Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
15. 6. 2024
Muži - Final Four GEL 2024 - Osijek
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Muži - Final Four GEL 2024 - Osijek
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

CP-ZKY-E

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Havlíčkův Brod 7 7 0 0 0 14:0 350:202 21
2 TJ Slavia Hradec Králové 7 6 0 0 1 12:2 339:199 18
3 VKM RÉMA Rychnov 7 4 1 0 2 10:5 336:297 14
4 TJ Sokol Dolní Újezd 7 2 1 2 2 8:9 316:337 10
5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 2 1 0 4 6:9 283:315 8
6 TJ Sokol Pardubice I. 7 2 0 1 4 5:10 276:325 7
7 Kladno volejbal cz 7 2 0 0 5 4:10 275:319 6
8 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun B 7 0 0 0 7 0:14 169:350 0
kalendář skupiny
kvalifikace - skupina E- pořadatel TJ Slavia Hradec Králové
1. kolo
1 18. 9. 2021, 09:00 Dolní Újezd - RÉMA 1:2 (23,-23,-6)
2 18. 9. 2021, 09:00 Pardubice - VO TJ Lanškroun B 2:0 (15,13)
3 18. 9. 2021, 09:00 Havlíčkův Brod - Jiskra H.Brod 2:0 (12,13)
4 18. 9. 2021, 09:00 Hradec Králové - Kladno 2:0 (13,18)
2. kolo
5 18. 9. 2021, 11:30 Kladno - VO TJ Lanškroun B 2:0 (14,17)
6 18. 9. 2021, 11:30 RÉMA - Pardubice 2:0 (20,20)
7 18. 9. 2021, 11:30 Jiskra H.Brod - Dolní Újezd 2:1 (-20,14,5)
8 18. 9. 2021, 11:30 Hradec Králové - Havlíčkův Brod 0:2 (-15,-22)
3. kolo
9 18. 9. 2021, 14:00 Pardubice - Jiskra H.Brod 2:0 (14,22)
10 18. 9. 2021, 14:00 VO TJ Lanškroun B - RÉMA 0:2 (-10,-9)
11 18. 9. 2021, 14:00 Havlíčkův Brod - Kladno 2:0 (8,19)
12 18. 9. 2021, 14:00 Hradec Králové - Dolní Újezd 2:0 (15,16)
4. kolo
13 18. 9. 2021, 16:30 Jiskra H.Brod - VO TJ Lanškroun B 2:0 (15,14)
14 18. 9. 2021, 16:30 Kladno - RÉMA 0:2 (-21,-18)
15 18. 9. 2021, 16:30 Havlíčkův Brod - Dolní Újezd 2:0 (10,16)
16 18. 9. 2021, 16:30 Hradec Králové - Pardubice 2:0 (13,11)
5. kolo
17 19. 9. 2021, 10:00 Dolní Újezd - Kladno 2:0 (14,22)
18 19. 9. 2021, 10:00 Pardubice - Havlíčkův Brod 0:2 (-16,-9)
19 19. 9. 2021, 10:00 RÉMA - Jiskra H.Brod 2:0 (21,22)
20 19. 9. 2021, 10:00 VO TJ Lanškroun B - Hradec Králové 0:2 (-6,-3)
6. kolo
21 19. 9. 2021, 12:00 Havlíčkův Brod - VO TJ Lanškroun B 2:0 (15,9)
22 19. 9. 2021, 12:00 Dolní Újezd - Pardubice 2:1 (-21,13,11)
23 19. 9. 2021, 12:00 Kladno - Jiskra H.Brod 0:2 (-20,-22)
24 19. 9. 2021, 12:00 Hradec Králové - RÉMA 2:0 (25,10)
7. kolo
25 19. 9. 2021, 14:00 Pardubice - Kladno 0:2 (-23,-15)
26 19. 9. 2021, 14:00 VO TJ Lanškroun B - Dolní Újezd 0:2 (-17,-12)
27 19. 9. 2021, 14:00 RÉMA - Havlíčkův Brod 0:2 (-21,-17)
28 19. 9. 2021, 14:00 Hradec Králové - Jiskra H.Brod 2:0 (12,7)
© ČVS 2015-2018