Reprezentace
8. 6. 2023
Ženy - turnaj GEL Pitesti : ROU - CZE
Reprezentace
10. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
14. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Tampere : FIN - CZE
Reprezentace
14. 6. 2023
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
17. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE

Český pohár 1.kolo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Happy Sport Opava 7 4 3 0 0 14:3 383:328 18
2 VK Hronov 7 6 0 0 1 12:2 330:259 18
3 VK Prostějov 7 3 1 1 2 9:7 349:339 12
4 TJ Svitavy 7 3 1 1 2 9:7 347:345 12
5 TJ Sokol Dolní Újezd 7 2 1 1 3 7:9 315:354 9
6 Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci A 7 0 2 2 3 6:12 372:377 6
7 Lokomotiva Fosfa Břeclav 7 0 2 2 3 6:12 358:390 6
8 VKM RÉMA Rychnov 7 0 0 3 4 3:14 323:385 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 16. 10. 2021, 09:00 Opava - Prostějov 2:1 (25,-21,15)
2 16. 10. 2021, 09:00 Svitavy - VK UP Olomouc A 2:1 (-14,25,15)
2. kolo
3 16. 10. 2021, 10:15 Dolní Újezd - Loko Fosfa Břeclav 1:2 (-18,26,-13)
4 16. 10. 2021, 10:15 RÉMA - Hronov 0:2 (-23,-13)
3. kolo
5 16. 10. 2021, 11:30 Opava - Svitavy 2:0 (23,20)
6 16. 10. 2021, 11:30 VK UP Olomouc A - Prostějov 0:2 (-25,-16)
4. kolo
7 16. 10. 2021, 12:45 Hronov - Dolní Újezd 2:0 (13,10)
8 16. 10. 2021, 12:45 RÉMA - Loko Fosfa Břeclav 1:2 (22,-24,-10)
5. kolo
9 16. 10. 2021, 14:00 Opava - VK UP Olomouc A 2:1 (22,-19,13)
10 16. 10. 2021, 14:00 Svitavy - Prostějov 2:0 (24,21)
6. kolo
11 16. 10. 2021, 15:15 RÉMA - Dolní Újezd 0:2 (-16,-26)
12 16. 10. 2021, 15:15 Hronov - Loko Fosfa Břeclav 2:0 (20,20)
7. kolo
13 16. 10. 2021, 16:30 RÉMA - Prostějov 1:2 (16,-14,-12)
14 16. 10. 2021, 16:30 Hronov - VK UP Olomouc A 2:0 (21,20)
8. kolo
15 16. 10. 2021, 17:45 Opava - Loko Fosfa Břeclav 2:1 (-18,21,14)
16 16. 10. 2021, 17:45 Dolní Újezd - Svitavy 2:1 (-14,21,11)
9. kolo
17 16. 10. 2021, 19:00 Hronov - Prostějov 2:0 (10,21)
18 16. 10. 2021, 19:00 RÉMA - VK UP Olomouc A 1:2 (-24,22,-6)
10. kolo
19 17. 10. 2021, 09:00 Opava - Hronov 2:0 (14,16)
20 17. 10. 2021, 09:00 Dolní Újezd - VK UP Olomouc A 2:0 (19,20)
11. kolo
21 17. 10. 2021, 10:15 RÉMA - Svitavy 0:2 (-23,-23)
22 17. 10. 2021, 10:15 Loko Fosfa Břeclav - Prostějov 0:2 (-22,-19)
12. kolo
23 17. 10. 2021, 11:30 VK UP Olomouc A - Loko Fosfa Břeclav 2:1 (-23,16,12)
24 17. 10. 2021, 11:30 Opava - Dolní Újezd 2:0 (14,22)
13. kolo
25 17. 10. 2021, 12:45 Hronov - Svitavy 2:0 (19,19)
26 17. 10. 2021, 12:45 Dolní Újezd - Prostějov 0:2 (-19,-21)
14. kolo
27 17. 10. 2021, 14:00 Opava - RÉMA 2:0 (16,18)
28 17. 10. 2021, 14:00 Svitavy - Loko Fosfa Břeclav 2:0 (23,12)
pořadatel Happy Sport Opava
© ČVS 2015-2018