovice .
5. kolo
22073 14. 10. 2022, 18:00 Střešovice - Rudolfov .
22074 14. 10. 2022, 18:00 Nusle - Bižuterie - SG .
22075 14. 10. 2022, 18:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Č. Budějovice .
6. kolo
22076 15. 10. 2022, 10:00 Střešovice - Rudolfov .
22077 15. 10. 2022, 10:00 Nusle - Bižuterie - SG .
22078 15. 10. 2022, 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Č. Budějovice .
7. kolo
22079 21. 10. 2022, 18:00 Rudolfov - Č. Budějovice .
22080 21. 10. 2022, 18:00 Bižuterie - SG - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
22081 21. 10. 2022, 18:00 Střešovice - Nusle .
8. kolo
22082 22. 10. 2022, 10:00 Rudolfov - Č. Budějovice .
22083 22. 10. 2022, 10:00 Bižuterie - SG - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
22084 22. 10. 2022, 10:00 Střešovice - Nusle .
9. kolo
22085 28. 10. 2022, 18:00 Nusle - Rudolfov .
22086 28. 10. 2022, 18:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Střešovice .
22087 28. 10. 2022, 19:00 Č. Budějovice - Bižuterie - SG .
10. kolo
22088 29. 10. 2022, 10:00 Nusle - Rudolfov .
22089 29. 10. 2022, 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Střešovice .
22090 29. 10. 2022, 12:00 Č. Budějovice - Bižuterie - SG .
11. kolo
22091 4. 11. 2022, 18:00 Rudolfov - Bižuterie - SG .
22092 4. 11. 2022, 19:00 Č. Budějovice - Střešovice .
22093 4. 11. 2022, 18:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Nusle .
12. kolo
22094 5. 11. 2022, 12:00 Rudolfov - Bižuterie - SG .
22095 5. 11. 2022, 11:30 Č. Budějovice - Střešovice .
22096 5. 11. 2022, 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Nusle .
13. kolo
22097 18. 11. 2022, 18:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Rudolfov .
22098 18. 11. 2022, 18:00 Nusle - Č. Budějovice .
22099 18. 11. 2022, 18:00 Střešovice - Bižuterie - SG .
14. kolo
22100 19. 11. 2022, 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Rudolfov .
22101 19. 11. 2022, 10:00 Nusle - Č. Budějovice .
22102 19. 11. 2022, 10:00 Střešovice - Bižuterie - SG .
15. kolo
22103 25. 11. 2022, 18:00 Rudolfov - Střešovice .
22104 25. 11. 2022, 18:00 Bižuterie - SG - Nusle .
22105 25. 11. 2022, 19:00 Č. Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
16. kolo
22106 26. 11. 2022, 10:00 Rudolfov - Střešovice .
22107 26. 11. 2022, 10:00 Bižuterie - SG - Nusle .
22108 26. 11. 2022, 10:00 Č. Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
17. kolo
22109 2. 12. 2022, 19:00 Č. Budějovice - Rudolfov .
22110 2. 12. 2022, 18:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Bižuterie - SG .
22111 2. 12. 2022, 18:00 Nusle - Střešovice .
18. kolo
22112 3. 12. 2022, 10:00 Č. Budějovice - Rudolfov .
22113 3. 12. 2022, 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Bižuterie - SG .
22114 3. 12. 2022, 10:00 Nusle - Střešovice .
19. kolo
22115 16. 12. 2022, 18:00 Rudolfov - Nusle .
22116 16. 12. 2022, 18:00 Střešovice - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
22117 16. 12. 2022, 18:00 Bižuterie - SG - Č. Budějovice .
20. kolo
22118 17. 12. 2022, 10:00 Rudolfov - Nusle .
22119 17. 12. 2022, 10:00 Střešovice - TJ Lokomotiva Plzeň z.s. .
22120 17. 12. 2022, 10:00 Bižuterie - SG - Č. Budějovice .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018