ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství ČR kategorie U16 dívek - 1. část, skupina D

10. kolo
Svitavy1:2Nymburk(22, -16, -8)
Olymp Praha2:0UP Olomouc(13, 12)
Frýdek - Místek2:0Nový Bor(14, 13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 PVK Olymp Praha 7 5 1 1 0 13:3 379:258 18
2 TJ Sokol Frýdek - Místek 7 5 1 1 0 13:3 351:285 18
3 Volleyball Nymburk 7 4 2 1 0 13:4 374:258 17
4 TJ Svitavy 7 3 1 1 2 9:7 331:310 12
5 VK Šantovka Olomouc UP 7 1 1 2 3 6:11 314:353 7
6 TJ Jiskra Nový Bor 7 1 1 1 4 5:11 277:364 6
7 VSC Zlín 7 1 1 0 5 4:11 279:347 5
8 VSK Baník Sokolov 7 0 0 1 6 1:14 235:365 1
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR kategorie U16 dívek, skupina D; Pořadatel: TJ Svitavy
1. kolo
1 20. 4. 2024, 10:00 Svitavy - Frýdek - Místek 0:2 (-18,-18)
2 20. 4. 2024, 10:00 Zlín - UP Olomouc Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:1 (-20,21,12)
3 20. 4. 2024, 10:00 Nymburk - Sokolov Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (9,15)
2. kolo
4 20. 4. 2024, 11:30 Svitavy - Nový Bor 2:0 (14,18)
5 20. 4. 2024, 11:30 Olymp Praha - Nymburk Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:1 (-25,17,9)
6 20. 4. 2024, 11:30 Sokolov - Frýdek - Místek Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-18,-23)
3. kolo
7 20. 4. 2024, 13:00 Nový Bor - UP Olomouc Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:2 (20,-19,-12)
8 20. 4. 2024, 13:00 Olymp Praha - Zlín Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (20,28)
4. kolo
9 20. 4. 2024, 14:30 Svitavy - Sokolov 2:0 (11,20)
10 20. 4. 2024, 14:30 UP Olomouc - Nymburk Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-17,-16)
11 20. 4. 2024, 14:30 Frýdek - Místek - Zlín Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (14,18)
5. kolo
12 20. 4. 2024, 16:00 Olymp Praha - Nový Bor Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (11,12)
13 20. 4. 2024, 16:00 Nymburk - Frýdek - Místek Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:1 (-19,16,7)
6. kolo
14 20. 4. 2024, 17:30 Svitavy - Olymp Praha 0:2 (-22,-12)
15 20. 4. 2024, 17:30 UP Olomouc - Sokolov Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (5,20)
16 20. 4. 2024, 17:30 Zlín - Nový Bor Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-19,-25)
7. kolo
17 21. 4. 2024, 09:00 Svitavy - UP Olomouc 2:1 (21,-22,11)
18 21. 4. 2024, 09:00 Zlín - Nymburk Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-8,-9)
19 21. 4. 2024, 09:00 Olymp Praha - Sokolov Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (10,12)
8. kolo
20 21. 4. 2024, 10:30 Svitavy - Zlín 2:0 (16,12)
21 21. 4. 2024, 10:30 UP Olomouc - Frýdek - Místek Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-13,-18)
22 21. 4. 2024, 10:30 Sokolov - Nový Bor Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:2 (23,-20,-15)
9. kolo
23 21. 4. 2024, 12:00 Nový Bor - Nymburk Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-14,-8)
24 21. 4. 2024, 12:00 Frýdek - Místek - Olymp Praha Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:1 (-13,21,13)
25 21. 4. 2024, 12:00 Sokolov - Zlín Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-19,-13)
10. kolo
26 21. 4. 2024, 13:30 Svitavy - Nymburk 1:2 (22,-16,-8)
27 21. 4. 2024, 13:30 Olymp Praha - UP Olomouc Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (13,12)
28 21. 4. 2024, 13:30 Frýdek - Místek - Nový Bor Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (14,13)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
© ČVS 2015-2018