Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor I. třídy mužů

16. kolo
Roztoky-Zruč n. Sáz.
Tuchlovice-Dobřichovice B
Vlašim-Mělník
Dobříš A-Nymburk
Roztoky-Zruč n. Sáz.
Tuchlovice-Dobřichovice B
Vlašim-Mělník
Dobříš A-Nymburk
Příští kolo
Nymburk-VlašimSO18.3.10:00
Mělník-TuchloviceSO18.3.10:00
Dobřichovice B-RoztokySO18.3.10:00
Zruč n. Sáz.-BenešovSO18.3.10:00
Nymburk-VlašimSO18.3.10:00
Mělník-TuchloviceSO18.3.10:00
Dobřichovice B-RoztokySO18.3.10:00
Zruč n. Sáz.-BenešovSO18.3.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Benešov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Volleyball Nymburk. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 TJ Sokol Dobřichovice B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 EcoLifts Roztoky 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 VK Tuchlovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 TJ Sokol Vlašim 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 Klub volejbalu Dobříš A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor I. třídy mužů
1. kolo
1 1. 10. 2022, 10:00 Tuchlovice - Dobříš A .
2 1. 10. 2022, 11:00 Roztoky - Nymburk .
3 1. 10. 2022, 10:00 Benešov - Mělník .
4 1. 10. 2022, 10:00 Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B .
5 1. 10. 2022, 10:00 Tuchlovice - Dobříš A .
6 1. 10. 2022, 15:00 Roztoky - Nymburk .
7 1. 10. 2022, 10:00 Benešov - Mělník .
8 1. 10. 2022, 10:00 Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B .
2. kolo
9 8. 10. 2022, 10:00 Mělník - Zruč n. Sáz. .
10 8. 10. 2022, 10:00 Nymburk - Benešov .
11 8. 10. 2022, 10:00 Dobříš A - Roztoky .
12 8. 10. 2022, 10:00 Vlašim - Tuchlovice .
13 8. 10. 2022, 10:00 Mělník - Zruč n. Sáz. .
14 8. 10. 2022, 10:00 Nymburk - Benešov .
15 8. 10. 2022, 10:00 Dobříš A - Roztoky .
16 8. 10. 2022, 10:00 Vlašim - Tuchlovice .
3. kolo
17 15. 10. 2022, 11:00 Roztoky - Vlašim .
18 15. 10. 2022, 11:00 Benešov - Dobříš A .
19 15. 10. 2022, 10:00 Zruč n. Sáz. - Nymburk .
20 15. 10. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Mělník .
21 15. 10. 2022, 15:00 Roztoky - Vlašim .
22 15. 10. 2022, 15:00 Benešov - Dobříš A .
23 15. 10. 2022, 10:00 Zruč n. Sáz. - Nymburk .
24 15. 10. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Mělník .
4. kolo
25 22. 10. 2022, 10:00 Nymburk - Dobřichovice B .
26 22. 10. 2022, 10:00 Dobříš A - Zruč n. Sáz. .
27 22. 10. 2022, 10:00 Vlašim - Benešov .
28 22. 10. 2022, 10:00 Tuchlovice - Roztoky .
29 22. 10. 2022, 10:00 Nymburk - Dobřichovice B .
30 22. 10. 2022, 10:00 Dobříš A - Zruč n. Sáz. .
31 22. 10. 2022, 10:00 Vlašim - Benešov .
32 22. 10. 2022, 10:00 Tuchlovice - Roztoky .
5. kolo
33 5. 11. 2022, 10:00 Benešov - Tuchlovice .
34 5. 11. 2022, 10:00 Zruč n. Sáz. - Vlašim .
35 5. 11. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Dobříš A .
36 5. 11. 2022, 10:00 Mělník - Nymburk .
37 5. 11. 2022, 10:00 Benešov - Tuchlovice .
38 5. 11. 2022, 10:00 Zruč n. Sáz. - Vlašim .
39 5. 11. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Dobříš A .
40 5. 11. 2022, 10:00 Mělník - Nymburk .
6. kolo
41 12. 11. 2022, 10:00 Dobříš A - Mělník .
42 12. 11. 2022, 10:00 Vlašim - Dobřichovice B .
43 12. 11. 2022, 10:00 Tuchlovice - Zruč n. Sáz. .
44 12. 11. 2022, 10:00 Roztoky - Benešov .
45 12. 11. 2022, 10:00 Dobříš A - Mělník .
46 12. 11. 2022, 10:00 Vlašim - Dobřichovice B .
47 12. 11. 2022, 10:00 Tuchlovice - Zruč n. Sáz. .
48 12. 11. 2022, 10:00 Roztoky - Benešov .
7. kolo
49 19. 11. 2022, 10:00 Zruč n. Sáz. - Roztoky .
50 19. 11. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Tuchlovice .
51 19. 11. 2022, 10:00 Mělník - Vlašim .
52 19. 11. 2022, 10:00 Nymburk - Dobříš A .
53 19. 11. 2022, 10:00 Zruč n. Sáz. - Roztoky .
54 19. 11. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Tuchlovice .
55 19. 11. 2022, 10:00 Mělník - Vlašim .
56 19. 11. 2022, 10:00 Nymburk - Dobříš A .
8. kolo
57 26. 11. 2022, 10:00 Vlašim - Nymburk .
58 26. 11. 2022, 10:00 Tuchlovice - Mělník .
59 26. 11. 2022, 11:00 Roztoky - Dobřichovice B .
60 26. 11. 2022, 11:00 Benešov - Zruč n. Sáz. .
61 26. 11. 2022, 10:00 Vlašim - Nymburk .
62 26. 11. 2022, 10:00 Tuchlovice - Mělník .
63 26. 11. 2022, 15:00 Roztoky - Dobřichovice B .
64 26. 11. 2022, 15:00 Benešov - Zruč n. Sáz. .
9. kolo
65 3. 12. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Benešov .
66 3. 12. 2022, 10:00 Mělník - Roztoky .
67 3. 12. 2022, 10:00 Nymburk - Tuchlovice .
68 3. 12. 2022, 10:00 Dobříš A - Vlašim .
69 3. 12. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Benešov .
70 3. 12. 2022, 10:00 Mělník - Roztoky .
71 3. 12. 2022, 10:00 Nymburk - Tuchlovice .
72 3. 12. 2022, 10:00 Dobříš A - Vlašim .
10. kolo
73 14. 1. 2023, 10:00 Dobříš A - Tuchlovice .
74 14. 1. 2023, 10:00 Nymburk - Roztoky .
75 14. 1. 2023, 10:00 Mělník - Benešov .
76 14. 1. 2023, 10:00 Dobřichovice B - Zruč n. Sáz. .
77 14. 1. 2023, 10:00 Dobříš A - Tuchlovice .
78 14. 1. 2023, 10:00 Nymburk - Roztoky .
79 14. 1. 2023, 10:00 Mělník - Benešov .
80 14. 1. 2023, 10:00 Dobřichovice B - Zruč n. Sáz. .
11. kolo
81 21. 1. 2023, 10:00 Zruč n. Sáz. - Mělník .
82 21. 1. 2023, 11:00 Benešov - Nymburk .
83 21. 1. 2023, 11:00 Roztoky - Dobříš A .
84 21. 1. 2023, 10:00 Tuchlovice - Vlašim .
85 21. 1. 2023, 10:00 Zruč n. Sáz. - Mělník .
86 21. 1. 2023, 15:00 Benešov - Nymburk .
87 21. 1. 2023, 15:00 Roztoky - Dobříš A .
88 21. 1. 2023, 10:00 Tuchlovice - Vlašim .
12. kolo
89 28. 1. 2023, 10:00 Vlašim - Roztoky .
90 28. 1. 2023, 10:00 Dobříš A - Benešov .
91 28. 1. 2023, 10:00 Nymburk - Zruč n. Sáz. .
92 28. 1. 2023, 10:00 Mělník - Dobřichovice B .
93 28. 1. 2023, 10:00 Vlašim - Roztoky .
94 28. 1. 2023, 10:00 Dobříš A - Benešov .
95 28. 1. 2023, 10:00 Nymburk - Zruč n. Sáz. .
96 28. 1. 2023, 10:00 Mělník - Dobřichovice B .
13. kolo
97 11. 2. 2023, 10:00 Dobřichovice B - Nymburk .
98 11. 2. 2023, 10:00 Zruč n. Sáz. - Dobříš A .
99 11. 2. 2023, 11:00 Benešov - Vlašim .
100 11. 2. 2023, 10:00 Roztoky - Tuchlovice .
101 11. 2. 2023, 10:00 Dobřichovice B - Nymburk .
102 11. 2. 2023, 10:00 Zruč n. Sáz. - Dobříš A .
103 11. 2. 2023, 15:00 Benešov - Vlašim .
104 11. 2. 2023, 10:00 Roztoky - Tuchlovice .
14. kolo
105 18. 2. 2023, 10:00 Tuchlovice - Benešov .
106 18. 2. 2023, 10:00 Vlašim - Zruč n. Sáz. .
107 18. 2. 2023, 10:00 Dobříš A - Dobřichovice B .
108 18. 2. 2023, 10:00 Nymburk - Mělník .
109 18. 2. 2023, 10:00 Tuchlovice - Benešov .
110 18. 2. 2023, 10:00 Vlašim - Zruč n. Sáz. .
111 18. 2. 2023, 10:00 Dobříš A - Dobřichovice B .
112 18. 2. 2023, 10:00 Nymburk - Mělník .
15. kolo
113 25. 2. 2023, 10:00 Mělník - Dobříš A .
114 25. 2. 2023, 10:00 Dobřichovice B - Vlašim .
115 25. 2. 2023, 10:00 Zruč n. Sáz. - Tuchlovice .
116 25. 2. 2023, 11:00 Benešov - Roztoky .
117 25. 2. 2023, 10:00 Mělník - Dobříš A .
118 25. 2. 2023, 10:00 Dobřichovice B - Vlašim .
119 25. 2. 2023, 10:00 Zruč n. Sáz. - Tuchlovice .
120 25. 2. 2023, 15:00 Benešov - Roztoky .
16. kolo
121 11. 3. 2023, 11:00 Roztoky - Zruč n. Sáz. .
122 11. 3. 2023, 10:00 Tuchlovice - Dobřichovice B .
123 11. 3. 2023, 10:00 Vlašim - Mělník .
124 11. 3. 2023, 10:00 Dobříš A - Nymburk .
125 11. 3. 2023, 15:00 Roztoky - Zruč n. Sáz. .
126 11. 3. 2023, 10:00 Tuchlovice - Dobřichovice B .
127 11. 3. 2023, 10:00 Vlašim - Mělník .
128 11. 3. 2023, 10:00 Dobříš A - Nymburk .
17. kolo
129 18. 3. 2023, 10:00 Nymburk - Vlašim .
130 18. 3. 2023, 10:00 Mělník - Tuchlovice .
131 18. 3. 2023, 10:00 Dobřichovice B - Roztoky .
132 18. 3. 2023, 10:00 Zruč n. Sáz. - Benešov .
133 18. 3. 2023, 10:00 Nymburk - Vlašim .
134 18. 3. 2023, 10:00 Mělník - Tuchlovice .
135 18. 3. 2023, 10:00 Dobřichovice B - Roztoky .
136 18. 3. 2023, 10:00 Zruč n. Sáz. - Benešov .
18. kolo
137 25. 3. 2023, 10:00 Benešov - Dobřichovice B .
138 25. 3. 2023, 11:00 Roztoky - Mělník .
139 25. 3. 2023, 10:00 Tuchlovice - Nymburk .
140 25. 3. 2023, 10:00 Vlašim - Dobříš A .
141 25. 3. 2023, 10:00 Benešov - Dobřichovice B .
142 25. 3. 2023, 15:00 Roztoky - Mělník .
143 25. 3. 2023, 10:00 Tuchlovice - Nymburk .
144 25. 3. 2023, 10:00 Vlašim - Dobříš A .
© ČVS 2015-2018