ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

MCR-U14Z-2A

14. kolo
H.Počernice1:2Kometa Praha(-17, 25, -9)
Dolní Újezd0:2Baník Rtyně(-6, -23)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 7 4 2 0 1 12:4 355:266 16
2 TJ Spartak Hořovice, z.s. 7 5 0 1 1 11:4 349:299 16
3 SK Kometa Praha, z.s. 7 2 4 1 0 13:6 400:363 15
4 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 7 2 1 3 1 9:9 354:346 11
5 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 7 2 1 2 2 8:9 351:357 10
6 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd 7 3 0 0 4 6:8 289:324 9
7 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 7 1 1 0 5 4:11 284:336 5
8 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 7 0 0 2 5 2:14 287:378 2
kalendář skupiny
Pořadatel: TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
1. kolo
1 27. 4. 2024, 09:00 VSC Zlín - KV Kopřivnice 2:1 (-23,23,10)
2 27. 4. 2024, 09:00 Hořovice - Kometa Praha 1:2 (-16,21,-14)
2. kolo
3 27. 4. 2024, 10:15 ŠSK Demlova Jihlava - Baník Rtyně 0:2 (-18,-10)
4 27. 4. 2024, 10:15 H.Počernice - Dolní Újezd 2:0 (19,18)
3. kolo
5 27. 4. 2024, 11:30 Kometa Praha - VSC Zlín 2:0 (20,22)
6 27. 4. 2024, 11:30 KV Kopřivnice - Baník Rtyně 0:2 (-17,-14)
4. kolo
7 27. 4. 2024, 12:45 Hořovice - Dolní Újezd 0:2 (-17,-23)
8 27. 4. 2024, 12:45 ŠSK Demlova Jihlava - H.Počernice 1:2 (-16,22,-16)
5. kolo
9 27. 4. 2024, 14:00 VSC Zlín - Baník Rtyně 0:2 (-11,-15)
10 27. 4. 2024, 14:00 Kometa Praha - Dolní Újezd 2:0 (15,18)
6. kolo
11 27. 4. 2024, 15:15 KV Kopřivnice - H.Počernice 2:1 (18,-20,13)
12 27. 4. 2024, 15:15 Hořovice - ŠSK Demlova Jihlava 2:0 (18,24)
7. kolo
13 27. 4. 2024, 16:30 Dolní Újezd - VSC Zlín 2:0 (19,22)
14 27. 4. 2024, 16:30 Baník Rtyně - H.Počernice 2:1 (20,-12,7)
8. kolo
15 27. 4. 2024, 17:45 Kometa Praha - ŠSK Demlova Jihlava 2:1 (20,-22,10)
16 27. 4. 2024, 17:45 KV Kopřivnice - Hořovice 0:2 (-20,-20)
9. kolo
17 28. 4. 2024, 09:00 VSC Zlín - H.Počernice 0:2 (-13,-12)
18 28. 4. 2024, 09:00 Dolní Újezd - ŠSK Demlova Jihlava 2:0 (21,22)
10. kolo
19 28. 4. 2024, 10:15 Baník Rtyně - Hořovice 0:2 (-14,-26)
20 28. 4. 2024, 10:15 Kometa Praha - KV Kopřivnice 2:1 (-22,25,12)
11. kolo
21 28. 4. 2024, 11:30 ŠSK Demlova Jihlava - VSC Zlín 0:2 (-15,-13)
22 28. 4. 2024, 11:30 Hořovice - H.Počernice 2:0 (16,12)
12. kolo
23 28. 4. 2024, 12:45 Dolní Újezd - KV Kopřivnice 0:2 (-19,-21)
24 28. 4. 2024, 12:45 Baník Rtyně - Kometa Praha 2:1 (-23,13,9)
13. kolo
25 28. 4. 2024, 14:00 VSC Zlín - Hořovice 0:2 (-20,-17)
26 28. 4. 2024, 14:00 ŠSK Demlova Jihlava - KV Kopřivnice 0:2 (-14,-20)
14. kolo
27 28. 4. 2024, 15:30 H.Počernice - Kometa Praha 1:2 (-17,25,-9)
28 28. 4. 2024, 15:30 Dolní Újezd - Baník Rtyně 0:2 (-6,-23)
© ČVS 2015-2018