ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství ČR kategorie U16 dívek - 1. část, skupina B

KOLO
7. kolo
Hradec Králové2:0Tábor(10, 14)
Příbram0:2Jirkov(-18, -17)
Štoky0:2Chodov(-15, -18)
Liberec2:0Klatovy(16, 19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Dukla Liberec 7 6 0 0 1 12:2 338:252 18
2 BVC Chodov 7 5 0 1 1 11:4 340:270 16
3 TJ Slavia Hradec Králové 7 5 0 0 2 10:4 323:255 15
4 VK Jirkov 7 4 1 0 2 10:5 342:308 14
5 TJ Baník Příbram 7 2 1 0 4 6:9 298:315 8
6 Volejbal Tábor 7 2 0 0 5 4:10 257:331 6
7 SK Volejbal Klatovy 7 0 1 3 3 5:13 319:401 5
8 TJ Sokol Štoky 7 0 1 0 6 2:13 270:355 2
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR kategorie U16 dívek, skupina A; Pořadatel: VK Jirkov
1. kolo
1 20. 4. 2024, 09:00 Jirkov - Tábor Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (22,17)
2 20. 4. 2024, 09:00 Chodov - Příbram Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (21,13)
3 20. 4. 2024, 10:15 Klatovy - Štoky Krušnohorská 1675 Jirkov 1:2 (-14,21,-12)
4 20. 4. 2024, 10:15 Hradec Králové - Liberec Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-15,-20)
2. kolo
5 20. 4. 2024, 11:30 Jirkov - Chodov Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-20,-18)
6 20. 4. 2024, 11:30 Tábor - Liberec Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-19,-22)
7 20. 4. 2024, 12:45 Příbram - Klatovy Krušnohorská 1675 Jirkov 2:1 (19,-23,20)
8 20. 4. 2024, 12:45 Štoky - Hradec Králové Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-17,-18)
3. kolo
9 20. 4. 2024, 14:00 Klatovy - Jirkov Krušnohorská 1675 Jirkov 1:2 (-15,22,-7)
10 20. 4. 2024, 14:00 Chodov - Tábor Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (3,18)
11 20. 4. 2024, 15:15 Hradec Králové - Příbram Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (14,15)
12 20. 4. 2024, 15:15 Liberec - Štoky Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (11,16)
4. kolo
13 20. 4. 2024, 16:30 Jirkov - Hradec Králové Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-19,-19)
14 20. 4. 2024, 16:30 Příbram - Liberec Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-11,-19)
15 20. 4. 2024, 17:45 Chodov - Klatovy Krušnohorská 1675 Jirkov 1:2 (-19,16,-11)
16 20. 4. 2024, 17:45 Tábor - Štoky Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (22,21)
5. kolo
17 21. 4. 2024, 09:00 Klatovy - Tábor Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-12,-26)
18 21. 4. 2024, 09:00 Hradec Králové - Chodov Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-24,-14)
19 21. 4. 2024, 09:00 Štoky - Příbram Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-11,-11)
20 21. 4. 2024, 10:30 Liberec - Jirkov Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-17,-21)
6. kolo
21 21. 4. 2024, 10:30 Klatovy - Hradec Králové Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-15,-13)
22 21. 4. 2024, 10:30 Tábor - Příbram Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-16,-13)
23 21. 4. 2024, 12:00 Jirkov - Štoky Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (22,27)
24 21. 4. 2024, 12:00 Chodov - Liberec Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-18,-16)
7. kolo
25 21. 4. 2024, 12:00 Hradec Králové - Tábor Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (10,14)
26 21. 4. 2024, 13:30 Příbram - Jirkov Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-18,-17)
27 21. 4. 2024, 13:30 Štoky - Chodov Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-15,-18)
28 21. 4. 2024, 13:30 Liberec - Klatovy Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (16,19)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
© ČVS 2015-2018