ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy U20 - 1. část - skupina C

20. kolo
Teplice0:3Meteor(-22, -13, -16)
Turnov3:1Dansport(10, -21, 22, 15)
Náchod1:3Ústí n. L.(10, -23, -21, -14)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Ústí nad Labem 20 14 2 1 3 50:22 1646:1363 47
2 INLAB SK Meteor Praha 20 11 4 0 5 48:27 1696:1550 41
3 VK Šanov Teplice 20 7 1 6 6 40:41 1714:1748 29
4 SPORT KLUB Náchod 20 7 1 3 9 36:43 1697:1746 26
5 TJ Zikuda Turnov 20 7 2 0 11 31:44 1624:1728 25
6 SK Dansport Praha 20 3 1 1 15 24:52 1535:1777 12
kalendář skupiny
2. liga ženy U20 - 1. část - skupina C
1. kolo
1 12. 11. 2023, 10:00 Náchod - Teplice 3:2 (-18,11,-21,15,7)
2 17. 9. 2023, 10:00 Turnov - Ústí n. L. 0:3 (-16,-22,-12)
3 17. 9. 2023, 10:00 Meteor - Dansport 3:0 (17,18,14)
2. kolo
4 12. 11. 2023, 14:00 Náchod - Teplice 3:1 (23,-12,14,19)
5 17. 9. 2023, 14:00 Turnov - Ústí n. L. 0:3 (-12,-12,-14)
6 17. 9. 2023, 14:00 Meteor - Dansport 3:1 (11,14,-21,19)
3. kolo
7 1. 10. 2023, 10:00 Teplice - Dansport 1:3 (25,-24,-17,-23)
8 26. 11. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Meteor 3:0 (22,13,12)
9 1. 10. 2023, 10:00 Náchod - Turnov 3:0 (22,20,14)
4. kolo
10 1. 10. 2023, 14:00 Teplice - Dansport 2:3 (22,16,-18,-23,-7)
11 26. 11. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Meteor 2:3 (-18,17,-16,18,-12)
12 1. 10. 2023, 14:00 Náchod - Turnov 1:3 (-26,29,-16,-23)
5. kolo
13 8. 10. 2023, 10:00 Turnov - Teplice 3:1 (21,-22,15,18)
14 8. 10. 2023, 10:00 Meteor - Náchod 3:0 (20,20,25)
15 8. 10. 2023, 11:00 Dansport - Ústí n. L. 1:3 (-21,23,-10,-20)
6. kolo
16 8. 10. 2023, 14:00 Turnov - Teplice 3:2 (17,-19,21,-19,11)
17 8. 10. 2023, 14:00 Meteor - Náchod 3:2 (-16,-20,23,13,7)
18 8. 10. 2023, 15:00 Dansport - Ústí n. L. 1:3 (-14,18,-16,-17)
7. kolo
19 15. 10. 2023, 10:00 Teplice - Ústí n. L. 3:0 (23,18,18)
20 29. 10. 2023, 10:00 Náchod - Dansport 0:3 (-20,-23,-22)
21 29. 10. 2023, 10:00 Turnov - Meteor 0:3 (-21,-18,-18)
8. kolo
22 15. 10. 2023, 14:00 Teplice - Ústí n. L. 3:0 (17,18,17)
23 29. 10. 2023, 14:00 Náchod - Dansport 3:1 (20,-6,23,16)
24 29. 10. 2023, 14:00 Turnov - Meteor 1:3 (-19,-16,26,-17)
9. kolo
25 5. 11. 2023, 10:00 Meteor - Teplice 3:2 (22,21,-23,-23,11)
26 5. 11. 2023, 10:00 Dansport - Turnov 3:1 (23,22,-17,23)
27 23. 9. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Náchod 3:2 (16,-23,14,-22,8)
10. kolo
28 5. 11. 2023, 14:00 Meteor - Teplice 3:2 (-22,17,16,-24,13)
29 5. 11. 2023, 14:00 Dansport - Turnov 2:3 (23,-21,-23,22,-10)
30 23. 9. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Náchod 3:1 (19,-23,14,23)
11. kolo
31 24. 9. 2023, 10:00 Teplice - Náchod 3:2 (18,-22,-23,19,8)
32 12. 11. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Turnov 3:1 (10,19,-20,23)
33 12. 11. 2023, 11:00 Dansport - Meteor 0:3 (-22,-24,-17)
12. kolo
34 24. 9. 2023, 14:00 Teplice - Náchod 3:1 (17,17,-23,19)
35 12. 11. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Turnov 3:0 (17,19,18)
36 12. 11. 2023, 15:00 Dansport - Meteor 0:3 (-21,-19,-13)
13. kolo
37 26. 11. 2023, 10:00 Dansport - Teplice 1:3 (22,-10,-23,-24)
38 1. 10. 2023, 10:00 Meteor - Ústí n. L. 1:3 (16,-14,-12,-13)
39 26. 11. 2023, 10:00 Turnov - Náchod 3:1 (-15,21,15,21)
14. kolo
40 26. 11. 2023, 14:00 Dansport - Teplice 1:3 (-18,22,-18,-19)
41 1. 10. 2023, 14:00 Meteor - Ústí n. L. 0:3 (-17,-16,-21)
42 26. 11. 2023, 14:00 Turnov - Náchod 3:1 (-27,21,17,25)
15. kolo
43 3. 12. 2023, 10:00 Teplice - Turnov 3:0 (17,21,23)
44 3. 12. 2023, 10:00 Náchod - Meteor 0:3 (-26,-21,-22)
45 3. 12. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Dansport 3:0 (18,18,22)
16. kolo
46 3. 12. 2023, 14:00 Teplice - Turnov 3:0 (27,19,22)
47 3. 12. 2023, 14:00 Náchod - Meteor 3:1 (-24,23,20,12)
48 3. 12. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Dansport 3:0 (12,19,18)
17. kolo
49 17. 12. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Teplice 3:0 (20,17,15)
50 17. 12. 2023, 10:00 Dansport - Náchod 1:3 (-19,-22,22,-19)
51 17. 12. 2023, 10:00 Meteor - Turnov 3:1 (-23,31,20,15)
18. kolo
52 17. 12. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Teplice 3:2 (-20,20,19,-20,6)
53 17. 12. 2023, 14:00 Dansport - Náchod 1:3 (17,-14,-22,-18)
54 17. 12. 2023, 14:00 Meteor - Turnov 1:3 (21,-23,-23,-21)
19. kolo
55 7. 1. 2024, 11:00 Teplice - Meteor 1:3 (-22,26,-11,-16)
56 7. 1. 2024, 12:00 Turnov - Dansport 3:1 (24,-18,25,15)
57 7. 1. 2024, 10:00 Náchod - Ústí n. L. 3:0 (23,23,18)
20. kolo
58 7. 1. 2024, 15:00 Teplice - Meteor 0:3 (-22,-13,-16)
59 7. 1. 2024, 15:30 Turnov - Dansport 3:1 (10,-21,22,15)
60 7. 1. 2024, 14:00 Náchod - Ústí n. L. 1:3 (10,-23,-21,-14)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018