ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

český pohár kvalifikace B

KOLO
7. kolo
SK Dansport Praha, z.s.2:1TJ. Sokol Staré Město - Náchod(-10, 18, 12)
VK Benešovská 1. volejbalová, z.s.0:2SK Slavia Praha - volejbal, z.s.(-12, -17)
Volejbalový klub Třebíč0:2Volejbal Přerov, z.s.(-12, -24)
Lokomotiva Fosfa Břeclav2:0Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s.(17, 24)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Přerov, z.s. 7 7 0 0 0 14:0 351:194 21
2 Volejbalový klub Třebíč 7 4 2 0 1 12:4 362:264 16
3 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 7 5 0 1 1 11:4 335:268 16
4 SK Dansport Praha, z.s. 7 3 1 0 3 8:7 301:312 11
5 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 7 3 0 1 3 7:8 305:294 10
6 Lokomotiva Fosfa Břeclav 7 1 1 1 4 5:11 273:359 6
7 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 7 1 0 1 5 3:12 269:349 4
8 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 7 0 0 0 7 0:14 197:353 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 10. 2023, 09:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. Městská sportovní hala, Petřivalského 3, Přerov 2:0 (25,15)
2 21. 10. 2023, 09:00 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Městská sportovní hala, Petřivalského 3, Přerov 1:2 (-19,23,-9)
3 21. 10. 2023, 09:00 Volejbal Přerov, z.s. - Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. Petřivalského 3, Přerov 2:0 (14,9)
4 21. 10. 2023, 09:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - SK Dansport Praha, z.s. Tělocvična SŠT, Kouřilkova ul. 0:2 (-8,-25)
2. kolo
5 21. 10. 2023, 11:00 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - SK Dansport Praha, z.s. 0:2 (-12,-23)
6 21. 10. 2023, 11:00 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:2 (-14,21,-14)
7 21. 10. 2023, 11:00 Volejbal Přerov, z.s. - SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 2:0 (14,18)
8 21. 10. 2023, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 2:0 (16,15)
3. kolo
9 21. 10. 2023, 13:30 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. - Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 2:0 (12,14)
10 21. 10. 2023, 13:30 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbalový klub Třebíč 1:2 (-17,23,-6)
11 21. 10. 2023, 13:30 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbal Přerov, z.s. 0:2 (-19,-14)
12 21. 10. 2023, 13:30 SK Dansport Praha, z.s. - VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2:0 (17,22)
4. kolo
13 21. 10. 2023, 15:30 Volejbalový klub Třebíč - SK Dansport Praha, z.s. 2:0 (18,15)
14 21. 10. 2023, 15:30 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 0:2 (-10,-25)
15 21. 10. 2023, 15:30 Volejbal Přerov, z.s. - Lokomotiva Fosfa Břeclav 2:0 (5,17)
16 21. 10. 2023, 15:30 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 2:0 (19,15)
5. kolo
17 22. 10. 2023, 09:00 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-17,-17)
18 22. 10. 2023, 09:00 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0:2 (-13,-10)
19 22. 10. 2023, 09:00 SK Dansport Praha, z.s. - Volejbal Přerov, z.s. 0:2 (-9,-17)
20 22. 10. 2023, 09:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 0:2 (-16,-10)
6. kolo
21 22. 10. 2023, 11:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Lokomotiva Fosfa Břeclav 2:0 (9,22)
22 22. 10. 2023, 11:00 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. - SK Dansport Praha, z.s. 2:0 (19,21)
23 22. 10. 2023, 11:00 Volejbal Přerov, z.s. - VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2:0 (11,11)
24 22. 10. 2023, 11:00 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-7,-7)
7. kolo
25 22. 10. 2023, 13:00 SK Dansport Praha, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 2:1 (-10,18,12)
26 22. 10. 2023, 13:00 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. - SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 0:2 (-12,-17)
27 22. 10. 2023, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Volejbal Přerov, z.s. 0:2 (-12,-24)
28 22. 10. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 2:0 (17,24)
© ČVS 2015-2018