ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy U18 - 1. část - skupina A

20. kolo
Teplice0:3Děčín(-17, -14, -12)
Ústí n. L.1:3Jirkov(-22, 21, -25, -20)
Mělník3:0Turnov(17, 18, 19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Jirkov 20 16 2 1 1 56:13 1604:1156 53
2 TJ Zikuda Turnov 20 11 3 1 5 46:28 1625:1522 40
3 SKV Ústí nad Labem 20 11 1 0 8 40:29 1544:1474 35
4 TJ EMĚ Mělník 20 10 1 3 6 44:33 1755:1588 35
5 VSK Spartak Děčín 20 5 0 2 13 22:45 1284:1515 17
6 VK Šanov Teplice 20 0 0 0 20 0:60 944:1501 0
kalendář skupiny
2. liga ženy U18 - 1. část - skupina A
1. kolo
1 23. 9. 2023, 10:00 Mělník - Teplice 3:0 (9,17,20)
2 21. 10. 2023, 09:00 Ústí n. L. - Turnov 1:3 (-23,19,-20,-18)
3 23. 9. 2023, 10:00 Děčín - Jirkov 0:3 (-11,-11,-10)
2. kolo
4 23. 9. 2023, 14:00 Mělník - Teplice 3:0 (20,22,17)
5 21. 10. 2023, 13:00 Ústí n. L. - Turnov 3:1 (16,23,-18,18)
6 23. 9. 2023, 14:00 Děčín - Jirkov 0:3 (-18,-6,-10)
3. kolo
7 30. 9. 2023, 09:00 Teplice - Jirkov 0:3 (-9,-11,-15)
8 30. 9. 2023, 10:00 Turnov - Děčín 3:0 (22,23,16)
9 15. 10. 2023, 10:00 Mělník - Ústí n. L. 2:3 (-20,-20,14,21,-12)
4. kolo
10 30. 9. 2023, 13:00 Teplice - Jirkov 0:3 (-13,-15,-11)
11 30. 9. 2023, 14:00 Turnov - Děčín 3:1 (21,-19,26,13)
12 15. 10. 2023, 14:00 Mělník - Ústí n. L. 1:3 (-17,-23,14,-23)
5. kolo
13 7. 10. 2023, 09:00 Ústí n. L. - Teplice 3:0 (18,12,13)
14 7. 10. 2023, 10:00 Děčín - Mělník 1:3 (-23,-22,25,-17)
15 7. 10. 2023, 10:00 Jirkov - Turnov 3:0 (20,20,13)
6. kolo
16 7. 10. 2023, 13:00 Ústí n. L. - Teplice 3:0 (21,16,21)
17 7. 10. 2023, 14:00 Děčín - Mělník 2:3 (21,-14,-20,22,-5)
18 7. 10. 2023, 14:00 Jirkov - Turnov 2:3 (-19,6,-17,11,-11)
7. kolo
19 14. 10. 2023, 10:00 Teplice - Turnov 0:3 (-15,-13,-13)
20 28. 10. 2023, 10:00 Mělník - Jirkov 2:3 (-19,20,-23,19,-7)
21 28. 10. 2023, 09:00 Ústí n. L. - Děčín 3:0 (25,13,23)
8. kolo
22 14. 10. 2023, 14:00 Teplice - Turnov 0:3 (-12,-17,-15)
23 28. 10. 2023, 14:00 Mělník - Jirkov 1:3 (16,-21,-19,-25)
24 28. 10. 2023, 13:00 Ústí n. L. - Děčín 3:0 (21,24,22)
9. kolo
25 4. 11. 2023, 10:00 Děčín - Teplice 3:0 (11,16,17)
26 14. 10. 2023, 10:00 Jirkov - Ústí n. L. 3:0 (15,17,20)
27 4. 11. 2023, 10:00 Turnov - Mělník 3:1 (18,-20,23,23)
10. kolo
28 4. 11. 2023, 14:00 Děčín - Teplice 3:0 (16,14,15)
29 14. 10. 2023, 14:00 Jirkov - Ústí n. L. 3:0 (14,23,14)
30 4. 11. 2023, 14:00 Turnov - Mělník 3:1 (-18,13,25,21)
11. kolo
31 11. 11. 2023, 10:00 Teplice - Mělník 0:3 (-18,-16,-12)
32 11. 11. 2023, 11:00 Turnov - Ústí n. L. 3:0 (25,20,16)
33 11. 11. 2023, 10:00 Jirkov - Děčín 3:0 (12,19,14)
12. kolo
34 11. 11. 2023, 14:00 Teplice - Mělník 0:3 (-22,-15,-18)
35 11. 11. 2023, 15:00 Turnov - Ústí n. L. 1:3 (18,-25,-14,-19)
36 11. 11. 2023, 14:00 Jirkov - Děčín 3:0 (5,12,8)
13. kolo
37 25. 11. 2023, 10:00 Jirkov - Teplice 3:0 (14,8,6)
38 25. 11. 2023, 10:00 Děčín - Turnov 0:3 (-17,-22,-15)
39 25. 11. 2023, 09:00 Ústí n. L. - Mělník 1:3 (-23,-19,21,-17)
14. kolo
40 25. 11. 2023, 14:00 Jirkov - Teplice 3:0 (17,17,9)
41 25. 11. 2023, 14:00 Děčín - Turnov 2:3 (17,-19,-18,24,-8)
42 25. 11. 2023, 13:00 Ústí n. L. - Mělník 1:3 (-23,19,-13,-27)
15. kolo
43 7. 11. 2023, 14:00 Teplice - Ústí n. L. 0:3 (-21,-19,-14)
44 2. 12. 2023, 09:00 Mělník - Děčín 3:1 (21,-22,13,19)
45 2. 12. 2023, 13:00 Turnov - Jirkov 2:3 (-14,19,15,-21,-12)
16. kolo
46 7. 11. 2023, 18:00 Teplice - Ústí n. L. 0:3 (-21,-19,-22)
47 2. 12. 2023, 13:00 Mělník - Děčín 0:3 (-25,-27,-18)
48 2. 12. 2023, 16:00 Turnov - Jirkov 0:3 (-20,-22,-13)
17. kolo
49 16. 12. 2023, 10:00 Turnov - Teplice 3:0 (13,23,18)
50 16. 12. 2023, 10:00 Jirkov - Mělník 3:1 (20,-14,17,17)
51 16. 12. 2023, 10:00 Děčín - Ústí n. L. 0:3 (-9,-11,-10)
18. kolo
52 16. 12. 2023, 14:00 Turnov - Teplice 3:0 (18,20,15)
53 16. 12. 2023, 14:00 Jirkov - Mělník 0:3 (-22,-13,-14)
54 16. 12. 2023, 14:00 Děčín - Ústí n. L. 0:3 (-20,-14,-22)
19. kolo
55 20. 12. 2023, 14:00 Teplice - Děčín 0:3 (-24,-16,-12)
56 6. 1. 2024, 09:00 Ústí n. L. - Jirkov 0:3 (-17,-17,-16)
57 6. 1. 2024, 10:00 Mělník - Turnov 2:3 (-20,21,16,-19,-16)
20. kolo
58 20. 12. 2023, 18:00 Teplice - Děčín 0:3 (-17,-14,-12)
59 6. 1. 2024, 13:00 Ústí n. L. - Jirkov 1:3 (-22,21,-25,-20)
60 6. 1. 2024, 14:00 Mělník - Turnov 3:0 (17,18,19)
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz
© ČVS 2015-2018