ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy U20 - 1. část - skupina F

20. kolo
UP Olomouc0:3VAM Olomouc(-15, -22, -23)
Opava3:0Ostrava B(21, 17, 11)
Nový Jičín1:3Stará Bělá(13, -17, -17, -19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VAM Olomouc 20 20 0 0 0 60:2 1553:911 60
2 Happy Sport Opava 20 13 1 1 5 45:23 1526:1377 42
3 TJ Ostrava B 20 8 2 1 9 36:40 1588:1643 29
4 VK Šantovka Olomouc UP 20 3 4 2 11 27:49 1467:1654 19
5 Vlčice Nový Jičín 20 4 1 2 13 25:48 1438:1631 16
6 TJ Sokol Stará Bělá 20 4 0 2 14 20:51 1305:1661 14
kalendář skupiny
2. liga ženy U20 - 1. část - skupina F
1. kolo
1 17. 9. 2023, 10:00 Nový Jičín - UP Olomouc 3:0 (20,14,18)
2 17. 9. 2023, 10:00 Opava - Stará Bělá 3:0 (25,15,11)
3 17. 9. 2023, 10:00 VAM Olomouc - Ostrava B 3:1 (12,-28,13,16)
2. kolo
4 17. 9. 2023, 14:00 Nový Jičín - UP Olomouc 3:2 (-23,22,22,-18,12)
5 17. 9. 2023, 14:00 Opava - Stará Bělá 3:1 (-20,14,15,25)
6 17. 9. 2023, 14:00 VAM Olomouc - Ostrava B 3:0 (9,11,17)
3. kolo
7 1. 10. 2023, 10:00 UP Olomouc - Ostrava B 1:3 (-23,23,-11,-14)
8 1. 10. 2023, 10:00 VAM Olomouc - Stará Bělá 3:0 (12,12,6)
9 15. 10. 2023, 10:00 Opava - Nový Jičín 3:1 (19,23,-21,18)
4. kolo
10 1. 10. 2023, 14:00 UP Olomouc - Ostrava B 2:3 (25,15,-25,-14,-7)
11 1. 10. 2023, 14:00 VAM Olomouc - Stará Bělá 3:0 (16,8,13)
12 15. 10. 2023, 14:00 Opava - Nový Jičín 3:1 (21,18,-23,19)
5. kolo
13 8. 10. 2023, 10:00 Opava - UP Olomouc 3:0 (11,14,18)
14 8. 10. 2023, 10:00 VAM Olomouc - Nový Jičín 3:0 (19,17,17)
15 8. 10. 2023, 10:00 Ostrava B - Stará Bělá Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:1 (-23,23,10,18)
6. kolo
16 8. 10. 2023, 14:00 Opava - UP Olomouc 3:0 (16,22,18)
17 8. 10. 2023, 14:00 VAM Olomouc - Nový Jičín 3:0 (15,11,21)
18 8. 10. 2023, 14:00 Ostrava B - Stará Bělá Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (-22,25,-17,-21)
7. kolo
19 29. 10. 2023, 10:00 UP Olomouc - Stará Bělá 3:2 (-24,16,-19,21,5)
20 29. 10. 2023, 10:00 Nový Jičín - Ostrava B 1:3 (-16,-15,20,-17)
21 29. 10. 2023, 10:00 Opava - VAM Olomouc 0:3 (-15,-15,-24)
8. kolo
22 29. 10. 2023, 14:00 UP Olomouc - Stará Bělá 0:3 (-20,-16,-18)
23 29. 10. 2023, 14:00 Nový Jičín - Ostrava B 1:3 (27,-12,-17,-24)
24 29. 10. 2023, 14:00 Opava - VAM Olomouc 0:3 (-16,-13,-6)
9. kolo
25 7. 11. 2023, 10:00 VAM Olomouc - UP Olomouc 3:1 (-23,12,13,8)
26 5. 11. 2023, 10:00 Ostrava B - Opava Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:2 (19,18,-20,-18,15)
27 5. 11. 2023, 10:00 Stará Bělá - Nový Jičín 0:3 (-13,-19,-16)
10. kolo
28 14. 11. 2023, 17:00 VAM Olomouc - UP Olomouc 3:0 (7,20,14)
29 5. 11. 2023, 14:00 Ostrava B - Opava Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:1 (18,17,-17,13)
30 5. 11. 2023, 14:00 Stará Bělá - Nový Jičín 0:3 (-18,-18,-16)
11. kolo
31 12. 11. 2023, 10:00 UP Olomouc - Nový Jičín 3:1 (23,-18,12,18)
32 12. 11. 2023, 10:00 Stará Bělá - Opava 0:3 (-23,-23,-22)
33 12. 11. 2023, 10:00 Ostrava B - VAM Olomouc Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-23,-14,-13)
12. kolo
34 12. 11. 2023, 14:00 UP Olomouc - Nový Jičín 3:2 (13,-21,-11,19,9)
35 12. 11. 2023, 14:00 Stará Bělá - Opava 0:3 (-20,-19,-20)
36 12. 11. 2023, 14:00 Ostrava B - VAM Olomouc Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-13,-18,-19)
13. kolo
37 26. 11. 2023, 10:00 Ostrava B - UP Olomouc 1:3 (18,-10,-23,-13)
38 26. 11. 2023, 10:00 Stará Bělá - VAM Olomouc Stanislavského 1270 Ostrava - Svinov 0:3 (-9,-6,-9)
39 26. 11. 2023, 10:00 Nový Jičín - Opava 0:3 (-20,-19,-15)
14. kolo
40 26. 11. 2023, 14:00 Ostrava B - UP Olomouc 2:3 (14,23,-22,-16,-9)
41 26. 11. 2023, 14:00 Stará Bělá - VAM Olomouc Stanislavského 1270 Ostrava - Svinov 0:3 (-11,-10,-18)
42 26. 11. 2023, 14:00 Nový Jičín - Opava 2:3 (24,-21,-17,19,-12)
15. kolo
43 3. 12. 2023, 10:00 UP Olomouc - Opava 0:3 (-16,-17,-21)
44 3. 12. 2023, 10:00 Nový Jičín - VAM Olomouc 0:3 (-8,-15,-12)
45 3. 12. 2023, 10:00 Stará Bělá - Ostrava B 1:3 (-11,-18,20,-24)
16. kolo
46 3. 12. 2023, 14:00 UP Olomouc - Opava 0:3 (-9,-22,-16)
47 3. 12. 2023, 14:00 Nový Jičín - VAM Olomouc 0:3 (-17,-12,-5)
48 3. 12. 2023, 14:00 Stará Bělá - Ostrava B 3:1 (20,-23,13,24)
17. kolo
49 17. 12. 2023, 10:00 Stará Bělá - UP Olomouc 2:3 (22,-13,-6,23,-14)
50 17. 12. 2023, 10:00 Ostrava B - Nový Jičín 3:0 (23,21,24)
51 17. 12. 2023, 10:00 VAM Olomouc - Opava U Letiště 976 Olomouc - Neředín 3:0 (14,21,22)
18. kolo
52 17. 12. 2023, 14:00 Stará Bělá - UP Olomouc 0:3 (-16,-24,-17)
53 17. 12. 2023, 14:00 Ostrava B - Nový Jičín 3:0 (16,17,15)
54 17. 12. 2023, 14:00 VAM Olomouc - Opava U Letiště 976 Olomouc - Neředín 3:0 (24,16,14)
19. kolo
55 7. 1. 2024, 10:00 UP Olomouc - VAM Olomouc 0:3 (-15,-15,-15)
56 7. 1. 2024, 10:00 Opava - Ostrava B 3:0 (23,12,14)
57 7. 1. 2024, 10:00 Nový Jičín - Stará Bělá 3:1 (17,-22,12,15)
20. kolo
58 7. 1. 2024, 14:00 UP Olomouc - VAM Olomouc 0:3 (-15,-22,-23)
59 7. 1. 2024, 14:00 Opava - Ostrava B 3:0 (21,17,11)
60 7. 1. 2024, 14:00 Nový Jičín - Stará Bělá 1:3 (13,-17,-17,-19)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018