Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

1. část - turnaj - skupina B

KOLO
2. kolo
Kladno1:3Velké Meziříčí(-23, -21, 22, -15)
Příbram3:0Zlín(21, 23, 23)
Sokolov1:3Kladno(21, -20, -22, -23)
Velké Meziříčí1:3Zlín(19, -19, -20, -25)
Sokolov0:3Příbram(-15, -22, -14)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VSC Zlín 4 3 0 0 1 9:4 313:272 9
2 TJ Spartak Velké Meziříčí 4 3 0 0 1 10:5 349:299 9
3 VK Euro Sitex Příbram 4 2 1 0 1 10:5 328:291 8
4 Kladno volejbal cz 4 1 0 1 2 6:10 319:366 4
5 Volejbal Sokolov 4 0 0 0 4 1:12 240:321 0
kalendář skupiny
1. část - turnaj - skupina B
1. kolo
1 18. 9. 2021, 10:00 Příbram - Kladno 3:2 (-18,-21,19,11,5)
2 18. 9. 2021, 12:00 Velké Meziříčí - Sokolov Legionářů 378 Příbram - Příbram VII 3:0 (18,12,15)
3 18. 9. 2021, 14:00 Zlín - Kladno Legionářů 378 Příbram - Příbram VII 3:0 (14,18,22)
4 18. 9. 2021, 16:00 Příbram - Velké Meziříčí 1:3 (-15,-17,13,-17)
5 18. 9. 2021, 18:00 Zlín - Sokolov Legionářů 378 Příbram - Příbram VII 3:0 (20,16,18)
2. kolo
6 19. 9. 2021, 09:00 Kladno - Velké Meziříčí Legionářů 378 Příbram - Příbram VII 1:3 (-23,-21,22,-15)
7 19. 9. 2021, 11:00 Příbram - Zlín 3:0 (21,23,23)
8 19. 9. 2021, 13:00 Sokolov - Kladno Legionářů 378 Příbram - Příbram VII 1:3 (21,-20,-22,-23)
9 19. 9. 2021, 15:00 Velké Meziříčí - Zlín Legionářů 378 Příbram - Příbram VII 1:3 (19,-19,-20,-25)
10 19. 9. 2021, 17:00 Sokolov - Příbram Legionářů 378 Příbram - Příbram VII 0:3 (-15,-22,-14)
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018