Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

2. část soutěže - skupina M

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Šanov Teplice 12 8 0 1 3 29:20 1145:1049 25
2 SK Volejbal Kolín 12 6 3 0 3 30:20 1115:1059 24
3 VK Jirkov-Ervěnice 12 4 1 1 6 22:25 997:1026 15
4 SPORT KLUB Náchod 12 1 1 3 7 17:33 1005:1128 8
kalendář skupiny
2. část - skupina M
1. kolo
1 26. 2. 2022, 11:00 Teplice - Náchod 3:1 (22,22,-25,16)
2 5. 2. 2022, 10:00 Jirkov - Kolín 1:3 (-17,23,-19,-17)
2. kolo
3 26. 2. 2022, 14:00 Teplice - Náchod 3:1 (-14,21,23,16)
4 5. 2. 2022, 14:00 Jirkov - Kolín 0:3 (-13,-19,-14)
3. kolo
5 12. 2. 2022, 11:00 Náchod - Jirkov 3:2 (-19,18,-18,23,11)
6 5. 3. 2022, 10:00 Kolín - Teplice 3:1 (22,20,-9,14)
4. kolo
7 12. 2. 2022, 15:00 Náchod - Jirkov 2:3 (19,-24,16,-20,-11)
8 5. 3. 2022, 14:00 Kolín - Teplice 3:1 (21,-17,19,17)
5. kolo
9 5. 3. 2022, 11:00 Jirkov - Náchod 3:0 (18,11,5)
10 12. 3. 2022, 10:00 Teplice - Kolín 3:1 (-19,23,20,21)
6. kolo
11 5. 3. 2022, 14:00 Jirkov - Náchod 3:0 (13,16,16)
12 12. 3. 2022, 14:00 Teplice - Kolín 2:3 (22,-24,-24,25,-9)
7. kolo
13 6. 3. 2022, 10:00 Náchod - Teplice 1:3 (-13,-17,22,-24)
14 13. 2. 2022, 10:00 Kolín - Jirkov 1:3 (19,-16,-22,-21)
8. kolo
15 6. 3. 2022, 14:00 Náchod - Teplice 1:3 (-15,-10,23,-19)
16 13. 2. 2022, 14:00 Kolín - Jirkov 3:1 (13,16,-14,22)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 336/108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018