Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

2. část - 3. turnaj - skupina B

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Green Volley Frýdek-Místek 4 4 0 0 0 12:2 345:280 12
2 SK Kojetín 2016 4 2 1 0 1 10:6 352:327 8
3 SK Prosek 4 2 0 1 1 8:8 340:348 7
4 VK Dukla Liberec 4 1 0 0 3 5:10 321:349 3
5 Kladno volejbal cz 4 0 0 0 4 3:12 300:354 0
kalendář skupiny
2. část - 3. turnaj - skupina B
1. kolo
1 29. 1. 2022, 11:00 Kojetín - Green F-M 1:3 (-18,17,-16,-14)
2 29. 1. 2022, 11:00 Dukla Liberec - Prosek Hanusíkova 1476 Kojetín - Kojetín I-Město 1:3 (-20,20,-20,-23)
3 29. 1. 2022, 14:00 Kladno - Green F-M Hanusíkova 1476 Kojetín - Kojetín I-Město 0:3 (-21,-22,-23)
4 29. 1. 2022, 14:00 Kojetín - Dukla Liberec 3:0 (23,19,15)
5 29. 1. 2022, 17:00 Kladno - Prosek Hanusíkova 1476 Kojetín - Kojetín I-Město 1:3 (18,-13,-23,-19)
2. kolo
6 30. 1. 2022, 09:00 Green F-M - Dukla Liberec Hanusíkova 1476 Kojetín - Kojetín I-Město 3:1 (-20,26,28,10)
7 30. 1. 2022, 09:00 Kojetín - Kladno 3:1 (16,-24,23,13)
8 30. 1. 2022, 12:00 Prosek - Green F-M Hanusíkova 1476 Kojetín - Kojetín I-Město 0:3 (-12,-19,-21)
9 30. 1. 2022, 12:00 Dukla Liberec - Kladno Hanusíkova 1476 Kojetín - Kojetín I-Město 3:1 (19,-12,14,18)
10 30. 1. 2022, 15:00 Prosek - Kojetín Hanusíkova 1476 Kojetín - Kojetín I-Město 2:3 (23,-18,17,-19,-13)
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018