Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže

1. kolo
Dnipro (UKR)-Kr. Pole
Liberec-Šelmy
Ostrava-Šternberk
Olomouc-Přerov
Frýdek - Místek-Prostějov
Příští kolo
Kr. Pole-OlympSO15.10.17:00
Přerov-Frýdek - MístekSO15.10.17:00
Šternberk-OlomoucSO15.10.17:00
Šelmy-OstravaSO15.10.17:00
Dnipro (UKR)-LiberecSO15.10.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Šelmy Brno 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 VK Dukla Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbal Přerov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 PVK Olymp Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Sokol Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 VK Královo Pole 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 VK Prostějov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 TJ Sokol Šternberk 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 VK UP Olomouc 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 SC Prometey Dnipro (UKR) 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. část soutěže
1. kolo
21001 8. 10. 2022, 17:00 Dnipro (UKR) - Kr. Pole .
21002 8. 10. 2022, 17:00 Liberec - Šelmy .
21003 8. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Šternberk .
21004 8. 10. 2022, 17:00 Olomouc - Přerov .
21005 8. 10. 2022, 17:00 Frýdek - Místek - Prostějov .
2. kolo
21006 15. 10. 2022, 17:00 Kr. Pole - Olymp .
21007 15. 10. 2022, 17:00 Přerov - Frýdek - Místek .
21008 15. 10. 2022, 17:00 Šternberk - Olomouc .
21009 15. 10. 2022, 17:00 Šelmy - Ostrava .
21010 15. 10. 2022, 17:00 Dnipro (UKR) - Liberec .
3. kolo
21011 20. 10. 2022, 17:00 Liberec - Kr. Pole .
21012 20. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Dnipro (UKR) .
21013 20. 10. 2022, 17:00 Olomouc - Šelmy .
21014 20. 10. 2022, 17:00 Frýdek - Místek - Šternberk .
21015 20. 10. 2022, 17:00 Olymp - Prostějov .
4. kolo
21016 22. 10. 2022, 17:00 Kr. Pole - Prostějov .
21017 22. 10. 2022, 17:00 Přerov - Olymp .
21018 22. 10. 2022, 17:00 Šelmy - Frýdek - Místek .
21019 22. 10. 2022, 17:00 Dnipro (UKR) - Olomouc .
21020 22. 10. 2022, 17:00 Liberec - Ostrava .
5. kolo
21021 27. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Kr. Pole .
21022 27. 10. 2022, 17:00 Olomouc - Liberec .
21023 27. 10. 2022, 17:00 Frýdek - Místek - Dnipro (UKR) .
21024 27. 10. 2022, 17:00 Olymp - Šternberk .
21025 27. 10. 2022, 17:00 Prostějov - Přerov .
6. kolo
21026 29. 10. 2022, 17:00 Kr. Pole - Přerov .
21027 29. 10. 2022, 17:00 Šternberk - Prostějov .
21028 29. 10. 2022, 17:00 Šelmy - Olymp .
21029 29. 10. 2022, 17:00 Liberec - Frýdek - Místek .
21030 29. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Olomouc .
7. kolo
21031 3. 11. 2022, 17:00 Olomouc - Kr. Pole .
21032 3. 11. 2022, 17:00 Frýdek - Místek - Ostrava .
21033 3. 11. 2022, 17:00 Olymp - Dnipro (UKR) .
21034 3. 11. 2022, 17:00 Prostějov - Šelmy .
21035 3. 11. 2022, 17:00 Přerov - Šternberk .
8. kolo
21036 5. 11. 2022, 17:00 Kr. Pole - Šternberk .
21037 5. 11. 2022, 17:00 Šelmy - Přerov .
21038 5. 11. 2022, 17:00 Dnipro (UKR) - Prostějov .
21039 5. 11. 2022, 17:00 Liberec - Olymp .
21040 5. 11. 2022, 17:00 Olomouc - Frýdek - Místek .
9. kolo
21041 10. 11. 2022, 17:00 Frýdek - Místek - Kr. Pole .
21042 10. 11. 2022, 17:00 Olymp - Ostrava .
21043 10. 11. 2022, 17:00 Prostějov - Liberec .
21044 10. 11. 2022, 17:00 Přerov - Dnipro (UKR) .
21045 10. 11. 2022, 17:00 Šternberk - Šelmy .
10. kolo
21046 12. 11. 2022, 17:00 Kr. Pole - Šelmy .
21047 12. 11. 2022, 17:00 Dnipro (UKR) - Šternberk .
21048 12. 11. 2022, 17:00 Liberec - Přerov .
21049 12. 11. 2022, 17:00 Ostrava - Prostějov .
21050 12. 11. 2022, 17:00 Olomouc - Olymp .
11. kolo
21051 13. 11. 2022, 17:00 Olymp - Frýdek - Místek .
21052 13. 11. 2022, 17:00 Prostějov - Olomouc .
21053 13. 11. 2022, 17:00 Přerov - Ostrava .
21054 13. 11. 2022, 17:00 Šternberk - Liberec .
21055 13. 11. 2022, 17:00 Šelmy - Dnipro (UKR) .
12. kolo
21056 19. 11. 2022, 17:00 Kr. Pole - Dnipro (UKR) .
21057 19. 11. 2022, 17:00 Šelmy - Liberec .
21058 19. 11. 2022, 17:00 Šternberk - Ostrava .
21059 19. 11. 2022, 17:00 Přerov - Olomouc .
21060 19. 11. 2022, 17:00 Prostějov - Frýdek - Místek .
13. kolo
21061 26. 11. 2022, 17:00 Olymp - Kr. Pole .
21062 26. 11. 2022, 17:00 Frýdek - Místek - Přerov .
21063 26. 11. 2022, 17:00 Olomouc - Šternberk .
21064 26. 11. 2022, 17:00 Ostrava - Šelmy .
21065 26. 11. 2022, 17:00 Liberec - Dnipro (UKR) .
14. kolo
21066 3. 12. 2022, 17:00 Kr. Pole - Liberec .
21067 3. 12. 2022, 17:00 Dnipro (UKR) - Ostrava .
21068 3. 12. 2022, 17:00 Šelmy - Olomouc .
21069 3. 12. 2022, 17:00 Šternberk - Frýdek - Místek .
21070 3. 12. 2022, 17:00 Prostějov - Olymp .
15. kolo
21071 10. 12. 2022, 17:00 Prostějov - Kr. Pole .
21072 10. 12. 2022, 17:00 Olymp - Přerov .
21073 10. 12. 2022, 17:00 Frýdek - Místek - Šelmy .
21074 10. 12. 2022, 17:00 Olomouc - Dnipro (UKR) .
21075 10. 12. 2022, 17:00 Ostrava - Liberec .
16. kolo
21076 17. 12. 2022, 17:00 Kr. Pole - Ostrava .
21077 17. 12. 2022, 17:00 Liberec - Olomouc .
21078 17. 12. 2022, 17:00 Dnipro (UKR) - Frýdek - Místek .
21079 17. 12. 2022, 17:00 Šternberk - Olymp .
21080 17. 12. 2022, 17:00 Přerov - Prostějov .
17. kolo
21081 28. 12. 2022, 17:00 Přerov - Kr. Pole .
21082 28. 12. 2022, 17:00 Prostějov - Šternberk .
21083 28. 12. 2022, 17:00 Olymp - Šelmy .
21084 28. 12. 2022, 17:00 Frýdek - Místek - Liberec .
21085 28. 12. 2022, 17:00 Olomouc - Ostrava .
18. kolo
21086 30. 12. 2022, 17:00 Kr. Pole - Olomouc .
21087 30. 12. 2022, 17:00 Ostrava - Frýdek - Místek .
21088 30. 12. 2022, 17:00 Dnipro (UKR) - Olymp .
21089 30. 12. 2022, 17:00 Šelmy - Prostějov .
21090 30. 12. 2022, 17:00 Šternberk - Přerov .
19. kolo
21091 5. 1. 2023, 17:00 Šternberk - Kr. Pole .
21092 5. 1. 2023, 17:00 Přerov - Šelmy .
21093 5. 1. 2023, 17:00 Prostějov - Dnipro (UKR) .
21094 5. 1. 2023, 17:00 Olymp - Liberec .
21095 5. 1. 2023, 17:00 Frýdek - Místek - Olomouc .
20. kolo
21096 7. 1. 2023, 17:00 Kr. Pole - Frýdek - Místek .
21097 7. 1. 2023, 17:00 Ostrava - Olymp .
21098 7. 1. 2023, 17:00 Liberec - Prostějov .
21099 7. 1. 2023, 17:00 Dnipro (UKR) - Přerov .
21100 7. 1. 2023, 17:00 Šelmy - Šternberk .
21. kolo
21101 14. 1. 2023, 17:00 Šelmy - Kr. Pole .
21102 14. 1. 2023, 17:00 Šternberk - Dnipro (UKR) .
21103 14. 1. 2023, 17:00 Přerov - Liberec .
21104 14. 1. 2023, 17:00 Prostějov - Ostrava .
21105 14. 1. 2023, 17:00 Olymp - Olomouc .
22. kolo
21106 21. 1. 2023, 17:00 Frýdek - Místek - Olymp .
21107 21. 1. 2023, 17:00 Olomouc - Prostějov .
21108 21. 1. 2023, 17:00 Ostrava - Přerov .
21109 21. 1. 2023, 17:00 Liberec - Šternberk .
21110 21. 1. 2023, 17:00 Dnipro (UKR) - Šelmy .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018