ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

MCR-U14Z-2B

KOLO
8. kolo
Olymp Praha A2:0SVK Nový Jičín(6, 9)
VoCe2:0Volejbal Přerov(5, 23)
VK K.Vary2:1Mikulovka Praha A(-18, 18, 10)
Kralupy0:2TJ Jiskra Havl.Brod(-23, -8)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7 7 0 0 0 14:0 350:170 21
2 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 7 3 3 0 1 12:5 354:298 15
3 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 7 4 1 1 1 11:5 342:290 15
4 TJ KRALUPY, z.s. 7 2 1 2 2 8:9 320:356 10
5 Volejbalové centrum nad Metují 7 2 1 0 4 6:9 307:316 8
6 Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 7 2 0 2 3 6:10 311:355 8
7 Volejbal Přerov, z.s. 7 0 1 2 4 4:13 286:377 4
8 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z.s. 7 0 1 1 5 3:13 262:370 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 27. 4. 2024, 09:30 VK K.Vary - SVK Nový Jičín 2:0 (10,18)
2 27. 4. 2024, 09:30 Olymp Praha A - VoCe 2:0 (17,21)
2. kolo
3 27. 4. 2024, 11:00 Mikulovka Praha A - Kralupy 0:2 (-20,-25)
4 27. 4. 2024, 11:00 Volejbal Přerov - TJ Jiskra Havl.Brod 0:2 (-11,-14)
3. kolo
5 27. 4. 2024, 13:30 VoCe - TJ Jiskra Havl.Brod 0:2 (-19,-22)
6 27. 4. 2024, 13:30 Kralupy - SVK Nový Jičín 2:0 (17,21)
7 27. 4. 2024, 13:30 VK K.Vary - Olymp Praha A 0:2 (-15,-18)
8 27. 4. 2024, 13:30 Mikulovka Praha A - Volejbal Přerov 1:2 (22,-23,-7)
4. kolo
9 27. 4. 2024, 15:00 Olymp Praha A - TJ Jiskra Havl.Brod 2:0 (14,5)
10 27. 4. 2024, 15:00 Kralupy - VoCe 1:2 (20,-22,-9)
11 27. 4. 2024, 15:00 VK K.Vary - Volejbal Přerov 2:0 (17,18)
12 27. 4. 2024, 15:00 Mikulovka Praha A - SVK Nový Jičín 2:0 (22,20)
5. kolo
13 27. 4. 2024, 16:30 Olymp Praha A - Volejbal Přerov 2:0 (10,14)
14 27. 4. 2024, 16:30 VoCe - SVK Nový Jičín 2:0 (22,10)
15 27. 4. 2024, 16:30 VK K.Vary - Kralupy 2:1 (-18,13,7)
16 27. 4. 2024, 16:30 Mikulovka Praha A - TJ Jiskra Havl.Brod 0:2 (-21,-19)
6. kolo
17 28. 4. 2024, 08:30 Olymp Praha A - Kralupy 2:0 (9,14)
18 28. 4. 2024, 08:30 Volejbal Přerov - SVK Nový Jičín 1:2 (19,-19,-13)
19 28. 4. 2024, 08:30 VK K.Vary - TJ Jiskra Havl.Brod 2:1 (22,-15,13)
20 28. 4. 2024, 08:30 Mikulovka Praha A - VoCe 2:0 (20,21)
7. kolo
21 28. 4. 2024, 09:50 Olymp Praha A - Mikulovka Praha A 2:0 (12,6)
22 28. 4. 2024, 09:50 SVK Nový Jičín - TJ Jiskra Havl.Brod 1:2 (-15,23,-8)
23 28. 4. 2024, 09:50 VK K.Vary - VoCe 2:0 (9,18)
24 28. 4. 2024, 09:50 Kralupy - Volejbal Přerov 2:1 (-23,17,13)
8. kolo
25 28. 4. 2024, 11:20 Olymp Praha A - SVK Nový Jičín 2:0 (6,9)
26 28. 4. 2024, 11:20 VoCe - Volejbal Přerov 2:0 (5,23)
27 28. 4. 2024, 11:20 VK K.Vary - Mikulovka Praha A 2:1 (-18,18,10)
28 28. 4. 2024, 11:20 Kralupy - TJ Jiskra Havl.Brod 0:2 (-23,-8)
Pořadatel: VK Karlovy Vary
© ČVS 2015-2018