ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

český pohár kvalifikace A

14. kolo
TJ EMĚ Mělník, z.s.2:0SK Meteor Praha(3, 14)
SC SPIRIT Říčany, z.s.0:2TJ ABC Braník, z.s.(-23, -17)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ KRALUPY, z.s. 7 5 2 0 0 14:2 372:237 19
2 TJ EMĚ Mělník, z.s. 7 6 0 1 0 13:2 357:223 19
3 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 7 3 2 0 2 10:6 309:311 13
4 VTK Čížkovice, z.s. 7 2 1 2 2 8:9 329:348 10
5 TJ ABC Braník, z.s. 7 3 0 0 4 6:8 303:315 9
6 SK Meteor Praha 7 1 1 0 5 4:11 250:352 5
7 SC SPIRIT Říčany, z.s. 7 1 0 2 4 4:12 304:358 5
8 Volejbal Králův Dvůr 7 1 0 1 5 3:12 273:353 4
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 10. 2023, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem - TJ KRALUPY, z.s. 0:2 (-15,-7)
2 21. 10. 2023, 09:00 SK Meteor Praha - Králův Dvůr 0:2 (-16,-25)
2. kolo
3 21. 10. 2023, 10:15 VTK Čížkovice, z.s. - SC SPIRIT Říčany, z.s. 2:1 (-21,21,12)
4 21. 10. 2023, 10:15 TJ ABC Braník, z.s. - TJ EMĚ Mělník, z.s. 0:2 (-15,-28)
3. kolo
5 21. 10. 2023, 11:30 TJ KRALUPY, z.s. - SK Meteor Praha 2:0 (9,15)
6 21. 10. 2023, 11:30 SC SPIRIT Říčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 0:2 (-18,-20)
4. kolo
7 21. 10. 2023, 12:45 Králův Dvůr - TJ ABC Braník, z.s. 0:2 (-11,-21)
8 21. 10. 2023, 12:45 TJ EMĚ Mělník, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (18,8)
5. kolo
9 21. 10. 2023, 14:00 TJ ABC Braník, z.s. - SK Meteor Praha 0:2 (-18,-22)
10 21. 10. 2023, 14:00 SC SPIRIT Říčany, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. 0:2 (-15,-17)
6. kolo
11 21. 10. 2023, 15:15 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem - TJ EMĚ Mělník, z.s. 0:2 (-15,-7)
12 21. 10. 2023, 15:15 VTK Čížkovice, z.s. - Králův Dvůr 2:0 (21,20)
7. kolo
13 21. 10. 2023, 16:30 TJ EMĚ Mělník, z.s. - SC SPIRIT Říčany, z.s. 2:0 (16,10)
14 21. 10. 2023, 16:30 TJ KRALUPY, z.s. - TJ ABC Braník, z.s. 2:0 (14,17)
8. kolo
15 21. 10. 2023, 17:45 SK Meteor Praha - VTK Čížkovice, z.s. 0:2 (-11,-22)
16 21. 10. 2023, 17:45 Králův Dvůr - Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 1:2 (22,-22,-7)
9. kolo
17 22. 10. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - TJ ABC Braník, z.s. 0:2 (-16,-21)
18 22. 10. 2023, 09:00 TJ EMĚ Mělník, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. 1:2 (-15,18,-12)
10. kolo
19 22. 10. 2023, 10:15 SC SPIRIT Říčany, z.s. - Králův Dvůr 2:0 (13,23)
20 22. 10. 2023, 10:15 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem - SK Meteor Praha 2:0 (12,12)
11. kolo
21 22. 10. 2023, 11:30 Králův Dvůr - TJ EMĚ Mělník, z.s. 0:2 (-19,-12)
22 22. 10. 2023, 11:30 TJ KRALUPY, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (13,-24,10)
12. kolo
23 22. 10. 2023, 12:45 TJ ABC Braník, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 0:2 (-15,-24)
24 22. 10. 2023, 12:45 SK Meteor Praha - SC SPIRIT Říčany, z.s. 2:1 (-21,22,13)
13. kolo
25 22. 10. 2023, 14:00 Králův Dvůr - TJ KRALUPY, z.s. 0:2 (-6,-21)
26 22. 10. 2023, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (23,-12,8)
14. kolo
27 22. 10. 2023, 15:15 TJ EMĚ Mělník, z.s. - SK Meteor Praha 2:0 (3,14)
28 22. 10. 2023, 15:15 SC SPIRIT Říčany, z.s. - TJ ABC Braník, z.s. 0:2 (-23,-17)
© ČVS 2015-2018