ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství ČR kategorie U16 dívek - 2. část, play-off

KOLO
2. kolo
Rudolfov0:2Karlovy Vary(-15, -13)
Lanškroun2:0Chodov(23, 23)
Frýdek - Místek1:2KP Brno(-21, 20, -12)
Jihlava1:2Děčín(-14, 19, -8)
Nymburk2:1Orion Praha(24, -16, 12)
Liberec1:2Olymp Praha(-10, 14, -14)
Příští kolo
Play-off
1.kolo
Frýdek - Místek 0-1 Jihlava
Lanškroun 0-1 Rudolfov
KP Brno 0-1 Děčín
Chodov 0-1 Karlovy Vary
Orion Praha 0-1 Olymp Praha
Nymburk 0-1 Liberec
2.kolo
Rudolfov 0-1 Karlovy Vary
Lanškroun 1-0 Chodov
KP Brno 1-0 Frýdek - Místek
Jihlava 0-1 Děčín
Nymburk 1-0 Orion Praha
Olymp Praha 1-0 Liberec
kalendář skupiny
2. část Mistrovství ČR kategorie U16 dívek, play-off o 1. - 12. místo; Pořadatel: Volejbal Přerov
1. kolo
1 5. 5. 2024, 09:00 Frýdek - Místek - Jihlava 6FE - 5FF 0:2 (-16,-25)
2 5. 5. 2024, 09:00 Lanškroun - Rudolfov 3FE - 4FF 1:2 (19,-22,-7)
3 5. 5. 2024, 09:00 KP Brno - Děčín 5FE - 6FF 1:2 (19,-6,-14)
4 5. 5. 2024, 10:15 Chodov - Karlovy Vary 4FE - 3FF 0:2 (-23,-19)
5 5. 5. 2024, 10:15 Orion Praha - Olymp Praha 2FE - 1FF 1:2 (-16,22,-8)
6 5. 5. 2024, 10:15 Nymburk - Liberec 1FE - 2FF 0:2 (-20,-19)
2. kolo
7 5. 5. 2024, 11:30 Rudolfov - Karlovy Vary o 5.-6. místo 0:2 (-15,-13)
8 5. 5. 2024, 11:30 Lanškroun - Chodov o 7.-8. místo 2:0 (23,23)
9 5. 5. 2024, 11:30 Frýdek - Místek - KP Brno o 11.-12. místo, hráno v NH 1:2 (-21,20,-12)
10 5. 5. 2024, 12:45 Jihlava - Děčín o 9.-10. místo, hráno v NH 1:2 (-14,19,-8)
11 5. 5. 2024, 12:45 Nymburk - Orion Praha o 3.-4. místo 2:1 (24,-16,12)
12 5. 5. 2024, 14:00 Liberec - Olymp Praha finále 1:2 (-10,14,-14)
© ČVS 2015-2018