ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Český pohár 2.finálové kolo - 2.osmička

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ EMĚ Mělník 7 6 0 1 0 13:2 361:267 19
2 VSK Baník Sokolov 7 5 1 0 1 12:3 336:280 17
3 TJ Sokol Havlíčkův Brod 7 3 2 2 0 12:6 386:327 15
4 VK Karlovy Vary 7 3 2 0 2 10:6 354:327 13
5 VK Jirkov-Ervěnice 7 2 1 1 3 7:9 334:346 9
6 TJ Orion Praha A 7 1 1 2 3 6:11 336:372 7
7 VSC Zlín 7 1 0 1 5 3:12 260:339 4
8 SK Dansport Praha 7 0 0 0 7 0:14 242:351 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 19. 3. 2022, 09:00 Zlín - Mělník 0:2 (-14,-17)
2 19. 3. 2022, 09:00 Dansport - Orion A 0:2 (-17,-20)
2. kolo
3 19. 3. 2022, 10:15 Jirkov - Karlovy Vary 1:2 (-21,26,-12)
4 19. 3. 2022, 10:15 Havlíčkův Brod - Sokolov 1:2 (13,-16,-14)
3. kolo
5 19. 3. 2022, 11:30 Mělník - Karlovy Vary 2:0 (16,17)
6 19. 3. 2022, 11:30 Zlín - Orion A 1:2 (-23,24,-11)
4. kolo
7 19. 3. 2022, 12:45 Dansport - Sokolov 0:2 (-16,-13)
8 19. 3. 2022, 12:45 Jirkov - Havlíčkův Brod 0:2 (-19,-12)
5. kolo
9 19. 3. 2022, 14:00 Zlín - Karlovy Vary 0:2 (-22,-9)
10 19. 3. 2022, 14:00 Orion A - Sokolov 0:2 (-15,-23)
6. kolo
11 19. 3. 2022, 15:15 Mělník - Havlíčkův Brod 1:2 (-23,24,-12)
12 19. 3. 2022, 15:15 Dansport - Jirkov 0:2 (-18,-21)
7. kolo
13 19. 3. 2022, 16:30 Zlín - Sokolov 0:2 (-14,-14)
14 19. 3. 2022, 16:30 Karlovy Vary - Havlíčkův Brod 2:1 (-19,18,13)
8. kolo
15 19. 3. 2022, 17:45 Mělník - Dansport 2:0 (11,21)
16 19. 3. 2022, 17:45 Orion A - Jirkov 1:2 (-23,24,-11)
9. kolo
17 20. 3. 2022, 09:00 Havlíčkův Brod - Zlín 2:0 (11,18)
18 20. 3. 2022, 09:00 Sokolov - Jirkov 2:0 (19,16)
10. kolo
19 20. 3. 2022, 10:15 Orion A - Mělník 0:2 (-14,-18)
20 20. 3. 2022, 10:15 Karlovy Vary - Dansport 2:0 (24,17)
11. kolo
21 20. 3. 2022, 11:30 Jirkov - Zlín 2:0 (11,20)
22 20. 3. 2022, 11:30 Havlíčkův Brod - Dansport 2:0 (17,22)
12. kolo
23 20. 3. 2022, 12:45 Sokolov - Mělník 0:2 (-11,-21)
24 20. 3. 2022, 12:45 Karlovy Vary - Orion A 2:0 (18,20)
13. kolo
25 20. 3. 2022, 14:00 Dansport - Zlín 0:2 (-15,-10)
26 20. 3. 2022, 14:00 Havlíčkův Brod - Orion A 2:1 (20,-21,9)
14. kolo
27 20. 3. 2022, 15:15 Jirkov - Mělník 0:2 (-23,-20)
28 20. 3. 2022, 15:15 Sokolov - Karlovy Vary 2:0 (23,22)
Pořadatel: TJ EMĚ Mělník
© ČVS 2015-2018