Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

český pohár 3.kolo

14. kolo
TJ. Sokol Staré Město - Náchod2:1Králův Dvůr(13, -18, 12)
SC SPIRIT Říčany, z.s.2:0TJ ABC Braník, z.s.(13, 15)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 7 4 2 0 1 12:4 354:318 16
2 TJ ABC Braník, z.s. 7 4 1 1 1 11:5 353:295 15
3 Lokomotiva Fosfa Břeclav 7 2 2 2 1 10:8 367:353 12
4 Volejbal Králův Dvůr 7 1 3 2 1 10:9 368:377 11
5 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 7 1 3 0 3 8:9 330:355 9
6 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 7 0 3 2 2 8:11 402:400 8
7 SC SPIRIT Říčany, z.s. 7 1 0 4 2 6:12 345:369 7
8 SK Meteor Praha 7 0 1 4 2 6:13 342:394 6
kalendář skupiny
1. kolo
1 23. 3. 2024, 09:00 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0:2 (-14,-17)
2 23. 3. 2024, 09:00 Králův Dvůr - VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2:1 (18,-16,22)
2. kolo
3 23. 3. 2024, 10:15 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - SC SPIRIT Říčany, z.s. 2:0 (21,19)
4 23. 3. 2024, 10:15 SK Meteor Praha - TJ ABC Braník, z.s. 0:2 (-12,-18)
3. kolo
5 23. 3. 2024, 11:30 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - Lokomotiva Fosfa Břeclav 2:1 (13,-17,8)
6 23. 3. 2024, 11:30 TJ ABC Braník, z.s. - Králův Dvůr 2:1 (-21,11,10)
4. kolo
7 23. 3. 2024, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - SC SPIRIT Říčany, z.s. 2:0 (18,20)
8 23. 3. 2024, 13:00 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. - SK Meteor Praha 2:1 (22,-23,9)
5. kolo
9 23. 3. 2024, 14:15 SC SPIRIT Říčany, z.s. - Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 1:2 (20,-23,-5)
10 23. 3. 2024, 14:15 SK Meteor Praha - Králův Dvůr 1:2 (21,-19,-9)
6. kolo
11 23. 3. 2024, 15:30 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Lokomotiva Fosfa Břeclav 2:0 (21,22)
12 23. 3. 2024, 15:30 TJ ABC Braník, z.s. - VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2:0 (18,20)
7. kolo
13 23. 3. 2024, 16:45 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - SK Meteor Praha 2:1 (-19,20,8)
14 23. 3. 2024, 16:45 Králův Dvůr - SC SPIRIT Říčany, z.s. 2:1 (-20,15,13)
8. kolo
15 23. 3. 2024, 18:00 TJ ABC Braník, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 2:0 (21,14)
16 23. 3. 2024, 18:00 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. - Lokomotiva Fosfa Břeclav 2:1 (-19,20,10)
9. kolo
17 24. 3. 2024, 09:00 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - TJ ABC Braník, z.s. 0:2 (-25,-6)
18 24. 3. 2024, 09:00 Králův Dvůr - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:2 (-17,-19)
10. kolo
19 24. 3. 2024, 10:15 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - SK Meteor Praha 2:0 (23,19)
20 24. 3. 2024, 10:15 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. - SC SPIRIT Říčany, z.s. 2:1 (-22,18,15)
11. kolo
21 24. 3. 2024, 11:30 Králův Dvůr - Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 2:0 (23,14)
22 24. 3. 2024, 11:30 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ ABC Braník, z.s. 2:1 (24,-24,12)
12. kolo
23 24. 3. 2024, 12:45 VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 1:2 (-22,19,-15)
24 24. 3. 2024, 12:45 SC SPIRIT Říčany, z.s. - SK Meteor Praha 1:2 (17,-15,-13)
13. kolo
25 24. 3. 2024, 14:00 Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. - VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2:0 (25,26)
26 24. 3. 2024, 14:00 SK Meteor Praha - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:2 (-21,18,-5)
14. kolo
27 24. 3. 2024, 15:15 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Králův Dvůr 2:1 (13,-18,12)
28 24. 3. 2024, 15:15 SC SPIRIT Říčany, z.s. - TJ ABC Braník, z.s. 2:0 (13,15)
© ČVS 2015-2018