Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy - skupina A

30. kolo
Liberec-Bižuterie
Plzeň B-NVC ČVS
S V B C-Tuchlovice
Děčín-Kralupy
Mnichovo Hradiště-Chabařovice
Příští kolo
Bižuterie-Mnichovo HradištěSO1.3.10:00
Chabařovice-DěčínSO1.3.10:00
Kralupy-S V B CSO1.3.10:00
Tuchlovice-Plzeň BSO1.3.10:00
NVC ČVS-LiberecSO1.3.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Bižuterie 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Kralupy 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 S V B C 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Volejbal Plzeň B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 VSK Spartak Děčín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 VK Tuchlovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 TJ Lokomotiva Liberec I 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 TJ Slovan Chabařovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 Národní volejbalové centrum 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
2. liga ženy - skupina A
1. kolo
1 5. 10. 2024, 10:00 Tuchlovice - Bižuterie .
2 5. 10. 2024, 09:00 Kralupy - NVC ČVS .
3 5. 10. 2024, 10:00 Chabařovice - Liberec .
4 5. 10. 2024, 10:00 Mnichovo Hradiště - Plzeň B .
5 5. 10. 2024, 10:00 Děčín - S V B C .
2. kolo
6 5. 10. 2024, 14:00 Tuchlovice - Bižuterie .
7 5. 10. 2024, 13:00 Kralupy - NVC ČVS .
8 5. 10. 2024, 14:00 Chabařovice - Liberec .
9 5. 10. 2024, 14:00 Mnichovo Hradiště - Plzeň B .
10 5. 10. 2024, 14:00 Děčín - S V B C .
3. kolo
11 12. 10. 2024, 10:00 Bižuterie - S V B C Fügnerova 1054 Jablonec nad Nisou .
12 12. 10. 2024, 10:00 Plzeň B - Děčín Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
13 12. 10. 2024, 10:00 Liberec - Mnichovo Hradiště .
14 12. 10. 2024, 10:00 NVC ČVS - Chabařovice .
15 12. 10. 2024, 10:00 Tuchlovice - Kralupy .
4. kolo
16 12. 10. 2024, 14:00 Bižuterie - S V B C Fügnerova 1054 Jablonec nad Nisou .
17 12. 10. 2024, 14:00 Plzeň B - Děčín Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
18 12. 10. 2024, 14:00 Liberec - Mnichovo Hradiště .
19 12. 10. 2024, 14:00 NVC ČVS - Chabařovice .
20 12. 10. 2024, 14:00 Tuchlovice - Kralupy .
5. kolo
21 19. 10. 2024, 10:00 Kralupy - Bižuterie .
22 19. 10. 2024, 10:00 Chabařovice - Tuchlovice .
23 19. 10. 2024, 10:00 Mnichovo Hradiště - NVC ČVS .
24 19. 10. 2024, 10:00 Děčín - Liberec .
25 19. 10. 2024, 10:00 S V B C - Plzeň B .
6. kolo
26 19. 10. 2024, 14:00 Kralupy - Bižuterie .
27 19. 10. 2024, 14:00 Chabařovice - Tuchlovice .
28 19. 10. 2024, 14:00 Mnichovo Hradiště - NVC ČVS .
29 19. 10. 2024, 14:00 Děčín - Liberec .
30 19. 10. 2024, 14:00 S V B C - Plzeň B .
7. kolo
31 2. 11. 2024, 10:00 Bižuterie - Plzeň B Fügnerova 1054 Jablonec nad Nisou .
32 2. 11. 2024, 10:00 Liberec - S V B C .
33 2. 11. 2024, 10:00 NVC ČVS - Děčín .
34 2. 11. 2024, 10:00 Tuchlovice - Mnichovo Hradiště .
35 2. 11. 2024, 10:00 Kralupy - Chabařovice .
8. kolo
36 2. 11. 2024, 14:00 Bižuterie - Plzeň B Fügnerova 1054 Jablonec nad Nisou .
37 2. 11. 2024, 14:00 Liberec - S V B C .
38 2. 11. 2024, 14:00 NVC ČVS - Děčín .
39 2. 11. 2024, 14:00 Tuchlovice - Mnichovo Hradiště .
40 2. 11. 2024, 14:00 Kralupy - Chabařovice .
9. kolo
41 9. 11. 2024, 10:00 Chabařovice - Bižuterie .
42 9. 11. 2024, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kralupy .
43 9. 11. 2024, 10:00 Děčín - Tuchlovice .
44 9. 11. 2024, 10:00 S V B C - NVC ČVS .
45 9. 11. 2024, 10:00 Plzeň B - Liberec Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
10. kolo
46 9. 11. 2024, 14:00 Chabařovice - Bižuterie .
47 9. 11. 2024, 14:00 Mnichovo Hradiště - Kralupy .
48 9. 11. 2024, 14:00 Děčín - Tuchlovice .
49 9. 11. 2024, 14:00 S V B C - NVC ČVS .
50 9. 11. 2024, 14:00 Plzeň B - Liberec Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
11. kolo
51 16. 11. 2024, 10:00 Bižuterie - Liberec .
52 16. 11. 2024, 10:00 NVC ČVS - Plzeň B .
53 16. 11. 2024, 10:00 Tuchlovice - S V B C .
54 16. 11. 2024, 10:00 Kralupy - Děčín .
55 16. 11. 2024, 10:00 Chabařovice - Mnichovo Hradiště .
12. kolo
56 16. 11. 2024, 14:00 Bižuterie - Liberec .
57 16. 11. 2024, 14:00 NVC ČVS - Plzeň B .
58 16. 11. 2024, 14:00 Tuchlovice - S V B C .
59 16. 11. 2024, 14:00 Kralupy - Děčín .
60 16. 11. 2024, 14:00 Chabařovice - Mnichovo Hradiště .
13. kolo
61 30. 11. 2024, 10:00 Mnichovo Hradiště - Bižuterie .
62 30. 11. 2024, 10:00 Děčín - Chabařovice .
63 30. 11. 2024, 10:00 S V B C - Kralupy .
64 30. 11. 2024, 10:00 Plzeň B - Tuchlovice Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
65 30. 11. 2024, 10:00 Liberec - NVC ČVS .
14. kolo
66 30. 11. 2024, 14:00 Mnichovo Hradiště - Bižuterie .
67 30. 11. 2024, 14:00 Děčín - Chabařovice .
68 30. 11. 2024, 14:00 S V B C - Kralupy .
69 30. 11. 2024, 14:00 Plzeň B - Tuchlovice Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
70 30. 11. 2024, 14:00 Liberec - NVC ČVS .
15. kolo
71 7. 12. 2024, 10:00 Bižuterie - NVC ČVS .
72 7. 12. 2024, 10:00 Tuchlovice - Liberec .
73 7. 12. 2024, 10:00 Kralupy - Plzeň B .
74 7. 12. 2024, 10:00 Chabařovice - S V B C .
75 7. 12. 2024, 10:00 Mnichovo Hradiště - Děčín .
16. kolo
76 7. 12. 2024, 14:00 Bižuterie - NVC ČVS .
77 7. 12. 2024, 14:00 Tuchlovice - Liberec .
78 7. 12. 2024, 14:00 Kralupy - Plzeň B .
79 7. 12. 2024, 14:00 Chabařovice - S V B C .
80 7. 12. 2024, 14:00 Mnichovo Hradiště - Děčín .
17. kolo
81 14. 12. 2024, 10:00 Děčín - Bižuterie .
82 14. 12. 2024, 10:00 S V B C - Mnichovo Hradiště .
83 14. 12. 2024, 10:00 Plzeň B - Chabařovice Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
84 14. 12. 2024, 10:00 Liberec - Kralupy .
85 14. 12. 2024, 10:00 NVC ČVS - Tuchlovice .
18. kolo
86 14. 12. 2024, 14:00 Děčín - Bižuterie .
87 14. 12. 2024, 14:00 S V B C - Mnichovo Hradiště .
88 14. 12. 2024, 14:00 Plzeň B - Chabařovice Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
89 14. 12. 2024, 14:00 Liberec - Kralupy .
90 14. 12. 2024, 14:00 NVC ČVS - Tuchlovice .
19. kolo
91 11. 1. 2025, 10:00 Bižuterie - Tuchlovice .
92 11. 1. 2025, 10:00 NVC ČVS - Kralupy .
93 11. 1. 2025, 10:00 Liberec - Chabařovice .
94 11. 1. 2025, 10:00 Plzeň B - Mnichovo Hradiště Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
95 11. 1. 2025, 10:00 S V B C - Děčín .
20. kolo
96 11. 1. 2025, 14:00 Bižuterie - Tuchlovice .
97 11. 1. 2025, 14:00 NVC ČVS - Kralupy .
98 11. 1. 2025, 14:00 Liberec - Chabařovice .
99 11. 1. 2025, 14:00 Plzeň B - Mnichovo Hradiště Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
100 11. 1. 2025, 14:00 S V B C - Děčín .
21. kolo
101 18. 1. 2025, 10:00 S V B C - Bižuterie .
102 18. 1. 2025, 10:00 Děčín - Plzeň B .
103 18. 1. 2025, 10:00 Mnichovo Hradiště - Liberec .
104 18. 1. 2025, 10:00 Chabařovice - NVC ČVS .
105 18. 1. 2025, 10:00 Kralupy - Tuchlovice .
22. kolo
106 18. 1. 2025, 14:00 S V B C - Bižuterie .
107 18. 1. 2025, 14:00 Děčín - Plzeň B .
108 18. 1. 2025, 14:00 Mnichovo Hradiště - Liberec .
109 18. 1. 2025, 14:00 Chabařovice - NVC ČVS .
110 18. 1. 2025, 14:00 Kralupy - Tuchlovice .
23. kolo
111 25. 1. 2025, 10:00 Bižuterie - Kralupy .
112 25. 1. 2025, 10:00 Tuchlovice - Chabařovice .
113 25. 1. 2025, 10:00 NVC ČVS - Mnichovo Hradiště .
114 25. 1. 2025, 10:00 Liberec - Děčín .
115 25. 1. 2025, 10:00 Plzeň B - S V B C Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
24. kolo
116 25. 1. 2025, 14:00 Bižuterie - Kralupy .
117 25. 1. 2025, 14:00 Tuchlovice - Chabařovice .
118 25. 1. 2025, 14:00 NVC ČVS - Mnichovo Hradiště .
119 25. 1. 2025, 14:00 Liberec - Děčín .
120 25. 1. 2025, 14:00 Plzeň B - S V B C Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
25. kolo
121 1. 2. 2025, 10:00 Plzeň B - Bižuterie Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
122 1. 2. 2025, 10:00 S V B C - Liberec .
123 1. 2. 2025, 10:00 Děčín - NVC ČVS .
124 1. 2. 2025, 10:00 Mnichovo Hradiště - Tuchlovice .
125 1. 2. 2025, 10:00 Chabařovice - Kralupy .
26. kolo
126 1. 2. 2025, 14:00 Plzeň B - Bižuterie Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
127 1. 2. 2025, 14:00 S V B C - Liberec .
128 1. 2. 2025, 14:00 Děčín - NVC ČVS .
129 1. 2. 2025, 14:00 Mnichovo Hradiště - Tuchlovice .
130 1. 2. 2025, 14:00 Chabařovice - Kralupy .
27. kolo
131 8. 2. 2025, 10:00 Bižuterie - Chabařovice .
132 8. 2. 2025, 10:00 Kralupy - Mnichovo Hradiště .
133 8. 2. 2025, 10:00 Tuchlovice - Děčín .
134 8. 2. 2025, 10:00 NVC ČVS - S V B C .
135 8. 2. 2025, 10:00 Liberec - Plzeň B .
28. kolo
136 8. 2. 2025, 14:00 Bižuterie - Chabařovice .
137 8. 2. 2025, 14:00 Kralupy - Mnichovo Hradiště .
138 8. 2. 2025, 14:00 Tuchlovice - Děčín .
139 8. 2. 2025, 14:00 NVC ČVS - S V B C .
140 8. 2. 2025, 14:00 Liberec - Plzeň B .
29. kolo
141 15. 2. 2025, 10:00 Liberec - Bižuterie .
142 15. 2. 2025, 10:00 Plzeň B - NVC ČVS Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
143 15. 2. 2025, 10:00 S V B C - Tuchlovice .
144 15. 2. 2025, 10:00 Děčín - Kralupy .
145 15. 2. 2025, 10:00 Mnichovo Hradiště - Chabařovice .
30. kolo
146 15. 2. 2025, 14:00 Liberec - Bižuterie .
147 15. 2. 2025, 14:00 Plzeň B - NVC ČVS Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
148 15. 2. 2025, 14:00 S V B C - Tuchlovice .
149 15. 2. 2025, 14:00 Děčín - Kralupy .
150 15. 2. 2025, 14:00 Mnichovo Hradiště - Chabařovice .
31. kolo
151 1. 3. 2025, 10:00 Bižuterie - Mnichovo Hradiště .
152 1. 3. 2025, 10:00 Chabařovice - Děčín .
153 1. 3. 2025, 10:00 Kralupy - S V B C .
154 1. 3. 2025, 10:00 Tuchlovice - Plzeň B .
155 1. 3. 2025, 10:00 NVC ČVS - Liberec .
32. kolo
156 1. 3. 2025, 14:00 Bižuterie - Mnichovo Hradiště .
157 1. 3. 2025, 14:00 Chabařovice - Děčín .
158 1. 3. 2025, 14:00 Kralupy - S V B C .
159 1. 3. 2025, 14:00 Tuchlovice - Plzeň B .
160 1. 3. 2025, 14:00 NVC ČVS - Liberec .
33. kolo
161 8. 3. 2025, 10:00 NVC ČVS - Bižuterie .
162 8. 3. 2025, 10:00 Liberec - Tuchlovice .
163 8. 3. 2025, 10:00 Plzeň B - Kralupy Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
164 8. 3. 2025, 10:00 S V B C - Chabařovice .
165 8. 3. 2025, 10:00 Děčín - Mnichovo Hradiště .
34. kolo
166 8. 3. 2025, 14:00 NVC ČVS - Bižuterie .
167 8. 3. 2025, 14:00 Liberec - Tuchlovice .
168 8. 3. 2025, 14:00 Plzeň B - Kralupy Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí .
169 8. 3. 2025, 14:00 S V B C - Chabařovice .
170 8. 3. 2025, 14:00 Děčín - Mnichovo Hradiště .
35. kolo
171 15. 3. 2025, 10:00 Bižuterie - Děčín .
172 15. 3. 2025, 10:00 Mnichovo Hradiště - S V B C .
173 15. 3. 2025, 10:00 Chabařovice - Plzeň B .
174 15. 3. 2025, 10:00 Kralupy - Liberec .
175 15. 3. 2025, 10:00 Tuchlovice - NVC ČVS .
36. kolo
176 15. 3. 2025, 14:00 Bižuterie - Děčín .
177 15. 3. 2025, 14:00 Mnichovo Hradiště - S V B C .
178 15. 3. 2025, 14:00 Chabařovice - Plzeň B .
179 15. 3. 2025, 14:00 Kralupy - Liberec .
180 15. 3. 2025, 14:00 Tuchlovice - NVC ČVS .
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bohouschab@gmail.com
© ČVS 2015-2018