ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

MCR-U14Z - Finále - o umístění

KOLO
5. kolo
Olymp Praha A2:1TJ Ostrava(18, -22, 11)
Příští kolo
Play-off
1.kolo
Baník Rtyně 1-0 Hořovice
TJ Jiskra Havl.Brod 0-1 VK Olomouc UP
Prostějov "A" 0-1 Kometa Praha
2.kolo
Nymburské BOMBY 0-1 TJ Ostrava
Orion Praha 0-1 Olymp Praha A
Znojmo - Přímětice 1-0 Polanka nad Odrou
3.kolo
TJ Jiskra Havl.Brod 0-1 Hořovice
Znojmo - Přímětice 1-0 Kometa Praha
Prostějov "A" 0-1 Polanka nad Odrou
4.kolo
Baník Rtyně 1-0 VK Olomouc UP
Nymburské BOMBY 1-0 Orion Praha
5.kolo
TJ Ostrava 0-1 Olymp Praha A
kalendář skupiny
1. kolo
1 19. 5. 2024, 08:30 Baník Rtyně - Hořovice 3E-4F 2:0 (23,17)
2 19. 5. 2024, 08:30 TJ Jiskra Havl.Brod - VK Olomouc UP 4E-3F 1:2 (-22,22,-14)
3 19. 5. 2024, 08:30 Kometa Praha - Prostějov "A" 5E-6F 2:1 (-15,22,3)
2. kolo
4 19. 5. 2024, 09:50 Nymburské BOMBY - TJ Ostrava 1E-2F 0:2 (-15,-23)
5 19. 5. 2024, 09:50 Orion Praha - Olymp Praha A 2E-1F 1:2 (-12,23,-9)
6 19. 5. 2024, 09:50 Polanka nad Odrou - Znojmo - Přímětice 6E-5F 1:2 (-19,24,-10)
3. kolo
7 19. 5. 2024, 11:05 TJ Jiskra Havl.Brod - Hořovice o 7.-8. místo 0:2 (-11,-17)
8 19. 5. 2024, 11:05 Kometa Praha - Znojmo - Přímětice o 9.-10.místo 0:2 (-22,-22)
9 19. 5. 2024, 11:05 Prostějov "A" - Polanka nad Odrou o 11.-12.místo 1:2 (18,-19,-13)
4. kolo
10 19. 5. 2024, 12:20 Baník Rtyně - VK Olomouc UP o 5.-6.místo 2:1 (-21,24,13)
11 19. 5. 2024, 12:20 Nymburské BOMBY - Orion Praha o 3.-4.místo 2:1 (16,-20,10)
5. kolo
12 19. 5. 2024, 13:30 Olymp Praha A - TJ Ostrava finále 2:1 (18,-22,11)
pořadatel: ŠSK Bílovec
© ČVS 2015-2018