SK Meteor Praha | 2:0 | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | (10, 16) |
Králův Dvůr | 0:2 | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | (-22, -23) |
Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | 0:2 | VTK Čížkovice, z.s. | NE | 25.2. | 14:00 |
Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | 0:2 | TJ. Sokol Staré Město - Náchod | NE | 25.2. | 14:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | VTK Čížkovice, z.s. | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 14:2 | 371:259 | 19 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 12:3 | 344:268 | 17 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod | 7 | 4 | 1 | 1 | 1 | 11:5 | 366:300 | 15 | |
4 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 7 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8:11 | 357:391 | 9 | |
5 | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 6:9 | 280:339 | 8 | |
6 | SK Meteor Praha | 7 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | 316:337 | 7 | |
7 | Volejbal Králův Dvůr | 7 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5:12 | 334:374 | 5 | |
8 | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | 7 | 0 | 1 | 2 | 4 | 4:13 | 274:374 | 4 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24. 2. 2024, 09:00 | SK Meteor Praha | - | VTK Čížkovice, z.s. | 0:2 (-15,-13) | ||
2 | 24. 2. 2024, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | - | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | 2:0 (15,10) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 24. 2. 2024, 10:15 | TJ. Sokol Staré Město - Náchod | - | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | 2:0 (8,14) | ||
4 | 24. 2. 2024, 10:15 | Králův Dvůr | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 2:1 (22,-25,8) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 24. 2. 2024, 11:30 | SK Meteor Praha | - | Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | 0:2 (-16,-11) | ||
6 | 24. 2. 2024, 11:30 | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | - | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | 0:2 (-25,-14) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 24. 2. 2024, 12:45 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Králův Dvůr | 2:0 (19,13) | ||
8 | 24. 2. 2024, 12:45 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | - | TJ. Sokol Staré Město - Náchod | 1:2 (-17,22,-7) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 24. 2. 2024, 14:00 | Králův Dvůr | - | SK Meteor Praha | 1:2 (-16,19,-10) | ||
10 | 24. 2. 2024, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | - | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | 2:0 (17,17) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 24. 2. 2024, 15:15 | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 0:2 (-23,-13) | ||
12 | 24. 2. 2024, 15:15 | TJ. Sokol Staré Město - Náchod | - | VTK Čížkovice, z.s. | 1:2 (19,-23,-11) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 24. 2. 2024, 16:30 | Králův Dvůr | - | Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | 0:2 (-13,-25) | ||
14 | 24. 2. 2024, 16:30 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | - | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | 1:2 (-10,24,-14) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 24. 2. 2024, 17:45 | SK Meteor Praha | - | TJ. Sokol Staré Město - Náchod | 0:2 (-20,-21) | ||
16 | 24. 2. 2024, 17:45 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | 2:0 (7,20) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 25. 2. 2024, 09:00 | SK Meteor Praha | - | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | 1:2 (-24,13,-6) | ||
18 | 25. 2. 2024, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 2:1 (-17,18,10) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 25. 2. 2024, 10:15 | TJ. Sokol Staré Město - Náchod | - | Králův Dvůr | 2:0 (27,16) | ||
20 | 25. 2. 2024, 10:15 | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | 1:2 (-8,22,-3) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 25. 2. 2024, 11:30 | TJ. Sokol Staré Město - Náchod | - | Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | 0:2 (-23,-18) | ||
22 | 25. 2. 2024, 11:30 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 2:0 (21,21) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 25. 2. 2024, 12:45 | SK Meteor Praha | - | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | 2:0 (10,16) | ||
24 | 25. 2. 2024, 12:45 | Králův Dvůr | - | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | 0:2 (-22,-23) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 25. 2. 2024, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem | - | VTK Čížkovice, z.s. | 0:2 (-12,-23) | ||
26 | 25. 2. 2024, 14:00 | Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. | - | TJ. Sokol Staré Město - Náchod | 0:2 (-20,-16) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 25. 2. 2024, 15:15 | SK Meteor Praha | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 1:2 (-17,15,-14) | ||
28 | 25. 2. 2024, 15:15 | VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. | - | Králův Dvůr | 1:2 (20,-19,-8) |