ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Kvalifikace o 2-U18Z - skupina B

KOLO
2. kolo
Španielka0:3Hořovice(-8, -22, -9)
Teplice3:1Slavia Plzeň(14, -21, 23, 24)
Varnsdorf0:3Španielka(-10, -10, -14)
Hořovice3:0Slavia Plzeň(21, 16, 12)
Varnsdorf0:3Teplice(-12, -6, -15)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Šanov Teplice 4 4 0 0 0 12:1 326:250 12
2 TJ Spartak Hořovice 4 3 0 0 1 9:3 289:198 9
3 VK Slavia Plzeň 4 2 0 0 2 7:6 286:255 6
4 SK Španielka Řepy 4 1 0 0 3 3:9 237:263 3
5 TJ Slovan Varnsdorf 4 0 0 0 4 0:12 128:300 0
kalendář skupiny
Kvalifikace o 2-U18Z - skupina B; Pořadatel: VK Šanov Teplice
1. kolo
1 27. 4. 2024, 09:00 Španielka - Teplice Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany 0:3 (-26,-18,-23)
2 27. 4. 2024, 11:00 Hořovice - Varnsdorf Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany 3:0 (12,12,10)
3 27. 4. 2024, 13:00 Slavia Plzeň - Španielka Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany 3:0 (13,19,24)
4 27. 4. 2024, 15:00 Teplice - Hořovice 3:0 (18,22,24)
5 27. 4. 2024, 17:00 Slavia Plzeň - Varnsdorf Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany 3:0 (7,8,12)
2. kolo
6 28. 4. 2024, 09:00 Španielka - Hořovice Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany 0:3 (-8,-22,-9)
7 28. 4. 2024, 11:00 Teplice - Slavia Plzeň 3:1 (14,-21,23,24)
8 28. 4. 2024, 13:00 Varnsdorf - Španielka Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany 0:3 (-10,-10,-14)
9 28. 4. 2024, 15:00 Hořovice - Slavia Plzeň Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany 3:0 (21,16,12)
10 28. 4. 2024, 17:00 Varnsdorf - Teplice Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany 0:3 (-12,-6,-15)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
© ČVS 2015-2018