TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | ||
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | |
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou |
- | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | SO | 25.5. | 10:00 | |
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | SO | 25.5. | 10:00 |
TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | SO | 25.5. | 10:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 23:8 | 740:582 | 21 | |
2 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 22:11 | 747:638 | 19 | |
3 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | 8 | 3 | 1 | 1 | 3 | 17:14 | 674:627 | 12 | |
4 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | 8 | 1 | 0 | 2 | 5 | 10:21 | 567:708 | 5 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5:23 | 477:650 | 3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | . | |||
2 | 10. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | 3:2 (-22,23,-26,28,10) | ||
3 | 13. 9. 2023, 17:30 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | Hraje se ve Stěžerách! | 1:3 (17,-12,-13,-19) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 2. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | . | |||
5 | 10. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | 3:1 (13,22,-21,17) | ||
6 | 20. 9. 2023, 17:30 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | Hraje se ve Stěžerách! | 1:3 (-24,29,-12,-15) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 9. 9. 2023, 10:00 | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | . | |||
8 | 5. 9. 2023, 17:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | 3:2 (-21,-23,10,18,5) | ||
9 | 9. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 0:3 (-18,-13,-23) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 9. 9. 2023, 13:00 | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | . | |||
11 | 11. 9. 2023, 17:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | 3:0 (14,14,12) | ||
12 | 9. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 0:3 (-11,-11,-12) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 16. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | . | |||
14 | 7. 10. 2023, 10:00 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 2:3 (19,16,-15,-20,-12) | ||
15 | 16. 9. 2023, 10:00 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | 3:1 (-20,17,9,18) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 16. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | . | |||
17 | 7. 10. 2023, 13:00 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 3:0 (12,20,19) | ||
18 | 16. 9. 2023, 13:00 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | 3:1 (19,-20,17,19) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 23. 9. 2023, 10:00 | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | . | |||
20 | 23. 9. 2023, 10:00 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 3:2 (-17,13,-21,20,10) | ||
21 | 23. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | 3:0 (17,20,22) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 23. 9. 2023, 13:00 | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | . | |||
23 | 23. 9. 2023, 13:00 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 3:0 (15,17,13) | ||
24 | 23. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | 3:1 (11,-26,13,10) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 30. 9. 2023, 10:00 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | . | |||
26 | 6. 9. 2023, 17:30 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 3:2 (-19,25,-17,16,14) | ||
27 | 24. 9. 2023, 10:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 3:0 (9,23,15) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 30. 9. 2023, 13:00 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | . | |||
29 | 27. 9. 2023, 17:30 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 1:3 (20,-14,-19,-20) | ||
30 | 24. 9. 2023, 13:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 3:0 (16,23,14) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 11. 5. 2024, 10:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | . | |||
32 | 11. 5. 2024, 10:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | Cabalka L. | ||
33 | 11. 5. 2024, 10:00 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | Kubín M. |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 11. 5. 2024, 13:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | . | |||
35 | 11. 5. 2024, 13:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | Cabalka L. | ||
36 | 11. 5. 2024, 13:00 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | Kubín M. |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 18. 5. 2024, 10:00 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | . | |||
38 | 2. 5. 2024, 17:30 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | Jirka Z. | ||
39 | 18. 5. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | Peiker L. |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 18. 5. 2024, 13:00 | TJ Sokol Stěžery, z.s. | - | . | |||
41 | 14. 5. 2024, 17:30 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | Jirka Z. | ||
42 | 18. 5. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | Peiker L. |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 25. 5. 2024, 10:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | . | |||
44 | 25. 5. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | Jirka Z. | ||
45 | 25. 5. 2024, 10:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | Cabalka L. |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 25. 5. 2024, 13:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | . | |||
47 | 25. 5. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | Jirka Z. | ||
48 | 25. 5. 2024, 13:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | Cabalka L. |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1. 6. 2024, 10:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | . | |||
50 | 1. 6. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | Rypl M. | ||
51 | 1. 6. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | Nejman L. |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 1. 6. 2024, 13:00 | TJ Sokol Smiřice, z.s. | - | . | |||
53 | 1. 6. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | Rypl M. | ||
54 | 1. 6. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | Nejman L. |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 8. 6. 2024, 10:00 | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | . | |||
56 | 8. 6. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | Domnin V. | ||
57 | 2. 6. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | Jirka Z. |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | 8. 6. 2024, 13:00 | - | Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. | . | |||
59 | 8. 6. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | TJ Sokol Stěžery, z.s. | Domnin V. | ||
60 | 2. 6. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | TJ Sokol Smiřice, z.s. | Jirka Z. |