ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

MCR-U14Z-2C

14. kolo
TJ Loko Plzeň0:2SK Slavia Praha(-17, -25)
Benátky n. J.2:0Baník Příbram(17, 16)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota Ostrava 7 7 0 0 0 14:0 350:191 21
2 Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7 5 0 0 2 10:4 329:262 15
3 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 7 4 0 1 2 9:6 309:325 13
4 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 7 4 0 0 3 8:6 311:288 12
5 Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 7 2 2 0 3 8:8 318:328 10
6 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 7 2 0 1 4 5:10 295:329 7
7 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 7 1 1 1 4 5:11 299:364 6
8 Lokomotiva Fosfa Břeclav 7 0 0 0 7 0:14 227:351 0
kalendář skupiny
Pořadatel: TJ Lokomotiva Plzeň
1. kolo
1 27. 4. 2024, 09:00 TJ Loko Plzeň - Znojmo - Přímětice 0:2 (-19,-17)
2 27. 4. 2024, 09:00 Baník Příbram - VK Královo Pole 2:0 (12,23)
2. kolo
3 27. 4. 2024, 10:15 Loko Břeclav - Benátky n. J. 0:2 (-20,-22)
4 27. 4. 2024, 10:15 TJ Ostrava - SK Slavia Praha 2:0 (11,13)
3. kolo
5 27. 4. 2024, 11:30 TJ Loko Plzeň - Loko Břeclav 2:0 (8,21)
6 27. 4. 2024, 11:30 Baník Příbram - TJ Ostrava 0:2 (-18,-22)
4. kolo
7 27. 4. 2024, 12:45 Znojmo - Přímětice - Benátky n. J. 2:0 (19,15)
8 27. 4. 2024, 12:45 VK Královo Pole - SK Slavia Praha 0:2 (-21,-22)
5. kolo
9 27. 4. 2024, 14:00 TJ Loko Plzeň - Benátky n. J. 2:0 (19,15)
10 27. 4. 2024, 14:00 Baník Příbram - SK Slavia Praha 2:0 (20,15)
6. kolo
11 27. 4. 2024, 15:15 Znojmo - Přímětice - Loko Břeclav 2:0 (9,13)
12 27. 4. 2024, 15:15 VK Královo Pole - TJ Ostrava 0:2 (-7,-12)
7. kolo
13 27. 4. 2024, 16:30 TJ Loko Plzeň - Baník Příbram 0:2 (-21,-17)
14 27. 4. 2024, 16:30 Znojmo - Přímětice - VK Královo Pole 2:0 (13,16)
8. kolo
15 27. 4. 2024, 17:45 Loko Břeclav - TJ Ostrava 0:2 (-10,-13)
16 27. 4. 2024, 17:45 Benátky n. J. - SK Slavia Praha 2:1 (-12,15,4)
9. kolo
17 28. 4. 2024, 09:00 Loko Břeclav - VK Královo Pole 0:2 (-22,-20)
18 28. 4. 2024, 09:00 Znojmo - Přímětice - TJ Ostrava 0:2 (-11,-19)
10. kolo
19 28. 4. 2024, 10:15 TJ Loko Plzeň - VK Královo Pole 1:2 (-26,21,-8)
20 28. 4. 2024, 10:15 Loko Břeclav - SK Slavia Praha 0:2 (-24,-15)
11. kolo
21 28. 4. 2024, 11:30 Znojmo - Přímětice - Baník Příbram 2:0 (15,23)
22 28. 4. 2024, 11:30 Benátky n. J. - TJ Ostrava 0:2 (-19,-16)
12. kolo
23 28. 4. 2024, 12:45 TJ Loko Plzeň - TJ Ostrava 0:2 (-5,-15)
24 28. 4. 2024, 12:45 Loko Břeclav - Baník Příbram 0:2 (-16,-14)
13. kolo
25 28. 4. 2024, 14:00 Znojmo - Přímětice - SK Slavia Praha 0:2 (-24,-25)
26 28. 4. 2024, 14:00 Benátky n. J. - VK Královo Pole 2:1 (20,-22,14)
14. kolo
27 28. 4. 2024, 15:15 TJ Loko Plzeň - SK Slavia Praha 0:2 (-17,-25)
28 28. 4. 2024, 15:15 Benátky n. J. - Baník Příbram 2:0 (17,16)
© ČVS 2015-2018