Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

1. část soutěže - skupina B

20. kolo
Jirkov-Meteor
Mikulova-Ústí n. L.
Žatec-Teplice
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Jirkov - Ervěnice 8 6 1 1 0 23:6 662:514 21
2 Sportovní klub Meteor Praha 6 5 1 0 0 18:5 537:442 17
3 Volejbal Ústí nad Labem 6 2 1 1 2 12:12 499:476 9
4 SKŠ ZŠ Mikulova Praha 4 2 0 0 2 6:6 256:268 6
5 VK Sever Žatec 6 0 0 1 5 5:18 428:551 1
6 VK Šanov Teplice 6 0 0 0 6 1:18 339:470 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 9. 2020, 10:00 Žatec - Jirkov 2:3 (-12,21,-22,23,-8)
2 13. 9. 2020, 10:00 Mikulova - Teplice 3:0 (21,22,20)
3 12. 9. 2020, 10:00 Meteor - Ústí n. L. 3:2 (-14,-21,18,13,13)
2. kolo
4 12. 9. 2020, 14:00 Žatec - Jirkov 0:3 (-16,-17,-19)
5 13. 9. 2020, 13:00 Mikulova - Teplice 3:0 (22,15,18)
6 12. 9. 2020, 14:00 Meteor - Ústí n. L. 3:0 (22,20,22)
3. kolo
7 26. 9. 2020, 10:00 Jirkov - Ústí n. L. 3:1 (17,-17,20,10)
8 19. 9. 2020, 10:00 Teplice - Meteor 0:3 (-11,-23,-12)
4. kolo
10 26. 9. 2020, 14:00 Jirkov - Ústí n. L. 2:3 (-8,16,-17,13,-11)
11 19. 9. 2020, 14:00 Teplice - Meteor 1:3 (-18,-14,20,-20)
5. kolo
13 3. 10. 2020, 10:00 Mikulova - Jirkov 0:3 (-17,-21,-13)
14 4. 10. 2020, 09:00 Meteor - Žatec 3:1 (-22,16,14,21)
6. kolo
16 3. 10. 2020, 14:00 Mikulova - Jirkov 0:3 (-15,-18,-22)
17 4. 10. 2020, 13:00 Meteor - Žatec 3:1 (21,-20,18,21)
7. kolo
19 10. 10. 2020, 10:00 Jirkov - Teplice 3:0 (22,9,21)
20 10. 10. 2020, 09:00 Žatec - Ústí n. L. 0:3 (-12,-16,-18)
8. kolo
22 10. 10. 2020, 14:00 Jirkov - Teplice 3:0 (12,20,14)
23 10. 10. 2020, 13:00 Žatec - Ústí n. L. 1:3 (-14,-15,25,-21)
13. kolo
38 13. 12. 2020, 09:00 Meteor - Teplice .
14. kolo
41 13. 12. 2020, 13:00 Meteor - Teplice .
15. kolo
43 5. 12. 2020, 10:00 Jirkov - Mikulova .
44 5. 12. 2020, 10:00 Žatec - Meteor .
45 5. 12. 2020, 10:00 Teplice - Ústí n. L. .
16. kolo
46 5. 12. 2020, 14:00 Jirkov - Mikulova .
47 5. 12. 2020, 14:00 Žatec - Meteor .
48 5. 12. 2020, 14:00 Teplice - Ústí n. L. .
17. kolo
49 10. 1. 2021, 10:00 Teplice - Jirkov .
50 10. 1. 2021, 10:00 Ústí n. L. - Žatec .
51 10. 1. 2021, 09:00 Meteor - Mikulova .
18. kolo
52 10. 1. 2021, 14:00 Teplice - Jirkov .
53 10. 1. 2021, 14:00 Ústí n. L. - Žatec .
54 10. 1. 2021, 13:00 Meteor - Mikulova .
19. kolo
55 24. 1. 2021, 10:00 Jirkov - Meteor .
56 24. 1. 2021, 10:00 Mikulova - Ústí n. L. .
57 23. 1. 2021, 10:00 Žatec - Teplice .
20. kolo
58 24. 1. 2021, 14:00 Jirkov - Meteor .
59 24. 1. 2021, 14:00 Mikulova - Ústí n. L. .
60 23. 1. 2021, 14:00 Žatec - Teplice .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018