Krajský přebor druhé třídy ženy - skupina B

2. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov3:1TJ Sokol Smiřice, z.s.(13, 22, -21, 17)
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.1:3TJ Sokol Stěžery, z.s.(-24, 29, -12, -15)
Příští kolo
-TJ Sokol Stěžery, z.s.SO9.9.10:00
TJ Sokol Smiřice, z.s.3:2Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.ÚT5.9.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou0:3Tělocvičná jednota Sokol PouchovSO9.9.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 8 6 1 1 0 23:8 740:582 21
2 TJ Sokol Stěžery, z.s. 8 5 2 0 1 22:11 747:638 19
3 TJ Sokol Smiřice, z.s. 8 3 1 1 3 17:14 674:627 12
4 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 8 1 0 2 5 10:21 567:708 5
5 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 8 0 1 1 6 5:23 477:650 3
kalendář skupiny
Krajský přebor druhé třídy ženy - skupina B
1. kolo
1 2. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - .
2 10. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:2 (-22,23,-26,28,10)
3 13. 9. 2023, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Hraje se ve Stěžerách! 1:3 (17,-12,-13,-19)
2. kolo
4 2. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - .
5 10. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (13,22,-21,17)
6 20. 9. 2023, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Hraje se ve Stěžerách! 1:3 (-24,29,-12,-15)
3. kolo
7 9. 9. 2023, 10:00 - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
8 5. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:2 (-21,-23,10,18,5)
9 9. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-18,-13,-23)
4. kolo
10 9. 9. 2023, 13:00 - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
11 11. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (14,14,12)
12 9. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-11,-11,-12)
5. kolo
13 16. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - .
14 7. 10. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 2:3 (19,16,-15,-20,-12)
15 16. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (-20,17,9,18)
6. kolo
16 16. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - .
17 7. 10. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (12,20,19)
18 16. 9. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (19,-20,17,19)
7. kolo
19 23. 9. 2023, 10:00 - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
20 23. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:2 (-17,13,-21,20,10)
21 23. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (17,20,22)
8. kolo
22 23. 9. 2023, 13:00 - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
23 23. 9. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (15,17,13)
24 23. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:1 (11,-26,13,10)
9. kolo
25 30. 9. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - .
26 6. 9. 2023, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:2 (-19,25,-17,16,14)
27 24. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (9,23,15)
10. kolo
28 30. 9. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - .
29 27. 9. 2023, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (20,-14,-19,-20)
30 24. 9. 2023, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (16,23,14)
11. kolo
31 11. 5. 2024, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
32 11. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Cabalka L.
33 11. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Kubín M.
12. kolo
34 11. 5. 2024, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
35 11. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Cabalka L.
36 11. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Kubín M.
13. kolo
37 18. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - .
38 18. 5. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. Jirka Z.
39 18. 5. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou Peiker L.
14. kolo
40 18. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - .
41 18. 5. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. Jirka Z.
42 18. 5. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou Peiker L.
15. kolo
43 25. 5. 2024, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
44 25. 5. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Jirka Z.
45 25. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Cabalka L.
16. kolo
46 25. 5. 2024, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
47 25. 5. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Jirka Z.
48 25. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Cabalka L.
17. kolo
49 1. 6. 2024, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - .
50 1. 6. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. Rypl M.
51 1. 6. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Nejman L.
18. kolo
52 1. 6. 2024, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - .
53 1. 6. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. Rypl M.
54 1. 6. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Nejman L.
19. kolo
55 8. 6. 2024, 10:00 - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
56 8. 6. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery, z.s. Domnin V.
57 2. 6. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Smiřice, z.s. Jirka Z.
20. kolo
58 8. 6. 2024, 13:00 - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
59 8. 6. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery, z.s. Domnin V.
60 2. 6. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Smiřice, z.s. Jirka Z.
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz.
© ČVS 2015-2018