ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství ČR kategorie U16 dívek - 1. část, skupina C

KOLO
7. kolo
Ještědská0:2VC nad Metují(-24, -18)
Kometa Praha2:0Plzeň(14, 23)
Karlovy Vary0:2KP Brno(-16, -29)
Rudolfov0:2Kralupy(-23, -21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Královo Pole Brno 7 6 0 1 0 13:2 365:258 19
2 VK Karlovy Vary 7 5 0 0 2 10:4 343:270 15
3 Volejbal Rudolfov 7 4 1 0 2 10:5 348:308 14
4 TJ Kralupy 7 3 2 0 2 10:6 335:309 13
5 SK Kometa Praha 7 4 0 1 2 9:6 331:307 13
6 VK Slavia Plzeň 7 2 0 1 4 5:10 298:333 7
7 Volejbalové centrum nad Metují 7 1 0 0 6 2:12 250:342 3
8 SK Ještědská Liberec 7 0 0 0 7 0:14 214:357 0
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR kategorie U16 dívek, skupina C; Pořadatel: VK Karlovy Vary
1. kolo
1 20. 4. 2024, 10:00 KP Brno - VC nad Metují Západní 1812 Karlovy Vary 2:0 (11,11)
2 20. 4. 2024, 10:00 Kralupy - Plzeň Západní 1812 Karlovy Vary 2:1 (20,-24,13)
3 20. 4. 2024, 10:00 Karlovy Vary - Ještědská 2:0 (11,12)
4 20. 4. 2024, 10:00 Rudolfov - Kometa Praha Západní 1812 Karlovy Vary 2:1 (-23,16,11)
2. kolo
5 20. 4. 2024, 11:30 Ještědská - KP Brno Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-14,-9)
6 20. 4. 2024, 11:30 Kralupy - Kometa Praha Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-12,-17)
7 20. 4. 2024, 11:30 Karlovy Vary - VC nad Metují 2:0 (18,16)
8 20. 4. 2024, 11:30 Rudolfov - Plzeň Západní 1812 Karlovy Vary 2:0 (20,13)
3. kolo
9 20. 4. 2024, 14:00 Ještědská - Rudolfov Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-15,-16)
10 20. 4. 2024, 14:00 Kralupy - VC nad Metují Západní 1812 Karlovy Vary 2:0 (13,17)
11 20. 4. 2024, 14:00 Karlovy Vary - Kometa Praha 2:0 (18,17)
12 20. 4. 2024, 14:00 Plzeň - KP Brno Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-20,-13)
4. kolo
13 20. 4. 2024, 15:30 Ještědská - Kralupy Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-5,-12)
14 20. 4. 2024, 15:30 VC nad Metují - Kometa Praha Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-12,-20)
15 20. 4. 2024, 15:30 Karlovy Vary - Plzeň 2:0 (15,21)
16 20. 4. 2024, 15:30 Rudolfov - KP Brno Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-16,-20)
5. kolo
17 21. 4. 2024, 09:00 Ještědská - Plzeň Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-22,-10)
18 21. 4. 2024, 09:00 Kometa Praha - KP Brno Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-22,-16)
19 21. 4. 2024, 09:00 Karlovy Vary - Kralupy 2:0 (19,12)
20 21. 4. 2024, 09:00 Rudolfov - VC nad Metují Západní 1812 Karlovy Vary 2:0 (23,21)
6. kolo
21 21. 4. 2024, 10:30 Ještědská - Kometa Praha Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-17,-29)
22 21. 4. 2024, 10:30 VC nad Metují - Plzeň Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-19,-18)
23 21. 4. 2024, 10:30 Karlovy Vary - Rudolfov 0:2 (-28,-20)
24 21. 4. 2024, 10:30 KP Brno - Kralupy Západní 1812 Karlovy Vary 1:2 (21,-21,-13)
7. kolo
25 21. 4. 2024, 12:00 Ještědská - VC nad Metují Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-24,-18)
26 21. 4. 2024, 12:00 Kometa Praha - Plzeň Západní 1812 Karlovy Vary 2:0 (14,23)
27 21. 4. 2024, 12:00 Karlovy Vary - KP Brno 0:2 (-16,-29)
28 21. 4. 2024, 12:00 Rudolfov - Kralupy Západní 1812 Karlovy Vary 0:2 (-23,-21)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
© ČVS 2015-2018