Krajský přebor dívek U16, 3. skupina B, 1. část

KOLO
3. kolo
VK Rakovník0:2Komárov(-20, -6)
Tuchlovice0:2Baník Příbram C(-15, -15)
Kralupy C2:0Komárov(9, 22)
VK Rakovník0:2Baník Příbram C(-20, -10)
Tuchlovice2:1Komárov(24, -20, 5)
Kralupy C0:2Baník Příbram C(-22, -22)
VK Rakovník0:2Tuchlovice(-23, -23)
VK Benešovská2:0Králův Dvůr C(9, 11)
S V B C "B"1:2Králův Dvůr B(-23, 20, -13)
Králův Dvůr C1:2S V B C "B"(-20, 21, -2)
Králův Dvůr B0:2VK Benešovská(-5, -10)
VK Benešovská2:0S V B C "B"(12, 18)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Baník Příbram C 8 7 1 0 0 16:1 399:242 23
2 TJ Kralupy C 8 6 0 1 1 13:4 403:297 19
3 Sokol Komárov 8 5 0 2 1 12:6 385:292 17
4 VK Tuchlovice 8 4 2 0 2 12:6 388:321 16
5 VK Rakovník 8 4 0 0 4 8:8 345:304 12
6 VK Benešovská 1. volejbalová 8 3 1 0 4 8:9 359:323 11
7 TJ Sokol Králův Dvůr B 8 1 1 1 5 5:13 263:413 6
8 S V B C "B" 8 0 1 1 6 3:15 260:407 3
9 TJ Sokol Králův Dvůr C 8 0 0 1 7 1:16 208:411 1
kalendář skupiny
Krajský přebor dívek U16, 3. skupina B, 1. část
1. kolo
1 8. 10. 2023, 10:00 Kralupy C - S V B C "B" Pořadatel: TJ Kralupy 2:0 (14,14)
2 8. 10. 2023, 10:00 Tuchlovice - VK Benešovská Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (20,20)
3 8. 10. 2023, 10:00 VK Rakovník - S V B C "B" 2:0 (12,10)
4 8. 10. 2023, 10:00 Kralupy C - VK Benešovská 1:2 (21,-17,-15)
5 8. 10. 2023, 10:00 Tuchlovice - S V B C "B" 2:0 (6,13)
6 8. 10. 2023, 10:00 VK Rakovník - VK Benešovská 2:0 (7,18)
7 8. 10. 2023, 10:00 Kralupy C - Tuchlovice 2:0 (11,23)
8 8. 10. 2023, 10:00 Komárov - Králův Dvůr B Pořadatel: TJ Sokol Komárov 2:0 (7,13)
9 8. 10. 2023, 10:00 Baník Příbram C - Králův Dvůr C Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (7,11)
10 8. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - Baník Příbram C 0:2 (-16,-4)
11 8. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr C - Komárov 0:2 (-8,-9)
12 8. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - Králův Dvůr C 2:0 (17,22)
13 8. 10. 2023, 10:00 Komárov - Baník Příbram C 1:2 (-17,9,-7)
2. kolo
14 22. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - VK Rakovník Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr - hraje se v Chýni 0:2 (-14,-17)
15 22. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr C - Kralupy C Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-7,-19)
16 22. 10. 2023, 10:00 VK Rakovník - Kralupy C 0:2 (-18,-25)
17 22. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr C - Tuchlovice 0:2 (-3,-14)
18 22. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - Kralupy C 0:2 (-14,-8)
19 22. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr C - VK Rakovník 0:2 (-13,-11)
20 22. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - Tuchlovice 1:2 (-10,23,-10)
21 22. 10. 2023, 10:00 Baník Příbram C - S V B C "B" Pořadatel: TJ Baník Příbram 2:0 (8,7)
22 22. 10. 2023, 10:00 Komárov - VK Benešovská Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (21,24)
23 22. 10. 2023, 10:00 S V B C "B" - Komárov 0:2 (-15,-9)
24 22. 10. 2023, 10:00 VK Benešovská - Baník Příbram C 0:2 (-17,-19)
3. kolo
25 5. 11. 2023, 10:00 VK Rakovník - Komárov Pořadatel: VK Rakovník 0:2 (-20,-6)
26 5. 11. 2023, 10:00 Tuchlovice - Baník Příbram C Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-15,-15)
27 5. 11. 2023, 10:00 Kralupy C - Komárov 2:0 (9,22)
28 5. 11. 2023, 10:00 VK Rakovník - Baník Příbram C 0:2 (-20,-10)
29 5. 11. 2023, 10:00 Tuchlovice - Komárov 2:1 (24,-20,5)
30 5. 11. 2023, 10:00 Kralupy C - Baník Příbram C 0:2 (-22,-22)
31 5. 11. 2023, 10:00 VK Rakovník - Tuchlovice 0:2 (-23,-23)
32 5. 11. 2023, 10:00 VK Benešovská - Králův Dvůr C Pořadatel: VK Benešovská 2:0 (9,11)
33 5. 11. 2023, 10:00 S V B C "B" - Králův Dvůr B Pořadatel: 2 hřiště 1:2 (-23,20,-13)
34 5. 11. 2023, 10:00 Králův Dvůr C - S V B C "B" 1:2 (-20,21,-2)
35 5. 11. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - VK Benešovská 0:2 (-5,-10)
36 5. 11. 2023, 10:00 VK Benešovská - S V B C "B" 2:0 (12,18)
© ČVS 2015-2018