ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor druhé třídy ženy - skupina B

1. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov3:2TJ Sokol Smiřice, z.s.(-22, 23, -26, 28, 10)
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.1:3TJ Sokol Stěžery, z.s.(17, -12, -13, -19)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-SO2.9.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov3:1TJ Sokol Smiřice, z.s.NE10.9.13:00
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.1:3TJ Sokol Stěžery, z.s.ST20.9.17:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Stěžery, z.s. 16 11 2 1 2 42:19 1395:1198 38
2 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 16 10 3 2 1 43:22 1464:1234 38
3 TJ Sokol Smiřice, z.s. 16 5 2 1 8 29:31 1285:1271 20
4 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 16 4 0 3 9 22:39 1167:1360 15
5 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 16 2 1 1 12 16:41 1061:1309 9
kalendář skupiny
Krajský přebor druhé třídy ženy - skupina B
1. kolo
1 2. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - .
2 10. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:2 (-22,23,-26,28,10)
3 13. 9. 2023, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Hraje se ve Stěžerách! 1:3 (17,-12,-13,-19)
2. kolo
4 2. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - .
5 10. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (13,22,-21,17)
6 20. 9. 2023, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Hraje se ve Stěžerách! 1:3 (-24,29,-12,-15)
3. kolo
7 9. 9. 2023, 10:00 - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
8 5. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:2 (-21,-23,10,18,5)
9 9. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-18,-13,-23)
4. kolo
10 9. 9. 2023, 13:00 - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
11 11. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (14,14,12)
12 9. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-11,-11,-12)
5. kolo
13 16. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - .
14 7. 10. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 2:3 (19,16,-15,-20,-12)
15 16. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (-20,17,9,18)
6. kolo
16 16. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - .
17 7. 10. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (12,20,19)
18 16. 9. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (19,-20,17,19)
7. kolo
19 23. 9. 2023, 10:00 - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
20 23. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:2 (-17,13,-21,20,10)
21 23. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (17,20,22)
8. kolo
22 23. 9. 2023, 13:00 - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
23 23. 9. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (15,17,13)
24 23. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:1 (11,-26,13,10)
9. kolo
25 30. 9. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - .
26 6. 9. 2023, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:2 (-19,25,-17,16,14)
27 24. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (9,23,15)
10. kolo
28 30. 9. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - .
29 27. 9. 2023, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (20,-14,-19,-20)
30 24. 9. 2023, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (16,23,14)
11. kolo
31 11. 5. 2024, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
32 11. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (-13,-22,13,-19)
33 11. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (15,17,16)
12. kolo
34 11. 5. 2024, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
35 11. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:2 (-13,21,17,-20,8)
36 11. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (13,13,24)
13. kolo
37 18. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - .
38 2. 5. 2024, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (-22,23,17,23)
39 18. 5. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:1 (15,22,-17,16)
14. kolo
40 18. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - .
41 14. 5. 2024, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 0:3 (-20,-20,-14)
42 18. 5. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:1 (-23,14,17,12)
15. kolo
43 25. 5. 2024, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
44 25. 5. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 1:3 (-18,21,-14,-19)
45 25. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:0 (22,18,21)
16. kolo
46 25. 5. 2024, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
47 25. 5. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 1:3 (19,-20,-11,-16)
48 25. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 1:3 (-20,23,-19,-23)
17. kolo
49 1. 6. 2024, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - .
50 1. 5. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-18,-18,-17)
51 1. 6. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 2:3 (19,12,-10,-14,-11)
18. kolo
52 1. 6. 2024, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - .
53 1. 5. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. 1:3 (-22,20,-21,-19)
54 1. 6. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (-20,-18,19,-13)
19. kolo
55 8. 6. 2024, 10:00 - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
56 15. 5. 2024, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery, z.s. Hraje se ve Stěžerách!!! 0:3 (-21,-12,-21)
57 2. 6. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:0 (16,22,18)
20. kolo
58 8. 6. 2024, 13:00 - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
59 22. 5. 2024, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery, z.s. Hraje se ve Stěžerách!!! 3:2 (-21,-20,20,11,12)
60 2. 6. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:0 (13,18,22)
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz.
© ČVS 2015-2018