ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. část - 3. turnaj - skupina E

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SG Ludvíka Daňka Brno 5 5 0 0 0 15:0 375:204 15
2 VK Karlovarsko - Ostrov 5 3 0 1 1 11:7 413:325 10
3 TJ SLAVIA Liberec 5 2 1 1 1 11:8 426:323 9
4 SKV Ústí nad Labem 5 2 1 0 2 9:9 399:324 8
5 TJ Sokol Česká Třebová II 5 1 0 0 4 5:12 282:344 3
6 Volejbal Sokolov 5 0 0 0 5 0:15 0:375 0
kalendář skupiny
2. část - 3. turnaj - skupina E
1. kolo
1 29. 1. 2022, 10:00 Karlovarsko - Ústí n. L. 3:0 (23,15,21)
2 29. 1. 2022, 10:00 Liberec - Česká Třebová Západní 1812 Karlovy Vary 3:0 (13,11,8)
3 29. 1. 2022, 00:00 Sokolov - Brno Západní 1812 Karlovy Vary 0:3 (-0,-0,-0)
4 29. 1. 2022, 13:00 Brno - Česká Třebová Západní 1812 Karlovy Vary 3:0 (8,9,12)
5 29. 1. 2022, 13:00 Karlovarsko - Liberec 2:3 (20,23,-20,-25,-12)
6 29. 1. 2022, 00:00 Sokolov - Ústí n. L. Západní 1812 Karlovy Vary 0:3 (-0,-0,-0)
7 29. 1. 2022, 15:30 Ústí n. L. - Brno Západní 1812 Karlovy Vary 0:3 (-23,-17,-18)
2. kolo
8 30. 1. 2022, 00:00 Liberec - Sokolov Západní 1812 Karlovy Vary 3:0 (0,0,0)
9 30. 1. 2022, 09:00 Karlovarsko - Brno 0:3 (-19,-21,-20)
10 30. 1. 2022, 09:00 Ústí n. L. - Liberec Západní 1812 Karlovy Vary 3:2 (27,-20,-20,22,10)
11 30. 1. 2022, 11:30 Brno - Liberec Západní 1812 Karlovy Vary 3:0 (16,23,18)
12 30. 1. 2022, 11:30 Česká Třebová - Ústí n. L. Západní 1812 Karlovy Vary 1:3 (-14,23,-14,-12)
13 30. 1. 2022, 00:00 Karlovarsko - Sokolov 3:0 (0,0,0)
14 30. 1. 2022, 14:00 Karlovarsko - Česká Třebová 3:1 (21,14,-21,21)
15 30. 1. 2022, 00:00 Sokolov - Česká Třebová Západní 1812 Karlovy Vary 0:3 (-0,-0,-0)
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018