Reprezentace
30. 9. 2023
Muži - kvalifikace OH: ITA - CZE, Brazílie
Reprezentace
1. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: BRA - CZE, Brazílie
Reprezentace
3. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CUB - CZE, Brazílie
Reprezentace
4. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: IRI - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: GER - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: UKR - CZE, Brazílie
Reprezentace
9. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CZE - QAT, Brazílie

2. liga muži - skupina A

11. kolo
Karlovarsko B-Modřany
Netolice-Česká Lípa
-Příbram B
Kladno B-Praga
Prosek-Domažlice
Příští kolo
Karlovarsko B-ModřanySO18.11.14:00
Netolice-Česká LípaSO18.11.14:00
-Příbram BSO18.11.14:00
Kladno B-PragaSO18.11.14:00
Prosek-DomažliceSO18.11.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kladno volejbal cz B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Praga 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Volejbal Domažlice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 TJ Netolice 1892 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 SK Prosek 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 VK Trox Příbram B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 ČEZ Karlovarsko B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 TJ Lokomotiva Česká Lípa 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 Volejbal Modřany 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
2. liga muži - skupina A
1. kolo
1 7. 10. 2023, 10:00 - Karlovarsko B .
2 7. 10. 2023, 10:00 Kladno B - Česká Lípa Majstríková R. ,Blažek M.
3 7. 10. 2023, 10:00 Prosek - Modřany .
4 7. 10. 2023, 09:00 Domažlice - Netolice . ,Sazama L.
5 7. 10. 2023, 10:00 Praga - Příbram B .
2. kolo
6 7. 10. 2023, 14:00 - Karlovarsko B .
7 7. 10. 2023, 14:00 Kladno B - Česká Lípa Blažek M. ,Majstríková R.
8 7. 10. 2023, 14:00 Prosek - Modřany .
9 7. 10. 2023, 13:00 Domažlice - Netolice Sazama L.
10 7. 10. 2023, 14:00 Praga - Příbram B .
3. kolo
11 14. 10. 2023, 10:00 Karlovarsko B - Příbram B Kindermanová L. ,Janouch B.
12 14. 10. 2023, 10:00 Netolice - Praga .
13 3. 2. 2024, 10:00 Modřany - Domažlice .
14 14. 10. 2023, 10:00 Česká Lípa - Prosek .
15 14. 10. 2023, 10:00 - Kladno B .
4. kolo
16 14. 10. 2023, 14:00 Karlovarsko B - Příbram B Janouch B. ,Kindermanová L.
17 14. 10. 2023, 14:00 Netolice - Praga .
18 3. 2. 2024, 14:00 Modřany - Domažlice .
19 14. 10. 2023, 14:00 Česká Lípa - Prosek .
20 14. 10. 2023, 14:00 - Kladno B .
5. kolo
21 21. 10. 2023, 10:00 Kladno B - Karlovarsko B .
22 21. 10. 2023, 10:00 Prosek - .
23 21. 10. 2023, 09:00 Domažlice - Česká Lípa .
24 21. 10. 2023, 10:00 Praga - Modřany .
25 21. 10. 2023, 10:00 Příbram B - Netolice .
6. kolo
26 21. 10. 2023, 14:00 Kladno B - Karlovarsko B .
27 21. 10. 2023, 14:00 Prosek - .
28 21. 10. 2023, 13:00 Domažlice - Česká Lípa .
29 21. 10. 2023, 14:00 Praga - Modřany .
30 21. 10. 2023, 14:00 Příbram B - Netolice .
7. kolo
31 4. 11. 2023, 10:00 Karlovarsko B - Netolice Janouch B.
32 4. 11. 2023, 10:00 Modřany - Příbram B .
33 4. 11. 2023, 10:00 Česká Lípa - Praga .
34 4. 11. 2023, 10:00 - Domažlice .
35 4. 11. 2023, 10:00 Kladno B - Prosek .
8. kolo
36 4. 11. 2023, 14:00 Karlovarsko B - Netolice . ,Janouch B.
37 4. 11. 2023, 14:00 Modřany - Příbram B .
38 4. 11. 2023, 14:00 Česká Lípa - Praga .
39 4. 11. 2023, 14:00 - Domažlice .
40 4. 11. 2023, 14:00 Kladno B - Prosek .
9. kolo
41 11. 11. 2023, 10:00 Prosek - Karlovarsko B .
42 11. 11. 2023, 09:00 Domažlice - Kladno B .
43 11. 11. 2023, 10:00 Praga - .
44 11. 11. 2023, 10:00 Příbram B - Česká Lípa .
45 11. 11. 2023, 10:00 Netolice - Modřany .
10. kolo
46 11. 11. 2023, 14:00 Prosek - Karlovarsko B .
47 11. 11. 2023, 13:00 Domažlice - Kladno B .
48 11. 11. 2023, 14:00 Praga - .
49 11. 11. 2023, 14:00 Příbram B - Česká Lípa .
50 11. 11. 2023, 14:00 Netolice - Modřany .
11. kolo
51 18. 11. 2023, 10:00 Karlovarsko B - Modřany Janouch B.
52 18. 11. 2023, 10:00 Netolice - Česká Lípa .
53 18. 11. 2023, 10:00 - Příbram B .
54 18. 11. 2023, 10:00 Kladno B - Praga .
55 18. 11. 2023, 10:00 Prosek - Domažlice .
12. kolo
56 18. 11. 2023, 14:00 Karlovarsko B - Modřany . ,Janouch B.
57 18. 11. 2023, 14:00 Netolice - Česká Lípa .
58 18. 11. 2023, 14:00 - Příbram B .
59 18. 11. 2023, 14:00 Kladno B - Praga .
60 18. 11. 2023, 14:00 Prosek - Domažlice .
13. kolo
61 2. 12. 2023, 09:00 Domažlice - Karlovarsko B .
62 2. 12. 2023, 10:00 Praga - Prosek .
63 2. 12. 2023, 10:00 Příbram B - Kladno B .
64 2. 12. 2023, 10:00 Netolice - .
65 2. 12. 2023, 10:00 Modřany - Česká Lípa .
14. kolo
66 2. 12. 2023, 13:00 Domažlice - Karlovarsko B .
67 2. 12. 2023, 14:00 Praga - Prosek .
68 2. 12. 2023, 14:00 Příbram B - Kladno B .
69 2. 12. 2023, 14:00 Netolice - .
70 2. 12. 2023, 14:00 Modřany - Česká Lípa .
15. kolo
71 9. 12. 2023, 10:00 Karlovarsko B - Česká Lípa Janouch B.
72 9. 12. 2023, 10:00 - Modřany .
73 9. 12. 2023, 10:00 Kladno B - Netolice .
74 9. 12. 2023, 10:00 Prosek - Příbram B .
75 9. 12. 2023, 11:00 Domažlice - Praga .
16. kolo
76 9. 12. 2023, 14:00 Karlovarsko B - Česká Lípa . ,Janouch B.
77 9. 12. 2023, 14:00 - Modřany .
78 9. 12. 2023, 14:00 Kladno B - Netolice .
79 9. 12. 2023, 14:00 Prosek - Příbram B .
80 9. 12. 2023, 15:00 Domažlice - Praga .
17. kolo
81 16. 12. 2023, 10:00 Praga - Karlovarsko B Kučera P.
82 16. 12. 2023, 10:00 Příbram B - Domažlice .
83 16. 12. 2023, 10:00 Netolice - Prosek .
84 16. 12. 2023, 10:00 Modřany - Kladno B .
85 16. 12. 2023, 10:00 Česká Lípa - .
18. kolo
86 16. 12. 2023, 14:00 Praga - Karlovarsko B . ,Kučera P.
87 16. 12. 2023, 14:00 Příbram B - Domažlice .
88 16. 12. 2023, 14:00 Netolice - Prosek .
89 16. 12. 2023, 14:00 Modřany - Kladno B .
90 16. 12. 2023, 14:00 Česká Lípa - .
19. kolo
91 13. 1. 2024, 10:00 Karlovarsko B - .
92 13. 1. 2024, 10:00 Česká Lípa - Kladno B .
93 13. 1. 2024, 10:00 Modřany - Prosek .
94 13. 1. 2024, 10:00 Netolice - Domažlice .
95 13. 1. 2024, 10:00 Příbram B - Praga .
20. kolo
96 13. 1. 2024, 14:00 Karlovarsko B - .
97 13. 1. 2024, 14:00 Česká Lípa - Kladno B .
98 13. 1. 2024, 14:00 Modřany - Prosek .
99 13. 1. 2024, 14:00 Netolice - Domažlice .
100 13. 1. 2024, 14:00 Příbram B - Praga .
21. kolo
101 20. 1. 2024, 10:00 Příbram B - Karlovarsko B .
102 20. 1. 2024, 10:00 Praga - Netolice .
103 20. 1. 2024, 11:00 Domažlice - Modřany .
104 20. 1. 2024, 10:00 Prosek - Česká Lípa .
105 20. 1. 2024, 10:00 Kladno B - .
22. kolo
106 20. 1. 2024, 14:00 Příbram B - Karlovarsko B .
107 20. 1. 2024, 14:00 Praga - Netolice .
108 20. 1. 2024, 15:00 Domažlice - Modřany .
109 20. 1. 2024, 14:00 Prosek - Česká Lípa .
110 20. 1. 2024, 14:00 Kladno B - .
23. kolo
111 27. 1. 2024, 10:00 Karlovarsko B - Kladno B Janouch B.
112 27. 1. 2024, 10:00 - Prosek .
113 27. 1. 2024, 10:00 Česká Lípa - Domažlice .
114 27. 1. 2024, 10:00 Modřany - Praga .
115 27. 1. 2024, 10:00 Netolice - Příbram B .
24. kolo
116 27. 1. 2024, 14:00 Karlovarsko B - Kladno B . ,Janouch B.
117 27. 1. 2024, 14:00 - Prosek .
118 27. 1. 2024, 14:00 Česká Lípa - Domažlice .
119 27. 1. 2024, 14:00 Modřany - Praga .
120 27. 1. 2024, 14:00 Netolice - Příbram B .
25. kolo
121 10. 2. 2024, 10:00 Netolice - Karlovarsko B .
122 10. 2. 2024, 10:00 Příbram B - Modřany .
123 10. 2. 2024, 10:00 Praga - Česká Lípa .
124 10. 2. 2024, 10:00 Domažlice - .
125 10. 2. 2024, 10:00 Prosek - Kladno B .
26. kolo
126 10. 2. 2024, 14:00 Netolice - Karlovarsko B .
127 10. 2. 2024, 14:00 Příbram B - Modřany .
128 10. 2. 2024, 14:00 Praga - Česká Lípa .
129 10. 2. 2024, 14:00 Domažlice - .
130 10. 2. 2024, 14:00 Prosek - Kladno B .
27. kolo
131 17. 2. 2024, 10:00 Karlovarsko B - Prosek Janouch B.
132 17. 2. 2024, 10:00 Kladno B - Domažlice .
133 17. 2. 2024, 10:00 - Praga .
134 17. 2. 2024, 10:00 Česká Lípa - Příbram B .
135 17. 2. 2024, 10:00 Modřany - Netolice .
28. kolo
136 17. 2. 2024, 14:00 Karlovarsko B - Prosek . ,Janouch B.
137 17. 2. 2024, 14:00 Kladno B - Domažlice .
138 17. 2. 2024, 14:00 - Praga .
139 17. 2. 2024, 14:00 Česká Lípa - Příbram B .
140 17. 2. 2024, 14:00 Modřany - Netolice .
29. kolo
141 24. 2. 2024, 10:00 Modřany - Karlovarsko B .
142 24. 2. 2024, 10:00 Česká Lípa - Netolice .
143 24. 2. 2024, 10:00 Příbram B - .
144 24. 2. 2024, 10:00 Praga - Kladno B .
145 24. 2. 2024, 11:00 Domažlice - Prosek .
30. kolo
146 24. 2. 2024, 14:00 Modřany - Karlovarsko B .
147 24. 2. 2024, 14:00 Česká Lípa - Netolice .
148 24. 2. 2024, 14:00 Příbram B - .
149 24. 2. 2024, 14:00 Praga - Kladno B .
150 24. 2. 2024, 15:00 Domažlice - Prosek .
31. kolo
151 9. 3. 2024, 10:00 Karlovarsko B - Domažlice Janouch B.
152 9. 3. 2024, 10:00 Prosek - Praga .
153 9. 3. 2024, 10:00 Kladno B - Příbram B .
154 9. 3. 2024, 10:00 - Netolice .
155 9. 3. 2024, 10:00 Česká Lípa - Modřany .
32. kolo
156 9. 3. 2024, 14:00 Karlovarsko B - Domažlice . ,Janouch B.
157 9. 3. 2024, 14:00 Prosek - Praga .
158 9. 3. 2024, 14:00 Kladno B - Příbram B .
159 9. 3. 2024, 14:00 - Netolice .
160 9. 3. 2024, 14:00 Česká Lípa - Modřany .
33. kolo
161 16. 3. 2024, 10:00 Česká Lípa - Karlovarsko B .
162 16. 3. 2024, 10:00 Modřany - .
163 16. 3. 2024, 10:00 Netolice - Kladno B .
164 16. 3. 2024, 10:00 Příbram B - Prosek .
165 16. 3. 2024, 10:00 Praga - Domažlice .
34. kolo
166 16. 3. 2024, 14:00 Česká Lípa - Karlovarsko B .
167 16. 3. 2024, 14:00 Modřany - .
168 16. 3. 2024, 14:00 Netolice - Kladno B .
169 16. 3. 2024, 14:00 Příbram B - Prosek .
170 16. 3. 2024, 14:00 Praga - Domažlice .
35. kolo
171 23. 3. 2024, 10:00 Karlovarsko B - Praga Janouch B.
172 23. 3. 2024, 09:00 Domažlice - Příbram B .
173 23. 3. 2024, 10:00 Prosek - Netolice .
174 23. 3. 2024, 10:00 Kladno B - Modřany .
175 23. 3. 2024, 10:00 - Česká Lípa .
36. kolo
176 23. 3. 2024, 14:00 Karlovarsko B - Praga . ,Janouch B.
177 23. 3. 2024, 13:00 Domažlice - Příbram B .
178 23. 3. 2024, 14:00 Prosek - Netolice .
179 23. 3. 2024, 14:00 Kladno B - Modřany .
180 23. 3. 2024, 14:00 - Česká Lípa .
Vedoucí soutěže: Zdeněk HLINOVSKÝ, Zátiší 1086, 431 11 Jirkov; MT: 777 611 130, E-mail: hlinovsky@cvf.cz
© ČVS 2015-2018