Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor II. třídy - ženy, skupina B

9. kolo
Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s.-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.
TJ Sokol Stěžery, z.s.-TJ Sokol Smiřice, z.s.
Příští kolo
Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s.-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.SO13.5.13:00
TJ Sokol Stěžery, z.s.-TJ Sokol Smiřice, z.s.SO13.5.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Stěžery, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Sokol Smiřice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy ženy, skupina B
1. kolo
1 31. 8. 2022, 17:30 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Cabalka L.
2 3. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Rypl M.
2. kolo
3 7. 9. 2022, 17:30 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Cabalka L.
4 3. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Rypl M.
3. kolo
5 10. 9. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Bárta L.
6 10. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Peiker D.
4. kolo
7 10. 9. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Bárta L.
8 10. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Peiker D.
5. kolo
9 17. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
10 17. 9. 2022, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
6. kolo
11 17. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
12 17. 9. 2022, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
7. kolo
13 24. 9. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
14 24. 9. 2022, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
8. kolo
15 24. 9. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
16 24. 9. 2022, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
9. kolo
17 13. 5. 2023, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
18 13. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
10. kolo
19 13. 5. 2023, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
20 13. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
11. kolo
21 20. 5. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
22 20. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
12. kolo
23 20. 5. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
24 20. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
13. kolo
25 27. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
26 27. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
14. kolo
27 27. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
28 27. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
15. kolo
29 3. 6. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
30 3. 6. 2023, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
16. kolo
31 3. 6. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
32 3. 6. 2023, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
17. kolo
33 10. 6. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
34 10. 6. 2023, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
18. kolo
35 10. 6. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
36 10. 6. 2023, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz, 604211357.
© ČVS 2015-2018