Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy U18 - 2. část - skupina 7-12 (A+B)

12. kolo
Český Krumlov0:3Mělník(-13, -15, -10)
Kladno3:0Děčín(19, 19, 21)
Chodov3:1Teplice(22, -23, 13, 16)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ EMĚ Mělník 20 14 4 1 1 56:17 1706:1373 51
2 BVC Chodov 20 7 5 5 3 47:39 1818:1774 36
3 VSK Spartak Děčín 20 7 4 3 6 42:36 1731:1607 32
4 VSK Český Krumlov 20 7 1 5 7 36:42 1619:1684 28
5 Kladno volejbal cz 20 7 1 2 10 34:41 1575:1630 25
6 VK Šanov Teplice 20 2 1 0 17 14:54 1236:1617 8
kalendář skupiny
2. liga ženy U18 - 2. část - skupina 7-12 (A+B)
1. kolo
1 20. 1. 2024, 09:00 Mělník - Kladno 3:0 (21,22,21)
2 20. 1. 2024, 10:00 Děčín - Chodov 3:2 (-21,21,24,-18,7)
3 20. 1. 2024, 09:00 Teplice - Český Krumlov 0:3 (-21,-13,-20)
2. kolo
4 20. 1. 2024, 13:00 Mělník - Kladno 3:1 (13,-15,18,20)
5 20. 1. 2024, 14:00 Děčín - Chodov 3:2 (-22,-25,22,20,11)
6 20. 1. 2024, 13:00 Teplice - Český Krumlov 0:3 (-22,-9,-23)
3. kolo
7 3. 2. 2024, 10:00 Chodov - Mělník 3:2 (-19,19,-24,23,10)
8 3. 2. 2024, 09:00 Český Krumlov - Děčín 3:1 (20,-17,25,23)
9 23. 3. 2024, 09:00 Kladno - Teplice 3:1 (-22,19,17,18)
4. kolo
10 3. 2. 2024, 14:00 Chodov - Mělník 2:3 (-13,-20,24,15,-10)
11 3. 2. 2024, 13:00 Český Krumlov - Děčín 1:3 (-16,23,-20,-14)
12 23. 3. 2024, 13:00 Kladno - Teplice 1:3 (13,-19,-20,-19)
5. kolo
13 10. 2. 2024, 11:00 Mělník - Český Krumlov 3:0 (17,17,14)
14 10. 2. 2024, 10:00 Děčín - Kladno 2:3 (-22,14,-24,21,-10)
15 10. 2. 2024, 09:00 Teplice - Chodov 1:3 (-13,-11,22,-22)
6. kolo
16 10. 2. 2024, 15:00 Mělník - Český Krumlov 3:0 (22,7,19)
17 10. 2. 2024, 14:00 Děčín - Kladno 0:3 (-18,-21,-18)
18 10. 2. 2024, 13:00 Teplice - Chodov 1:3 (-21,-19,17,-8)
7. kolo
19 2. 3. 2024, 09:00 Kladno - Mělník 0:3 (-20,-20,-23)
20 2. 3. 2024, 10:00 Chodov - Děčín 3:2 (-17,20,-16,19,14)
21 2. 3. 2024, 11:00 Český Krumlov - Teplice 2:3 (23,-20,13,-21,-10)
8. kolo
22 2. 3. 2024, 13:00 Kladno - Mělník 0:3 (-18,-19,-16)
23 2. 3. 2024, 14:00 Chodov - Děčín 0:3 (-24,-12,-16)
24 2. 3. 2024, 15:00 Český Krumlov - Teplice 0:3 (-19,-26,-14)
9. kolo
25 9. 3. 2024, 09:00 Mělník - Chodov 3:2 (-19,13,-19,23,1)
26 9. 3. 2024, 10:00 Děčín - Český Krumlov 3:2 (14,14,-25,-23,13)
27 9. 3. 2024, 09:00 Teplice - Kladno 1:3 (14,-13,-8,-17)
10. kolo
28 9. 3. 2024, 13:00 Mělník - Chodov 3:2 (17,-19,18,-22,11)
29 9. 3. 2024, 14:00 Děčín - Český Krumlov 3:2 (-19,21,14,-15,16)
30 9. 3. 2024, 13:00 Teplice - Kladno 0:3 (-19,-22,-21)
11. kolo
31 31. 3. 2024, 10:00 Český Krumlov - Mělník 0:3 (-17,-16,-22)
32 31. 3. 2024, 10:00 Kladno - Děčín 3:0 (22,24,23)
33 31. 3. 2024, 10:00 Chodov - Teplice 3:0 (13,13,21)
12. kolo
34 31. 3. 2024, 14:00 Český Krumlov - Mělník 0:3 (-13,-15,-10)
35 31. 3. 2024, 14:00 Kladno - Děčín 3:0 (19,19,21)
36 31. 3. 2024, 14:00 Chodov - Teplice 3:1 (22,-23,13,16)
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz
© ČVS 2015-2018