ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Kvalifikace o 2-U18Z - skupina C

KOLO
2. kolo
Čížkovice3:1Rtyně(17, -23, 23, 24)
Kladno3:0Třebín(12, 13, 24)
Choceň1:3Čížkovice(-23, -22, 15, -15)
Rtyně3:0Třebín(19, 20, 15)
Choceň0:3Kladno(-23, -17, -20)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kladno volejbal cz 4 4 0 0 0 12:0 301:200 12
2 VTK Čížkovice 4 3 0 0 1 9:5 313:307 9
3 VK Choceň 4 1 1 0 2 7:9 337:341 5
4 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 4 1 0 1 2 6:9 308:330 4
5 SK Třebín 4 0 0 0 4 1:12 235:316 0
kalendář skupiny
Kvalifikace o 2-U18Z - skupina C; Pořadatel: Kladno volejbal cz
1. kolo
1 27. 4. 2024, 10:00 Čížkovice - Kladno Sportovců 817 Kladno - Rozdělov 0:3 (-13,-18,-18)
2 27. 4. 2024, 10:30 Rtyně - Choceň Sportovců 817 Kladno - Rozdělov 2:3 (-19,16,20,-19,-14)
3 27. 4. 2024, 13:00 Třebín - Čížkovice Sportovců 817 Kladno - Rozdělov 0:3 (-19,-19,-20)
4 27. 4. 2024, 13:00 Kladno - Rtyně 3:0 (17,12,13)
5 27. 4. 2024, 16:00 Třebín - Choceň Sportovců 817 Kladno - Rozdělov 1:3 (-12,-22,15,-15)
2. kolo
6 28. 4. 2024, 10:00 Čížkovice - Rtyně Sportovců 817 Kladno - Rozdělov 3:1 (17,-23,23,24)
7 28. 4. 2024, 10:00 Kladno - Třebín 3:0 (12,13,24)
8 28. 4. 2024, 13:00 Choceň - Čížkovice Sportovců 817 Kladno - Rozdělov 1:3 (-23,-22,15,-15)
9 28. 4. 2024, 13:00 Rtyně - Třebín Sportovců 817 Kladno - Rozdělov 3:0 (19,20,15)
10 28. 4. 2024, 16:00 Choceň - Kladno Sportovců 817 Kladno - Rozdělov 0:3 (-23,-17,-20)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
© ČVS 2015-2018