Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. liga ženy - 1. část - skupina B

15. kolo
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Madeta České Budějovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Orion Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Volejbal Rudolfov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 VK Lvi Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 SGLD Brno 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Sokol Nusle Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 VK Prostějov B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. liga ženy - 1. část - skupina B
1. kolo
22057 13. 9. 2024, 19:30 KP Brno - Orion Praha .
22058 13. 9. 2024, 18:00 České Budějovice - Lvi Praha .
22059 13. 9. 2024, 18:00 Nusle - .
22060 13. 9. 2024, 18:00 Rudolfov - Prostějov B .
2. kolo
22061 14. 9. 2024, 17:00 Orion Praha - Prostějov B .
22062 14. 9. 2024, 17:00 - Rudolfov .
22063 14. 9. 2024, 17:00 Lvi Praha - Nusle .
22064 14. 9. 2024, 17:00 KP Brno - České Budějovice .
3. kolo
22065 20. 9. 2024, 18:00 České Budějovice - Orion Praha .
22066 20. 9. 2024, 18:00 Nusle - KP Brno .
22067 20. 9. 2024, 18:00 Rudolfov - Lvi Praha .
22068 20. 9. 2024, 18:00 Prostějov B - .
4. kolo
22069 21. 9. 2024, 17:00 Orion Praha - .
22070 21. 9. 2024, 17:00 Lvi Praha - Prostějov B .
22071 21. 9. 2024, 17:00 KP Brno - Rudolfov .
22072 21. 9. 2024, 17:00 České Budějovice - Nusle .
5. kolo
22073 27. 9. 2024, 18:00 Nusle - Orion Praha .
22074 27. 9. 2024, 18:00 Rudolfov - České Budějovice .
22075 27. 9. 2024, 18:00 Prostějov B - KP Brno .
22076 27. 9. 2024, 18:00 - Lvi Praha .
6. kolo
22077 4. 10. 2024, 18:00 Orion Praha - Lvi Praha .
22078 4. 10. 2024, 19:30 KP Brno - .
22079 4. 10. 2024, 18:00 České Budějovice - Prostějov B .
22080 4. 10. 2024, 18:00 Nusle - Rudolfov .
7. kolo
22081 11. 10. 2024, 18:00 Rudolfov - Orion Praha .
22082 11. 10. 2024, 18:00 Prostějov B - Nusle .
22083 11. 10. 2024, 18:00 - České Budějovice .
22084 11. 10. 2024, 18:00 Lvi Praha - KP Brno .
8. kolo
22085 18. 10. 2024, 18:00 Orion Praha - KP Brno .
22086 18. 10. 2024, 18:00 Lvi Praha - České Budějovice .
22087 18. 10. 2024, 18:00 - Nusle .
22088 18. 10. 2024, 18:00 Prostějov B - Rudolfov .
9. kolo
22089 25. 10. 2024, 18:00 Prostějov B - Orion Praha .
22090 25. 10. 2024, 18:00 Rudolfov - .
22091 25. 10. 2024, 18:00 Nusle - Lvi Praha .
22092 25. 10. 2024, 18:00 České Budějovice - KP Brno .
10. kolo
22093 1. 11. 2024, 18:00 Orion Praha - České Budějovice .
22094 1. 11. 2024, 19:30 KP Brno - Nusle .
22095 1. 11. 2024, 18:00 Lvi Praha - Rudolfov .
22096 1. 11. 2024, 18:00 - Prostějov B .
11. kolo
22097 8. 11. 2024, 18:00 - Orion Praha .
22098 8. 11. 2024, 18:00 Prostějov B - Lvi Praha .
22099 8. 11. 2024, 18:00 Rudolfov - KP Brno .
22100 8. 11. 2024, 18:00 Nusle - České Budějovice .
12. kolo
22101 15. 11. 2024, 18:00 Orion Praha - Nusle .
22102 15. 11. 2024, 18:00 České Budějovice - Rudolfov .
22103 15. 11. 2024, 19:30 KP Brno - Prostějov B .
22104 15. 11. 2024, 18:00 Lvi Praha - .
13. kolo
22105 22. 11. 2024, 18:00 Lvi Praha - Orion Praha .
22106 22. 11. 2024, 18:00 - KP Brno .
22107 22. 11. 2024, 18:00 Prostějov B - České Budějovice .
22108 22. 11. 2024, 18:00 Rudolfov - Nusle .
14. kolo
22109 29. 11. 2024, 18:00 Orion Praha - Rudolfov .
22110 29. 11. 2024, 18:00 Nusle - Prostějov B .
22111 29. 11. 2024, 18:00 České Budějovice - .
22112 29. 11. 2024, 19:30 KP Brno - Lvi Praha .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018