Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Celková tabulka

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Jihostroj České Budějovice 6 0 0 0 0 0:0 0:0 132
2 Blue Volley Ostrava 6 0 0 0 0 0:0 0:0 124
3 VK Lvi Praha 6 0 0 0 0 0:0 0:0 124
4 Green Volley Frýdek-Místek 6 0 0 0 0 0:0 0:0 114
5 VAM Olomouc 6 0 0 0 0 0:0 0:0 108
6 SK Kojetín 2016 6 0 0 0 0 0:0 0:0 106
7 VK Ostrava 6 0 0 0 0 0:0 0:0 104
8 SVK Vlci Nový Jičín 6 0 0 0 0 0:0 0:0 99
9 VK Dukla Liberec 6 0 0 0 0 0:0 0:0 96
10 SK Prosek 6 0 0 0 0 0:0 0:0 95
11 VSC Zlín 6 0 0 0 0 0:0 0:0 88
12 Kladno volejbal cz 6 0 0 0 0 0:0 0:0 83
13 VK PFN Znojmo - Přímětice 6 0 0 0 0 0:0 0:0 71
14 TJ Spartak Velké Meziříčí 6 0 0 0 0 0:0 0:0 65
15 VK Euro Sitex Příbram 6 0 0 0 0 0:0 0:0 64
16 SG Ludvíka Daňka Brno 6 0 0 0 0 0:0 0:0 57
17 Happy Sport Opava 6 0 0 0 0 0:0 0:0 56
18 VO TJ Lanškroun 6 0 0 0 0 0:0 0:0 52
19 TJ Svitavy 6 0 0 0 0 0:0 0:0 49
20 TJ Slavia Hradec Králové 6 0 0 0 0 0:0 0:0 44
21 TJ SLAVIA Liberec 6 0 0 0 0 0:0 0:0 40
22 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou 6 0 0 0 0 0:0 0:0 30
23 VK Karlovarsko - Ostrov 6 0 0 0 0 0:0 0:0 26
24 SK Volejbal Kolín 6 0 0 0 0 0:0 0:0 25
25 SKV Ústí nad Labem 6 0 0 0 0 0:0 0:0 15
26 Volejbal Sokolov 6 0 0 0 0 0:0 0:0 13
27 TJ Sokol Česká Třebová II 6 0 0 0 0 0:0 0:0 9
kalendář skupiny
Celková tabulka
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018