ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

MCR-U14Z-2D

10. kolo
Polanka nad Odrou1:2ŠSK Bílovec(9, -18, -9)
Nymburské BOMBY2:0Mikulova Praha B(11, 10)
Vršovice0:2Dansport Praha(-14, -23)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 BVK Nymburské BOMBY 7 7 0 0 0 14:0 350:149 21
2 Školní sportovní klub Bílovec,z.s. 7 3 2 1 1 11:6 352:307 14
3 Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek "B" 7 3 2 1 1 11:6 339:337 14
4 VK Polanka nad Odrou, z.s. 7 2 1 2 2 8:9 321:336 10
5 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 7 0 3 1 3 7:11 324:371 7
6 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 7 2 0 1 4 5:10 281:334 7
7 TJ Sokol Praha Vršovice 7 1 1 1 4 5:11 304:367 6
8 SK Dansport Praha, z.s. 7 1 0 2 4 4:12 284:354 5
kalendář skupiny
Pořadatel: ŠSK Bílovec
1. kolo
1 27. 4. 2024, 09:30 Mikulova Praha B - ŠSK Bílovec 1:2 (-15,23,-8)
2 27. 4. 2024, 09:30 Nymburské BOMBY - Vršovice 2:0 (9,17)
3 27. 4. 2024, 09:30 Slovan Varnsdorf - Dansport Praha 2:0 (21,18)
2. kolo
4 27. 4. 2024, 11:00 Vršovice - ŠSK Bílovec 2:1 (-19,26,12)
5 27. 4. 2024, 11:00 Lanškroun - Polanka nad Odrou 2:1 (-23,22,12)
6 27. 4. 2024, 11:00 Dansport Praha - Mikulova Praha B 0:2 (-21,-17)
3. kolo
7 27. 4. 2024, 12:30 ŠSK Bílovec - Dansport Praha 2:0 (18,12)
8 27. 4. 2024, 12:30 Nymburské BOMBY - Lanškroun 2:0 (12,10)
9 27. 4. 2024, 12:30 Polanka nad Odrou - Slovan Varnsdorf 2:0 (15,20)
4. kolo
10 27. 4. 2024, 14:00 Slovan Varnsdorf - Nymburské BOMBY 0:2 (-5,-15)
11 27. 4. 2024, 14:00 Lanškroun - Vršovice 2:1 (16,-20,13)
12 27. 4. 2024, 14:00 Mikulova Praha B - Polanka nad Odrou 2:0 (23,13)
5. kolo
13 27. 4. 2024, 15:20 ŠSK Bílovec - Nymburské BOMBY 0:2 (-12,-15)
14 27. 4. 2024, 15:20 Slovan Varnsdorf - Vršovice 0:2 (-22,-20)
15 27. 4. 2024, 15:20 Dansport Praha - Polanka nad Odrou 1:2 (18,-20,-12)
6. kolo
16 27. 4. 2024, 16:40 Mikulova Praha B - Lanškroun 2:1 (-15,23,9)
7. kolo
17 28. 4. 2024, 08:30 Lanškroun - ŠSK Bílovec 0:2 (-16,-15)
18 28. 4. 2024, 08:30 Nymburské BOMBY - Dansport Praha 2:0 (10,7)
19 28. 4. 2024, 08:30 Slovan Varnsdorf - Mikulova Praha B 1:2 (23,-19,-6)
8. kolo
20 28. 4. 2024, 10:00 ŠSK Bílovec - Slovan Varnsdorf 2:0 (14,20)
21 28. 4. 2024, 10:00 Vršovice - Polanka nad Odrou 0:2 (-18,-14)
22 28. 4. 2024, 10:00 Dansport Praha - Lanškroun 1:2 (-21,19,-7)
9. kolo
23 28. 4. 2024, 11:20 Lanškroun - Slovan Varnsdorf 0:2 (-17,-15)
24 28. 4. 2024, 11:20 Polanka nad Odrou - Nymburské BOMBY 0:2 (-10,-6)
25 28. 4. 2024, 11:20 Mikulova Praha B - Vršovice 2:0 (25,18)
10. kolo
26 28. 4. 2024, 12:40 Polanka nad Odrou - ŠSK Bílovec 1:2 (9,-18,-9)
27 28. 4. 2024, 12:40 Nymburské BOMBY - Mikulova Praha B 2:0 (11,10)
28 28. 4. 2024, 12:40 Vršovice - Dansport Praha 0:2 (-14,-23)
© ČVS 2015-2018