ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Český pohár 1.kolo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Královo Pole 7 6 1 0 0 14:1 361:251 20
2 VO TJ Lanškroun 7 5 0 1 1 11:4 344:262 16
3 TJ Ostrava 7 3 3 0 1 12:5 360:297 15
4 TJ Slavia Hradec Králové 7 3 1 0 3 8:7 307:304 11
5 TJ Sokol Havlíčkův Brod 7 2 0 2 3 6:10 317:336 8
6 Tj Sokol Frýdek - Místek 7 2 0 2 3 6:10 318:346 8
7 VSC Zlín 7 0 1 1 5 3:13 249:364 3
8 TJ Zikuda Turnov "B" 7 1 0 0 6 2:12 244:340 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 16. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - Ostrava 1:2 (17,-21,-4)
2 16. 10. 2021, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Sokol F. - Místek 2:0 (22,25)
2. kolo
3 16. 10. 2021, 10:30 Hradec Králové - KP Brno 0:2 (-19,-12)
4 16. 10. 2021, 10:30 TJ Turnov "B" - Zlín 2:0 (21,16)
3. kolo
5 16. 10. 2021, 11:30 Havlíčkův Brod - Hradec Králové 0:2 (-20,-14)
6 16. 10. 2021, 11:30 KP Brno - Lanškroun 2:0 (25,19)
4. kolo
7 16. 10. 2021, 12:30 Ostrava - TJ Turnov "B" 2:0 (16,8)
8 16. 10. 2021, 12:30 TJ Sokol F. - Místek - Zlín 2:0 (14,19)
5. kolo
9 16. 10. 2021, 14:00 TJ Turnov "B" - KP Brno 0:2 (-18,-26)
10 16. 10. 2021, 14:00 Zlín - Ostrava 1:2 (23,-13,-10)
6. kolo
11 16. 10. 2021, 15:00 Hradec Králové - TJ Sokol F. - Místek 2:1 (22,-19,8)
12 16. 10. 2021, 15:00 Lanškroun - Havlíčkův Brod 2:0 (21,17)
7. kolo
13 16. 10. 2021, 16:30 KP Brno - Zlín 2:0 (11,15)
14 16. 10. 2021, 16:30 Havlíčkův Brod - TJ Turnov "B" 2:0 (21,11)
8. kolo
15 16. 10. 2021, 17:30 TJ Sokol F. - Místek - Ostrava 1:2 (-17,24,-9)
16 16. 10. 2021, 17:30 Hradec Králové - Lanškroun 0:2 (-17,-20)
9. kolo
17 17. 10. 2021, 08:30 TJ Turnov "B" - Hradec Králové 0:2 (-15,-20)
10. kolo
18 17. 10. 2021, 10:00 Ostrava - KP Brno 0:2 (-12,-14)
19 17. 10. 2021, 10:00 Lanškroun - TJ Sokol F. - Místek 2:0 (17,16)
20 17. 10. 2021, 10:00 Zlín - Havlíčkův Brod 2:1 (-11,13,13)
11. kolo
21 17. 10. 2021, 11:30 Lanškroun - TJ Turnov "B" 2:0 (14,7)
22 17. 10. 2021, 11:30 Hradec Králové - Zlín 2:0 (16,14)
23 17. 10. 2021, 11:30 TJ Sokol F. - Místek - KP Brno 0:2 (-15,-16)
12. kolo
24 17. 10. 2021, 12:30 Havlíčkův Brod - Ostrava 0:2 (-22,-21)
13. kolo
25 17. 10. 2021, 13:30 Zlín - Lanškroun 0:2 (-19,-5)
26 17. 10. 2021, 13:30 KP Brno - Havlíčkův Brod 2:1 (-16,12,12)
27 17. 10. 2021, 13:30 TJ Turnov "B" - TJ Sokol F. - Místek 0:2 (-20,-18)
28 17. 10. 2021, 13:30 Ostrava - Hradec Králové 2:0 (11,19)
pořadatel SŠK Bílovec
© ČVS 2015-2018