ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy U18 - 1. část - skupina B

20. kolo
Kladno1:3Český Krumlov(-18, 20, -21, -18)
Příbram3:0Chodov(22, 12, 10)
Sokolov3:0Vejprnice(15, 23, 20)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Baník Příbram 20 14 3 0 3 52:21 1686:1466 48
2 VSK Baník Sokolov 20 10 1 2 5 41:36 1602:1678 32
3 TJ Sokol Vejprnice 20 5 6 2 7 42:43 1860:1851 29
4 VSK Český Krumlov 20 7 2 4 7 38:41 1724:1701 29
5 BVC Chodov 20 4 3 3 10 32:48 1618:1790 21
6 Kladno volejbal cz 20 5 0 4 11 31:47 1591:1595 19
kalendář skupiny
2. liga ženy U18 - 1. část - skupina B
1. kolo
1 16. 9. 2023, 10:00 Sokolov - Kladno X:3
2 16. 9. 2023, 10:00 Příbram - Vejprnice 3:1 (24,-22,17,19)
3 16. 9. 2023, 10:00 Český Krumlov - Chodov 3:0 (24,18,23)
2. kolo
4 16. 9. 2023, 14:00 Sokolov - Kladno X:3
5 16. 9. 2023, 14:00 Příbram - Vejprnice 3:1 (17,23,-34,20)
6 16. 9. 2023, 14:00 Český Krumlov - Chodov 2:3 (23,-25,20,-26,-4)
3. kolo
7 28. 9. 2023, 09:00 Kladno - Chodov 0:3 (-23,-19,-23)
8 23. 9. 2023, 10:00 Vejprnice - Český Krumlov 3:2 (-15,22,-20,23,20)
9 30. 9. 2023, 10:00 Sokolov - Příbram 3:0 (14,11,28)
4. kolo
10 28. 9. 2023, 13:00 Kladno - Chodov 3:1 (20,22,-20,15)
11 23. 9. 2023, 14:00 Vejprnice - Český Krumlov 3:2 (-13,-26,25,25,12)
12 30. 9. 2023, 14:00 Sokolov - Příbram 2:3 (-19,14,13,-25,-11)
5. kolo
13 7. 10. 2023, 10:00 Příbram - Kladno 3:0 (16,21,19)
14 7. 10. 2023, 10:00 Český Krumlov - Sokolov 0:3 (-17,-22,-21)
15 7. 10. 2023, 10:00 Chodov - Vejprnice 2:3 (23,-23,24,-13,-12)
6. kolo
16 7. 10. 2023, 14:00 Příbram - Kladno 3:1 (-28,17,18,19)
17 7. 10. 2023, 14:00 Český Krumlov - Sokolov 3:2 (20,-22,21,-16,14)
18 7. 10. 2023, 14:00 Chodov - Vejprnice 1:3 (-16,-22,23,-17)
7. kolo
19 28. 10. 2023, 09:00 Kladno - Vejprnice 3:1 (20,21,-20,20)
20 28. 10. 2023, 10:00 Sokolov - Chodov 3:1 (22,-11,20,19)
21 28. 10. 2023, 10:00 Příbram - Český Krumlov 3:0 (16,15,16)
8. kolo
22 28. 10. 2023, 12:00 Kladno - Vejprnice 2:3 (18,-15,-19,8,-13)
23 28. 10. 2023, 14:00 Sokolov - Chodov 3:2 (17,-25,-18,16,9)
24 28. 10. 2023, 14:00 Příbram - Český Krumlov 3:1 (-22,19,21,11)
9. kolo
25 4. 11. 2023, 10:00 Český Krumlov - Kladno 3:1 (-16,17,21,16)
26 4. 11. 2023, 10:00 Chodov - Příbram 0:3 (-13,-17,-18)
27 4. 11. 2023, 09:00 Vejprnice - Sokolov 3:1 (21,16,-19,18)
10. kolo
28 4. 11. 2023, 14:00 Český Krumlov - Kladno 3:2 (-21,17,11,-23,11)
29 4. 11. 2023, 14:00 Chodov - Příbram 0:3 (-16,-18,-20)
30 4. 11. 2023, 13:00 Vejprnice - Sokolov 1:3 (-26,-30,22,-17)
11. kolo
31 11. 11. 2023, 10:00 Kladno - Sokolov 1:3 (14,-26,-18,-24)
32 11. 11. 2023, 09:00 Vejprnice - Příbram 2:3 (22,-21,-23,19,-12)
33 11. 11. 2023, 10:00 Chodov - Český Krumlov 3:1 (-18,15,21,21)
12. kolo
34 11. 11. 2023, 14:00 Kladno - Sokolov 1:3 (20,-11,-15,-18)
35 11. 11. 2023, 13:00 Vejprnice - Příbram 2:3 (18,16,-18,-19,-14)
36 11. 11. 2023, 14:00 Chodov - Český Krumlov 3:2 (-20,16,23,-17,13)
13. kolo
37 25. 11. 2023, 10:00 Chodov - Kladno 3:1 (12,24,-17,17)
38 25. 11. 2023, 10:00 Český Krumlov - Vejprnice 3:0 (23,22,20)
39 25. 11. 2023, 11:00 Příbram - Sokolov 3:1 (22,21,-22,9)
14. kolo
40 25. 11. 2023, 14:00 Chodov - Kladno 3:2 (-7,15,14,-18,13)
41 25. 11. 2023, 14:00 Český Krumlov - Vejprnice 1:3 (14,-16,-22,-23)
42 25. 11. 2023, 15:00 Příbram - Sokolov 1:3 (-22,-21,19,-21)
15. kolo
43 2. 12. 2023, 11:00 Kladno - Příbram Jana Palacha 1840 Kladno 3:0 (24,17,11)
44 10. 12. 2023, 10:00 Sokolov - Český Krumlov 0:3 (-16,-21,-13)
45 2. 12. 2023, 10:00 Vejprnice - Chodov 3:2 (26,-15,-21,8,12)
16. kolo
46 2. 12. 2023, 15:00 Kladno - Příbram Jana Palacha 1840 Kladno 1:3 (-15,13,-23,-20)
47 10. 12. 2023, 14:00 Sokolov - Český Krumlov 1:3 (-22,-19,27,-19)
48 2. 12. 2023, 14:00 Vejprnice - Chodov 3:1 (15,-25,24,15)
17. kolo
49 16. 12. 2023, 09:00 Vejprnice - Kladno 3:2 (22,-21,12,-19,7)
50 16. 12. 2023, 10:00 Chodov - Sokolov 1:3 (23,-21,-18,-23)
51 17. 12. 2023, 12:00 Český Krumlov - Příbram 0:3 (-19,-22,-16)
18. kolo
52 16. 12. 2023, 13:00 Vejprnice - Kladno 3:0 (20,15,14)
53 16. 12. 2023, 14:00 Chodov - Sokolov 3:1 (20,23,-19,20)
54 17. 12. 2023, 16:00 Český Krumlov - Příbram 0:3 (-16,-16,-23)
19. kolo
55 6. 1. 2024, 11:00 Kladno - Český Krumlov 1:3 (22,-12,-10,-21)
56 7. 1. 2024, 09:00 Příbram - Chodov 3:0 (7,19,16)
57 7. 1. 2024, 10:00 Sokolov - Vejprnice 3:1 (-22,22,15,19)
20. kolo
58 6. 1. 2024, 15:00 Kladno - Český Krumlov 1:3 (-18,20,-21,-18)
59 7. 1. 2024, 13:00 Příbram - Chodov 3:0 (22,12,10)
60 7. 1. 2024, 14:00 Sokolov - Vejprnice 3:0 (15,23,20)
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz
© ČVS 2015-2018