Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - NED
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
6. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - HUN
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - AZE
Reprezentace
11. 8. 2021
Ženy - přátelské utkání : CZE - SVK - Kuřim
Reprezentace
12. 8. 2021
Ženy - přátelské utkání : CZE - SVK - Kuřim
Reprezentace
13. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - LAT - Kuřim
Reprezentace
14. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - LAT - Kuřim
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Skupina A

27. kolo
Příbram-Klatovy
Č. Budějovice-Domažlice
Plzeň B-Bohemians
Kralupy-ČVUT Praha
Příští kolo
Příbram-KlatovySO19.3.14:00
Č. Budějovice-DomažliceSO19.3.14:00
Plzeň B-BohemiansSO19.3.14:00
Kralupy-ČVUT PrahaSO19.3.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VSK Slavia JU České Budějovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 SK Volejbal Klatovy 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Volejbal Domažlice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbal Plzeň B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Bohemians Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Kralupy 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 TJ Baník Příbram 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 VSK ČVUT Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Skupina A
1. kolo
1 9. 10. 2021, 11:00 Kralupy - Příbram .
2 2. 10. 2021, 10:00 Plzeň B - ČVUT Praha .
3 2. 10. 2021, 10:00 Č. Budějovice - Bohemians .
4 2. 10. 2021, 10:00 Klatovy - Domažlice .
2. kolo
5 9. 10. 2021, 15:00 Kralupy - Příbram .
6 2. 10. 2021, 14:00 Plzeň B - ČVUT Praha .
7 2. 10. 2021, 14:00 Č. Budějovice - Bohemians .
8 2. 10. 2021, 14:00 Klatovy - Domažlice .
3. kolo
9 16. 10. 2021, 10:00 Příbram - Domažlice .
10 16. 10. 2021, 10:00 Bohemians - Klatovy .
11 16. 10. 2021, 10:00 ČVUT Praha - Č. Budějovice .
12 16. 10. 2021, 10:00 Kralupy - Plzeň B .
4. kolo
13 16. 10. 2021, 14:00 Příbram - Domažlice .
14 16. 10. 2021, 14:00 Bohemians - Klatovy .
15 16. 10. 2021, 14:00 ČVUT Praha - Č. Budějovice .
16 16. 10. 2021, 14:00 Kralupy - Plzeň B .
5. kolo
17 23. 10. 2021, 10:00 Plzeň B - Příbram .
18 23. 10. 2021, 10:00 Č. Budějovice - Kralupy .
19 23. 10. 2021, 10:00 Klatovy - ČVUT Praha .
20 23. 10. 2021, 10:00 Domažlice - Bohemians .
6. kolo
21 23. 10. 2021, 14:00 Plzeň B - Příbram .
22 23. 10. 2021, 14:00 Č. Budějovice - Kralupy .
23 23. 10. 2021, 14:00 Klatovy - ČVUT Praha .
24 23. 10. 2021, 14:00 Domažlice - Bohemians .
7. kolo
25 6. 11. 2021, 10:00 Příbram - Bohemians .
26 6. 11. 2021, 10:00 ČVUT Praha - Domažlice .
27 6. 11. 2021, 10:00 Kralupy - Klatovy .
28 6. 11. 2021, 10:00 Plzeň B - Č. Budějovice .
8. kolo
29 6. 11. 2021, 14:00 Příbram - Bohemians .
30 6. 11. 2021, 14:00 ČVUT Praha - Domažlice .
31 6. 11. 2021, 14:00 Kralupy - Klatovy .
32 6. 11. 2021, 14:00 Plzeň B - Č. Budějovice .
9. kolo
33 20. 11. 2021, 10:00 Č. Budějovice - Příbram .
34 20. 11. 2021, 10:00 Klatovy - Plzeň B .
35 20. 11. 2021, 10:00 Domažlice - Kralupy .
36 20. 11. 2021, 10:00 Bohemians - ČVUT Praha .
10. kolo
37 20. 11. 2021, 14:00 Č. Budějovice - Příbram .
38 20. 11. 2021, 14:00 Klatovy - Plzeň B .
39 20. 11. 2021, 14:00 Domažlice - Kralupy .
40 20. 11. 2021, 14:00 Bohemians - ČVUT Praha .
11. kolo
41 27. 11. 2021, 10:00 Příbram - ČVUT Praha .
42 27. 11. 2021, 09:00 Kralupy - Bohemians .
43 27. 11. 2021, 10:00 Plzeň B - Domažlice .
44 27. 11. 2021, 10:00 Č. Budějovice - Klatovy .
12. kolo
45 27. 11. 2021, 14:00 Příbram - ČVUT Praha .
46 27. 11. 2021, 13:00 Kralupy - Bohemians .
47 27. 11. 2021, 14:00 Plzeň B - Domažlice .
48 27. 11. 2021, 14:00 Č. Budějovice - Klatovy .
13. kolo
49 4. 12. 2021, 10:00 Klatovy - Příbram .
50 4. 12. 2021, 10:00 Domažlice - Č. Budějovice .
51 4. 12. 2021, 10:00 Bohemians - Plzeň B .
52 4. 12. 2021, 10:00 ČVUT Praha - Kralupy .
14. kolo
53 4. 12. 2021, 14:00 Klatovy - Příbram .
54 4. 12. 2021, 14:00 Domažlice - Č. Budějovice .
55 4. 12. 2021, 14:00 Bohemians - Plzeň B .
56 4. 12. 2021, 14:00 ČVUT Praha - Kralupy .
15. kolo
57 15. 1. 2022, 10:00 Příbram - Kralupy .
58 15. 1. 2022, 10:00 ČVUT Praha - Plzeň B .
59 15. 1. 2022, 10:00 Bohemians - Č. Budějovice .
60 15. 1. 2022, 10:00 Domažlice - Klatovy .
16. kolo
61 15. 1. 2022, 14:00 Příbram - Kralupy .
62 15. 1. 2022, 14:00 ČVUT Praha - Plzeň B .
63 15. 1. 2022, 14:00 Bohemians - Č. Budějovice .
64 15. 1. 2022, 14:00 Domažlice - Klatovy .
17. kolo
65 22. 1. 2022, 10:00 Domažlice - Příbram .
66 22. 1. 2022, 10:00 Klatovy - Bohemians .
67 22. 1. 2022, 10:00 Č. Budějovice - ČVUT Praha .
68 22. 1. 2022, 10:00 Plzeň B - Kralupy .
18. kolo
69 22. 1. 2022, 14:00 Domažlice - Příbram .
70 22. 1. 2022, 14:00 Klatovy - Bohemians .
71 22. 1. 2022, 14:00 Č. Budějovice - ČVUT Praha .
72 22. 1. 2022, 14:00 Plzeň B - Kralupy .
19. kolo
73 5. 2. 2022, 10:00 Příbram - Plzeň B .
74 5. 2. 2022, 10:00 Kralupy - Č. Budějovice .
75 5. 2. 2022, 10:00 ČVUT Praha - Klatovy .
76 5. 2. 2022, 10:00 Bohemians - Domažlice .
20. kolo
77 5. 2. 2022, 14:00 Příbram - Plzeň B .
78 5. 2. 2022, 14:00 Kralupy - Č. Budějovice .
79 5. 2. 2022, 14:00 ČVUT Praha - Klatovy .
80 5. 2. 2022, 14:00 Bohemians - Domažlice .
21. kolo
81 19. 2. 2022, 10:00 Bohemians - Příbram .
82 19. 2. 2022, 10:00 Domažlice - ČVUT Praha .
83 19. 2. 2022, 10:00 Klatovy - Kralupy .
84 19. 2. 2022, 10:00 Č. Budějovice - Plzeň B .
22. kolo
85 19. 2. 2022, 14:00 Bohemians - Příbram .
86 19. 2. 2022, 14:00 Domažlice - ČVUT Praha .
87 19. 2. 2022, 14:00 Klatovy - Kralupy .
88 19. 2. 2022, 14:00 Č. Budějovice - Plzeň B .
23. kolo
89 26. 2. 2022, 10:00 Příbram - Č. Budějovice .
90 26. 2. 2022, 10:00 Plzeň B - Klatovy .
91 26. 2. 2022, 10:00 Kralupy - Domažlice .
92 26. 2. 2022, 10:00 ČVUT Praha - Bohemians .
24. kolo
93 26. 2. 2022, 14:00 Příbram - Č. Budějovice .
94 26. 2. 2022, 14:00 Plzeň B - Klatovy .
95 26. 2. 2022, 14:00 Kralupy - Domažlice .
96 26. 2. 2022, 14:00 ČVUT Praha - Bohemians .
25. kolo
97 5. 3. 2022, 10:00 ČVUT Praha - Příbram .
98 5. 3. 2022, 10:00 Bohemians - Kralupy .
99 5. 3. 2022, 10:00 Domažlice - Plzeň B .
100 5. 3. 2022, 10:00 Klatovy - Č. Budějovice .
26. kolo
101 5. 3. 2022, 14:00 ČVUT Praha - Příbram .
102 5. 3. 2022, 14:00 Bohemians - Kralupy .
103 5. 3. 2022, 14:00 Domažlice - Plzeň B .
104 5. 3. 2022, 14:00 Klatovy - Č. Budějovice .
27. kolo
105 19. 3. 2022, 10:00 Příbram - Klatovy .
106 19. 3. 2022, 10:00 Č. Budějovice - Domažlice .
107 19. 3. 2022, 10:00 Plzeň B - Bohemians .
108 19. 3. 2022, 10:00 Kralupy - ČVUT Praha .
28. kolo
109 19. 3. 2022, 14:00 Příbram - Klatovy .
110 19. 3. 2022, 14:00 Č. Budějovice - Domažlice .
111 19. 3. 2022, 14:00 Plzeň B - Bohemians .
112 19. 3. 2022, 14:00 Kralupy - ČVUT Praha .
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bchab@quick.cz
© ČVS 2015-2018