2. liga ženy - skupina A

18. kolo
Tuchlovice1:3Liberec(-10, -21, 21, -15)
Mn. Hradiště3:0Domažlice(14, 15, 19)
Kralupy3:1S V B C(18, -22, 22, 16)
Plzeň B0:3Chabařovice(-20, -24, -16)
Děčín0:3Kladno(-14, -22, -12)
Příští kolo
Liberec0:3KladnoSO13.1.10:00
Děčín2:3ChabařoviceSO13.1.10:00
Plzeň B0:3S V B CSO13.1.11:00
Kralupy3:1DomažliceSO13.1.10:00
Mn. Hradiště3:1TuchloviceSO13.1.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kladno volejbal cz 28 22 1 3 2 76:23 2337:2014 71
2 S V B C 28 16 2 3 7 64:37 2252:2032 55
3 TJ Kralupy 28 11 8 5 4 69:50 2579:2411 54
4 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 28 11 3 3 11 53:51 2246:2250 42
5 TJ Lokomotiva Liberec I 28 9 5 2 12 51:57 2332:2326 39
6 TJ Slovan Chabařovice 28 10 3 3 12 51:57 2302:2336 39
7 Volejbalový klub Tuchlovice 28 9 3 5 11 54:58 2382:2395 38
8 Volejbal Plzeň B 28 7 3 5 13 44:65 2256:2370 32
9 VSK Spartak Děčín - Rumburk 28 6 5 1 16 40:65 2133:2343 29
10 Volejbal Domažlice 28 5 1 4 18 33:72 2084:2426 21
kalendář skupiny
2. liga ženy - skupina A
1. kolo
1 7. 10. 2023, 09:00 Kladno - Liberec 3:1 (21,-18,15,18)
2 7. 10. 2023, 11:00 Chabařovice - Děčín Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše 3:1 (15,18,-20,22)
3 7. 10. 2023, 10:00 S V B C - Plzeň B 3:1 (-20,13,12,22)
4 7. 10. 2023, 11:00 Domažlice - Kralupy 2:3 (22,-17,-23,17,-14)
5 7. 10. 2023, 10:00 Tuchlovice - Mn. Hradiště 2:3 (-24,21,16,-20,-10)
2. kolo
6 7. 10. 2023, 14:30 Kladno - Liberec 3:0 (16,16,22)
7 7. 10. 2023, 15:00 Chabařovice - Děčín Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše 1:3 (-14,20,-13,-16)
8 7. 10. 2023, 14:00 S V B C - Plzeň B 3:0 (13,20,20)
9 7. 10. 2023, 15:00 Domažlice - Kralupy 0:3 (-16,-20,-23)
10 7. 10. 2023, 14:00 Tuchlovice - Mn. Hradiště 3:0 (19,20,18)
3. kolo
11 14. 10. 2023, 09:00 Liberec - Mn. Hradiště 3:2 (-11,-23,13,23,12)
12 25. 11. 2023, 10:00 Kralupy - Tuchlovice 3:1 (19,-19,15,20)
13 14. 10. 2023, 10:00 Plzeň B - Domažlice 3:1 (-22,15,18,14)
14 14. 10. 2023, 10:00 Děčín - S V B C 3:1 (22,22,-16,21)
15 14. 10. 2023, 10:00 Kladno - Chabařovice 3:0 (20,19,14)
4. kolo
16 14. 10. 2023, 13:00 Liberec - Mn. Hradiště 3:1 (16,21,-22,23)
17 25. 11. 2023, 14:00 Kralupy - Tuchlovice 3:1 (12,-24,20,18)
18 14. 10. 2023, 14:00 Plzeň B - Domažlice 3:1 (18,18,-21,19)
19 14. 10. 2023, 14:00 Děčín - S V B C 0:3 (-15,-19,-20)
20 14. 10. 2023, 14:00 Kladno - Chabařovice 3:0 (14,18,24)
5. kolo
21 21. 10. 2023, 11:00 Chabařovice - Liberec Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše 0:3 (-21,-16,-21)
22 21. 10. 2023, 10:00 S V B C - Kladno 0:3 (-18,-19,-22)
23 21. 10. 2023, 11:00 Domažlice - Děčín 2:3 (24,-22,23,-15,-14)
24 21. 10. 2023, 10:00 Tuchlovice - Plzeň B 3:1 (15,20,-16,18)
25 21. 10. 2023, 09:00 Mn. Hradiště - Kralupy 2:3 (-10,23,-20,18,-7)
6. kolo
26 21. 10. 2023, 15:00 Chabařovice - Liberec Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše 3:1 (23,-12,23,19)
27 21. 10. 2023, 14:00 S V B C - Kladno 0:3 (-23,-23,-18)
28 21. 10. 2023, 15:00 Domažlice - Děčín 3:1 (27,25,-12,22)
29 21. 10. 2023, 14:00 Tuchlovice - Plzeň B 3:2 (24,17,-29,-19,6)
30 21. 10. 2023, 13:00 Mn. Hradiště - Kralupy 3:0 (21,21,17)
7. kolo
31 4. 11. 2023, 09:00 Liberec - Kralupy 3:0 (19,15,16)
32 4. 11. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Plzeň B 3:0 (15,19,23)
33 4. 11. 2023, 10:00 Děčín - Tuchlovice 3:2 (-20,-22,20,22,12)
34 4. 11. 2023, 09:00 Kladno - Domažlice 3:0 (17,21,20)
35 4. 11. 2023, 10:00 Chabařovice - S V B C Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše 3:2 (-23,23,-14,21,14)
8. kolo
36 4. 11. 2023, 13:00 Liberec - Kralupy 3:2 (-15,-16,15,28,11)
37 4. 11. 2023, 15:00 Mn. Hradiště - Plzeň B 3:0 (16,18,17)
38 4. 11. 2023, 14:00 Děčín - Tuchlovice 3:2 (-23,17,-16,18,11)
39 4. 11. 2023, 13:00 Kladno - Domažlice 3:0 (10,23,25)
40 4. 11. 2023, 14:00 Chabařovice - S V B C Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše 0:3 (-16,-12,-22)
9. kolo
41 11. 11. 2023, 10:00 S V B C - Liberec 3:0 (20,24,18)
42 11. 11. 2023, 11:00 Domažlice - Chabařovice 3:1 (22,-14,18,18)
43 11. 11. 2023, 09:00 Tuchlovice - Kladno 1:3 (-15,-20,19,-19)
44 11. 11. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Děčín 3:0 (19,21,22)
45 11. 11. 2023, 10:00 Kralupy - Plzeň B 3:2 (17,-14,-15,15,6)
10. kolo
46 11. 11. 2023, 14:00 S V B C - Liberec 2:3 (-16,23,-19,18,-5)
47 11. 11. 2023, 15:00 Domažlice - Chabařovice 3:1 (23,17,-21,23)
48 11. 11. 2023, 13:00 Tuchlovice - Kladno 3:0 (23,23,13)
49 11. 11. 2023, 15:00 Mn. Hradiště - Děčín 0:3 (-18,-19,-21)
50 11. 11. 2023, 14:00 Kralupy - Plzeň B 3:2 (14,-19,-25,21,13)
11. kolo
51 18. 11. 2023, 10:00 Liberec - Plzeň B 2:3 (23,22,-17,-22,-12)
52 18. 11. 2023, 10:00 Děčín - Kralupy 0:3 (-16,-17,-20)
53 18. 11. 2023, 10:00 Kladno - Mn. Hradiště 3:0 (19,22,14)
54 6. 1. 2024, 10:00 Chabařovice - Tuchlovice 3:1 (-24,18,12,24)
55 18. 11. 2023, 10:00 S V B C - Domažlice 3:0 (18,15,17)
12. kolo
56 18. 11. 2023, 14:00 Liberec - Plzeň B 0:3 (-11,-20,-23)
57 18. 11. 2023, 14:00 Děčín - Kralupy 1:3 (22,-20,-15,-14)
58 18. 11. 2023, 14:00 Kladno - Mn. Hradiště 3:0 (12,22,24)
59 6. 1. 2024, 14:00 Chabařovice - Tuchlovice 3:0 (23,20,18)
60 18. 11. 2023, 14:00 S V B C - Domažlice 3:0 (12,23,18)
13. kolo
61 2. 12. 2023, 11:00 Domažlice - Liberec 3:0 (23,24,17)
62 2. 12. 2023, 09:00 Tuchlovice - S V B C 0:3 (-23,-9,-23)
63 2. 12. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Chabařovice 1:3 (17,-24,-19,-23)
64 2. 12. 2023, 10:00 Kralupy - Kladno 1:3 (-23,17,-20,-22)
65 2. 12. 2023, 11:00 Plzeň B - Děčín 3:0 (19,18,16)
14. kolo
66 2. 12. 2023, 15:00 Domažlice - Liberec 1:3 (-16,-19,26,-17)
67 2. 12. 2023, 13:00 Tuchlovice - S V B C 3:1 (-17,14,2,0)
68 2. 12. 2023, 15:00 Mn. Hradiště - Chabařovice 3:2 (-19,16,-16,24,12)
69 2. 12. 2023, 14:00 Kralupy - Kladno 3:2 (21,-22,-22,19,10)
70 2. 12. 2023, 15:00 Plzeň B - Děčín 2:3 (-21,-22,16,24,-10)
15. kolo
71 9. 12. 2023, 09:00 Liberec - Děčín 3:0 (21,12,22)
72 9. 12. 2023, 11:00 Kladno - Plzeň B Jana Palacha 1840 Kladno 3:0 (15,25,15)
73 9. 12. 2023, 09:00 Chabařovice - Kralupy Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše 2:3 (11,22,-16,-19,-12)
74 9. 12. 2023, 10:00 S V B C - Mn. Hradiště 3:2 (20,-20,18,-20,9)
75 9. 12. 2023, 09:00 Domažlice - Tuchlovice 3:2 (-17,16,-21,17,9)
16. kolo
76 9. 12. 2023, 13:00 Liberec - Děčín 1:3 (-23,-16,17,-20)
77 9. 12. 2023, 15:00 Kladno - Plzeň B Jana Palacha 1840 Kladno 3:0 (18,17,15)
78 9. 12. 2023, 13:00 Chabařovice - Kralupy Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše 1:3 (-22,-18,14,-24)
79 9. 12. 2023, 14:00 S V B C - Mn. Hradiště 3:0 (21,15,21)
80 9. 12. 2023, 13:00 Domažlice - Tuchlovice 0:3 (-14,-23,-23)
17. kolo
81 16. 12. 2023, 10:00 Tuchlovice - Liberec 3:1 (21,23,-18,23)
82 16. 12. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Domažlice 3:2 (22,-24,15,-19,14)
83 16. 12. 2023, 10:00 Kralupy - S V B C 2:3 (20,-19,-23,17,-12)
84 16. 12. 2023, 10:00 Plzeň B - Chabařovice Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 2:3 (17,-24,13,-19,-8)
85 16. 12. 2023, 10:00 Děčín - Kladno 3:2 (-22,23,20,-19,10)
18. kolo
86 16. 12. 2023, 14:00 Tuchlovice - Liberec 1:3 (-10,-21,21,-15)
87 16. 12. 2023, 15:00 Mn. Hradiště - Domažlice 3:0 (14,15,19)
88 16. 12. 2023, 14:00 Kralupy - S V B C 3:1 (18,-22,22,16)
89 16. 12. 2023, 14:00 Plzeň B - Chabařovice Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 0:3 (-20,-24,-16)
90 16. 12. 2023, 14:00 Děčín - Kladno 0:3 (-14,-22,-12)
19. kolo
91 13. 1. 2024, 10:00 Liberec - Kladno 0:3 (-18,-21,-25)
92 13. 1. 2024, 10:00 Děčín - Chabařovice 2:3 (20,-10,-12,26,-12)
93 13. 1. 2024, 11:00 Plzeň B - S V B C 0:3 (-13,-13,-18)
94 13. 1. 2024, 10:00 Kralupy - Domažlice 3:1 (15,15,-14,18)
95 13. 1. 2024, 10:00 Mn. Hradiště - Tuchlovice 3:1 (-23,14,20,22)
20. kolo
96 13. 1. 2024, 14:00 Liberec - Kladno 3:1 (-25,20,17,22)
97 13. 1. 2024, 14:00 Děčín - Chabařovice 1:3 (-22,-24,16,-18)
98 13. 1. 2024, 15:00 Plzeň B - S V B C 0:3 (-21,-21,-20)
99 13. 1. 2024, 14:00 Kralupy - Domažlice 3:0 (20,24,19)
100 13. 1. 2024, 14:00 Mn. Hradiště - Tuchlovice 3:1 (19,20,-18,22)
21. kolo
101 20. 1. 2024, 09:00 Mn. Hradiště - Liberec 1:3 (17,-22,-16,-15)
102 20. 1. 2024, 09:00 Tuchlovice - Kralupy 2:3 (-18,-24,21,15,-8)
103 20. 1. 2024, 09:00 Domažlice - Plzeň B 3:1 (-19,21,21,20)
104 20. 1. 2024, 10:00 S V B C - Děčín 3:1 (-20,14,24,11)
105 20. 1. 2024, 10:00 Chabařovice - Kladno 0:3 (-19,-24,-16)
22. kolo
106 20. 1. 2024, 12:30 Mn. Hradiště - Liberec 3:1 (21,-21,22,21)
107 20. 1. 2024, 13:00 Tuchlovice - Kralupy 3:2 (-20,19,-22,16,13)
108 20. 1. 2024, 13:00 Domažlice - Plzeň B 2:3 (10,-19,18,-9,-7)
109 20. 1. 2024, 14:00 S V B C - Děčín 3:0 (12,12,14)
110 20. 1. 2024, 14:00 Chabařovice - Kladno 1:3 (16,-17,-18,-21)
23. kolo
111 27. 1. 2024, 10:00 Liberec - Chabařovice 3:2 (25,24,-22,-21,11)
112 27. 1. 2024, 10:00 Kladno - S V B C 3:1 (-28,22,23,21)
113 27. 1. 2024, 11:00 Děčín - Domažlice 3:1 (19,-22,16,12)
114 27. 1. 2024, 09:00 Plzeň B - Tuchlovice 3:1 (-16,17,17,19)
115 6. 1. 2024, 10:00 Kralupy - Mn. Hradiště 3:1 (19,16,-16,21)
24. kolo
116 27. 1. 2024, 14:00 Liberec - Chabařovice 3:0 (16,11,21)
117 27. 1. 2024, 14:00 Kladno - S V B C 3:2 (19,20,-22,-16,18)
118 27. 1. 2024, 14:00 Děčín - Domažlice 3:0 (9,20,23)
119 27. 1. 2024, 13:00 Plzeň B - Tuchlovice 1:3 (29,-22,-24,-18)
120 6. 1. 2024, 14:00 Kralupy - Mn. Hradiště 3:0 (16,20,21)
25. kolo
121 10. 2. 2024, 10:00 Kralupy - Liberec 3:2 (20,-19,-23,19,12)
122 10. 2. 2024, 10:00 Plzeň B - Mn. Hradiště 0:3 (-21,-23,-20)
123 10. 2. 2024, 09:00 Tuchlovice - Děčín 3:0 (19,9,15)
124 10. 2. 2024, 10:00 Domažlice - Kladno 1:3 (-21,-14,16,-20)
125 10. 2. 2024, 10:00 S V B C - Chabařovice 0:3 (-20,-13,-20)
26. kolo
126 10. 2. 2024, 14:00 Kralupy - Liberec 2:3 (15,-21,21,-22,-13)
127 10. 2. 2024, 14:00 Plzeň B - Mn. Hradiště 3:1 (19,-24,19,22)
128 10. 2. 2024, 13:00 Tuchlovice - Děčín 3:0 (13,18,21)
129 10. 2. 2024, 14:00 Domažlice - Kladno 0:3 (-23,-23,-12)
130 10. 2. 2024, 14:00 S V B C - Chabařovice 3:1 (23,19,-14,21)
27. kolo
131 17. 2. 2024, 10:00 Liberec - S V B C 0:3 (-19,-14,-15)
132 17. 2. 2024, 10:00 Chabařovice - Domažlice 3:0 (14,21,12)
133 17. 2. 2024, 10:00 Kladno - Tuchlovice 3:0 (20,15,19)
134 17. 2. 2024, 10:00 Děčín - Mn. Hradiště 0:3 (-15,-13,-16)
135 17. 2. 2024, 10:00 Plzeň B - Kralupy 3:1 (-23,19,20,13)
28. kolo
136 17. 2. 2024, 14:00 Liberec - S V B C 0:3 (-16,-12,-18)
137 17. 2. 2024, 14:00 Chabařovice - Domažlice 3:1 (-19,23,11,18)
138 17. 2. 2024, 14:00 Kladno - Tuchlovice 2:3 (23,-18,17,-26,-14)
139 17. 2. 2024, 14:00 Děčín - Mn. Hradiště 0:3 (-24,-21,-23)
140 17. 2. 2024, 14:00 Plzeň B - Kralupy 3:2 (19,-19,21,-14,13)
29. kolo
141 24. 2. 2024, 10:00 Plzeň B - Liberec Mertins J.
142 24. 2. 2024, 10:00 Kralupy - Děčín Popadinec B. ,Skřivánková J.
143 24. 2. 2024, 09:00 Mn. Hradiště - Kladno Kotrč M. ,Kučera S.
144 24. 2. 2024, 09:00 Tuchlovice - Chabařovice Červený V. ,Ibl J.
145 24. 2. 2024, 09:00 Domažlice - S V B C Sazama L.
30. kolo
146 24. 2. 2024, 14:00 Plzeň B - Liberec . ,Mertins J.
147 24. 2. 2024, 14:00 Kralupy - Děčín Skřivánková J. ,Popadinec B.
148 24. 2. 2024, 13:00 Mn. Hradiště - Kladno Kučera S. ,Kotrč M.
149 24. 2. 2024, 13:00 Tuchlovice - Chabařovice Ibl J. ,Červený V.
150 24. 2. 2024, 13:00 Domažlice - S V B C . ,Sazama L.
31. kolo
151 9. 3. 2024, 11:00 Liberec - Domažlice .
152 9. 3. 2024, 10:00 S V B C - Tuchlovice Motl J.
153 9. 3. 2024, 10:00 Chabařovice - Mn. Hradiště .
154 9. 3. 2024, 10:00 Kladno - Kralupy Popadinec B. ,Skřivánková J.
155 9. 3. 2024, 10:00 Děčín - Plzeň B Pozděna M.
32. kolo
156 9. 3. 2024, 15:00 Liberec - Domažlice .
157 9. 3. 2024, 14:00 S V B C - Tuchlovice . ,Motl J.
158 9. 3. 2024, 14:00 Chabařovice - Mn. Hradiště .
159 9. 3. 2024, 14:00 Kladno - Kralupy Skřivánková J. ,Popadinec B.
160 9. 3. 2024, 14:00 Děčín - Plzeň B . ,Pozděna M.
33. kolo
161 16. 3. 2024, 10:00 Děčín - Liberec Pozděna M.
162 16. 3. 2024, 10:00 Plzeň B - Kladno .
163 16. 3. 2024, 10:00 Kralupy - Chabařovice Popadinec B. ,Skřivánková J.
164 16. 3. 2024, 11:00 Mn. Hradiště - S V B C .
165 16. 3. 2024, 09:00 Tuchlovice - Domažlice Ibl J. ,Červený V.
34. kolo
166 16. 3. 2024, 14:00 Děčín - Liberec . ,Pozděna M.
167 16. 3. 2024, 14:00 Plzeň B - Kladno .
168 16. 3. 2024, 14:00 Kralupy - Chabařovice Skřivánková J. ,Popadinec B.
169 16. 3. 2024, 15:00 Mn. Hradiště - S V B C .
170 16. 3. 2024, 13:00 Tuchlovice - Domažlice Červený V. ,Ibl J.
35. kolo
171 23. 3. 2024, 11:00 Liberec - Tuchlovice Pozděna M.
172 23. 3. 2024, 11:00 Domažlice - Mn. Hradiště Sazama L.
173 23. 3. 2024, 10:00 S V B C - Kralupy .
174 23. 3. 2024, 10:00 Chabařovice - Plzeň B .
175 23. 3. 2024, 10:00 Kladno - Děčín Šedá V.
36. kolo
176 23. 3. 2024, 15:00 Liberec - Tuchlovice . ,Pozděna M.
177 23. 3. 2024, 15:00 Domažlice - Mn. Hradiště . ,Sazama L.
178 23. 3. 2024, 14:00 S V B C - Kralupy .
179 23. 3. 2024, 14:00 Chabařovice - Plzeň B .
180 23. 3. 2024, 14:00 Kladno - Děčín . ,Šedá V.
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bohouschab@gmail.com
© ČVS 2015-2018