ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy U20 - 1. část - skupina B

20. kolo
České Budějovice2:3Tábor(-19, 21, -20, 16, -12)
Třebín3:1Český Krumlov(17, -24, 21, 21)
Příbram3:0Rudolfov(21, 21, 20)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Baník Příbram 20 17 0 1 2 54:14 1613:1264 52
2 SK Třebín 20 16 1 0 3 53:18 1670:1430 50
3 Volejbal Tábor 20 7 4 1 8 38:38 1626:1622 30
4 VK Madeta České Budějovice 20 6 2 4 8 37:41 1655:1679 26
5 Volejbal Rudolfov 20 3 1 2 14 20:52 1409:1678 13
6 VSK Český Krumlov 20 2 1 1 16 15:54 1350:1650 9
kalendář skupiny
2. liga ženy U20 - 1. část - skupina B
1. kolo
1 23. 9. 2023, 10:00 Příbram - České Budějovice 2:3 (15,-17,16,-24,-10)
2 17. 9. 2023, 10:00 Třebín - Rudolfov 3:1 (17,-18,8,25)
3 17. 9. 2023, 10:00 Tábor - Český Krumlov 3:2 (19,11,-23,-24,8)
2. kolo
4 23. 9. 2023, 14:00 Příbram - České Budějovice 3:1 (-25,16,18,20)
5 17. 9. 2023, 14:00 Třebín - Rudolfov 3:0 (21,19,21)
6 17. 9. 2023, 14:00 Tábor - Český Krumlov 3:0 (14,15,23)
3. kolo
7 1. 10. 2023, 10:00 České Budějovice - Český Krumlov 3:0 (19,16,17)
8 28. 9. 2023, 10:00 Rudolfov - Tábor 2:3 (22,-19,19,-22,-7)
9 1. 10. 2023, 10:00 Příbram - Třebín 3:0 (14,15,15)
4. kolo
10 1. 10. 2023, 14:00 České Budějovice - Český Krumlov 3:1 (21,13,-28,12)
11 28. 9. 2023, 14:00 Rudolfov - Tábor 0:3 (-22,-22,-21)
12 1. 10. 2023, 14:00 Příbram - Třebín 1:3 (23,-20,-21,-22)
5. kolo
13 24. 9. 2023, 10:00 Třebín - České Budějovice 3:1 (21,23,-23,22)
14 8. 10. 2023, 10:00 Tábor - Příbram 1:3 (-20,-17,17,-13)
15 8. 10. 2023, 09:00 Český Krumlov - Rudolfov 3:0 (23,22,13)
6. kolo
16 24. 9. 2023, 14:00 Třebín - České Budějovice 3:1 (16,19,-23,22)
17 8. 10. 2023, 14:00 Tábor - Příbram 1:3 (-16,-14,19,-18)
18 8. 10. 2023, 13:00 Český Krumlov - Rudolfov 3:2 (18,-22,-25,17,7)
7. kolo
19 29. 10. 2023, 10:00 České Budějovice - Rudolfov 2:3 (-21,15,-15,20,-13)
20 29. 10. 2023, 10:00 Příbram - Český Krumlov 3:0 (21,20,16)
21 29. 10. 2023, 10:00 Třebín - Tábor 1:3 (-22,16,-12,-19)
8. kolo
22 29. 10. 2023, 14:00 České Budějovice - Rudolfov 1:3 (-22,10,-21,-20)
23 29. 10. 2023, 14:00 Příbram - Český Krumlov 3:0 (17,14,20)
24 29. 10. 2023, 14:00 Třebín - Tábor 3:0 (18,14,22)
9. kolo
25 5. 11. 2023, 10:00 Tábor - České Budějovice 2:3 (-19,23,22,-22,-15)
26 5. 11. 2023, 10:00 Český Krumlov - Třebín 0:3 (-21,-11,-15)
27 4. 11. 2023, 10:00 Rudolfov - Příbram 0:3 (-12,-17,-23)
10. kolo
28 5. 11. 2023, 14:00 Tábor - České Budějovice 3:2 (-20,-18,20,21,9)
29 5. 11. 2023, 14:00 Český Krumlov - Třebín 0:3 (-17,-19,-12)
30 4. 11. 2023, 14:00 Rudolfov - Příbram 0:3 (-16,-13,-15)
11. kolo
31 12. 11. 2023, 10:00 České Budějovice - Příbram 1:3 (-13,-16,15,-9)
32 11. 11. 2023, 10:00 Rudolfov - Třebín 1:3 (-15,-26,18,-21)
33 12. 11. 2023, 09:00 Český Krumlov - Tábor 0:3 (-13,-22,-14)
12. kolo
34 12. 11. 2023, 14:00 České Budějovice - Příbram 0:3 (-13,-19,-19)
35 11. 11. 2023, 14:00 Rudolfov - Třebín 0:3 (-12,-19,-13)
36 12. 11. 2023, 13:00 Český Krumlov - Tábor 1:3 (-22,-26,24,-22)
13. kolo
37 14. 10. 2023, 10:00 Český Krumlov - České Budějovice 0:3 (-20,-21,-23)
38 26. 11. 2023, 10:00 Tábor - Rudolfov 3:0 (8,10,19)
39 26. 11. 2023, 10:00 Třebín - Příbram 3:0 (19,17,17)
14. kolo
40 14. 10. 2023, 14:00 Český Krumlov - České Budějovice 0:3 (-16,-18,-23)
41 26. 11. 2023, 14:00 Tábor - Rudolfov 3:1 (19,-18,14,28)
42 26. 11. 2023, 14:00 Třebín - Příbram 1:3 (20,-22,-15,-18)
15. kolo
43 3. 12. 2023, 10:00 České Budějovice - Třebín 2:3 (23,-16,24,-21,-13)
44 3. 12. 2023, 10:00 Příbram - Tábor 3:0 (23,16,18)
45 9. 12. 2023, 10:00 Rudolfov - Český Krumlov 3:1 (-23,19,21,15)
16. kolo
46 3. 12. 2023, 14:00 České Budějovice - Třebín 0:3 (-17,-11,-22)
47 3. 12. 2023, 14:00 Příbram - Tábor 3:0 (14,19,15)
48 9. 12. 2023, 14:00 Rudolfov - Český Krumlov 1:3 (-22,19,-17,-20)
17. kolo
49 16. 12. 2023, 10:00 Rudolfov - České Budějovice 3:0 (17,21,22)
50 17. 12. 2023, 10:00 Český Krumlov - Příbram 0:3 (-21,-14,-18)
51 17. 12. 2023, 10:00 Tábor - Třebín 1:3 (-13,-18,22,-22)
18. kolo
52 16. 12. 2023, 14:00 Rudolfov - České Budějovice 0:3 (-17,-18,-14)
53 17. 12. 2023, 14:00 Český Krumlov - Příbram 0:3 (-14,-19,-15)
54 17. 12. 2023, 14:00 Tábor - Třebín 0:3 (-22,-15,-23)
19. kolo
55 7. 1. 2024, 10:00 České Budějovice - Tábor 3:0 (23,14,24)
56 7. 1. 2024, 10:00 Třebín - Český Krumlov 3:0 (22,21,22)
57 7. 1. 2024, 11:00 Příbram - Rudolfov 3:0 (14,23,18)
20. kolo
58 7. 1. 2024, 14:00 České Budějovice - Tábor 2:3 (-19,21,-20,16,-12)
59 7. 1. 2024, 14:00 Třebín - Český Krumlov 3:1 (17,-24,21,21)
60 7. 1. 2024, 15:00 Příbram - Rudolfov 3:0 (21,21,20)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018