ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

český pohár 1.kolo

11. kolo
TJ EMĚ Mělník, z.s.1:2SK Dansport Praha, z.s.(16, -21, -13)
Volejbalový klub Třebíč1:2Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem(-23, 18, -9)
VTK Čížkovice, z.s.0:2Volejbal Přerov, z.s.(-9, -13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Přerov, z.s. 7 7 0 0 0 14:0 350:187 21
2 TJ KRALUPY, z.s. 7 3 2 0 2 10:6 298:305 13
3 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 7 2 3 1 1 11:7 375:345 13
4 TJ EMĚ Mělník, z.s. 7 2 1 3 1 9:9 354:329 11
5 SK Dansport Praha, z.s. 7 2 1 2 2 8:9 336:376 10
6 Volejbalový klub Třebíč 7 0 3 3 1 9:11 381:376 9
7 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 7 1 1 0 5 4:11 271:339 5
8 VTK Čížkovice, z.s. 7 0 0 2 5 2:14 262:370 2
kalendář skupiny
1. kolo
1 9. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - SK Slavia Praha - volejbal, z.s. Tělocvična SŠT, Kouřilkova ul. 2:1 (-23,21,9)
2 9. 12. 2023, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem - TJ EMĚ Mělník, z.s. Tělocvična ZŠ Svisle 0:2 (-16,-14)
2. kolo
3 9. 12. 2023, 10:30 SK Dansport Praha, z.s. - Volejbal Přerov, z.s. 0:2 (-14,-13)
4 9. 12. 2023, 10:30 VTK Čížkovice, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. 0:2 (-15,-13)
3. kolo
5 9. 12. 2023, 12:00 SK Dansport Praha, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 1:2 (17,-17,-9)
6 9. 12. 2023, 12:00 TJ EMĚ Mělník, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (17,16)
4. kolo
7 9. 12. 2023, 13:30 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. - Volejbal Přerov, z.s. 0:2 (-20,-19)
8 9. 12. 2023, 13:30 TJ KRALUPY, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (21,7)
5. kolo
9 9. 12. 2023, 15:30 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem - VTK Čížkovice, z.s. Hala U Zimního stadionu Petřivalského 2:0 (23,9)
10 9. 12. 2023, 15:30 TJ EMĚ Mělník, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. 1:2 (12,-14,-10)
11 9. 12. 2023, 15:30 Volejbal Přerov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:0 (17,19)
6. kolo
12 9. 12. 2023, 17:00 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. - SK Dansport Praha, z.s. 2:1 (-27,17,10)
13 9. 12. 2023, 17:00 TJ KRALUPY, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:1 (-26,18,10)
14 9. 12. 2023, 17:00 Volejbal Přerov, z.s. - TJ EMĚ Mělník, z.s. 2:0 (15,23)
7. kolo
15 9. 12. 2023, 18:30 SK Dansport Praha, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (23,22)
16 9. 12. 2023, 18:30 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (-18,16,15)
8. kolo
17 10. 12. 2023, 09:00 TJ KRALUPY, z.s. - SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 0:2 (-16,-14)
18 10. 12. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - SK Dansport Praha, z.s. 0:2 (-23,-25)
19 10. 12. 2023, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem - Volejbal Přerov, z.s. 0:2 (-14,-11)
9. kolo
20 10. 12. 2023, 10:30 SK Dansport Praha, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. 0:2 (-23,-21)
21 10. 12. 2023, 10:30 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem - SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 0:2 (-13,-22)
22 10. 12. 2023, 10:30 Volejbalový klub Třebíč - TJ EMĚ Mělník, z.s. 1:2 (-22,13,-7)
10. kolo
23 10. 12. 2023, 12:30 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 1:2 (18,-7,-11)
24 10. 12. 2023, 12:30 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. - TJ EMĚ Mělník, z.s. 2:1 (-14,17,13)
25 10. 12. 2023, 12:30 Volejbal Přerov, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. 2:0 (0,0)
11. kolo
26 10. 12. 2023, 14:00 TJ EMĚ Mělník, z.s. - SK Dansport Praha, z.s. 1:2 (16,-21,-13)
27 10. 12. 2023, 14:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 1:2 (-23,18,-9)
28 10. 12. 2023, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Přerov, z.s. 0:2 (-9,-13)
© ČVS 2015-2018