29.11.2021

Program a výsledky RD 04/05 dívky v roce 2021

 

logo

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 12.-16.5.
12.-17.5.
Mikulov
Soria (ESP)
VT, nominace (širsí kádr)     INFO
VT, PU, INFO
13.5. Španělsko - Česká republika 2:2 (24,-21,-16,11) příprava
14.5. Španělsko - Česká republika 2:2 (23,-21,20,-16) příprava
16.5. PU Španělsko - Česká republika 2:3 (-20,-22,22,14,-13)
16.5. PU Španělsko - Česká republika 3:0 (15,21,12) INFO   foto
2 21.-25.5. Mikulov VT, nominace   INFO
3 3.-6.6. Mikulov VT, nominace
4 12.-15.6. Hrádek n/N. VT, nominace
5 18.-21.6. Mikulov VT, nominace
   6    25.-28.6. Mikulov VT, nominace
7 29.-30.6. Schielleiten (AUT) PU, nominace
29.6. Rakousko - Česká republika 2:2 (17,-23,-31,14)
30.6. Rakousko - Česká republika 3:1 (-25,25,17,16) INFO
7 1.-4.7. Maribor (CRO) MEVZA U17, nominace, SVK, HUN, AUT, ISR, SLO, CZE
2.7. Rakousko - Česká republika 1:2 (-13,-19,19)
2.7. Česká republika - Izrael 3:0 (17,22,16)
3.7. Maďarsko - Česká republika 1:2 (-21,-22,22)
3.7. Slovensko - Česká republika 1:2 (-19,14,-16)
4.7. Česká republika - Slovinsko 0:3 (-22,-17,-21)
konečné 2. místo   INFO
nejlepší hráčky turnaje
= middle-blocker Zuzana Žáková, setter Bára Abendroth
8 7.-11.7. Dobřichovice VT, nominace, PU s US týmy BIP SE 4 x
7 12.-16.7. Pula (CRO)

MT (The Global Challenge 16 r.) U18 a U23, nominace
D U18
13.7. ČR - Valsa Volley 3:0 (7,5,11)
13.7. OK Pula - ČR 0:3 (-21,-15,-21)
14.7. ČR - Ka Ulukoa 2:1 (21,-22,24)
15.7. ČR - Emillia Volley 3:0 (19,15,7)
15.7. semi ČR - Maribor 1:3 (-20,22,-22,-12)
16.7. o 3. místo ČR - Maďarsko 0:2
konečné 4. místo
D U23
13.7. Team BIP - ČR 2:1 (23,16,-25)
13.7. ČR - Izrael 1:2 (-19,-,17,23)
14.7. ČR - Golden State 3:0 (19,14,19)
15.7. ČR - Maďarsko 1:3 (-23,-19,14,-19)
15.7. semi ČR - Izrael 2:3 (-18,-22,19,22,-12)
16.7. o 3. místo ČR - Maribor 1:2 (-16,24,-12)
konečné 4. místo  
INFO

8 28.8.-1.9. Zakopane (POL)

PU, nominace
30.8. Polsko - ČR 4:4 (13,13,8,-10,-12,-9,-10)
31.8. Polsko - ČR 1:3 (-23,-20,19,-21)
1.9. Polsko - ČR 3:2 (-21,16,-24,21,13) INFO

9 24.-29.9. Brandýs n/L. VT+1-Z, nominace   INFO
28.9. SCM ČVS JKY - Slavia Hr. Králové 3:2 (26,-24,-17,16,18)
28.9. SCM ČVS JKY - VK KP Brno 1:3 (25,-15,-23,-23)
10 23.-29.10. Brandýs n/L. VT+1-Z, nominace
28.10. SCM ČVS JKY - Č. Budějovice 3:0 (14,17,21)
28.10. SCM ČVS JKY - Škola volejbalu ČB  3:0 (13,11,15) INFO
11 26.-29.11. Brandýs n/L. VT+1-Z, nominace
28.11. SCM ČVS JKY -  H. Brod 3:0 (13,13,14)
28.11.  SCM ČVS JKY -  Střešovice 3:1 (17,22,-23,21)  INFO
12 17.-22.12. Mikulov VT, nominace
18.12. ČR - Španělsko 0:0
19.12. ČR - Španělsko 0:0
20.12. ČR - Španělsko 0:0
21.12. ČR - Španělsko 0:0
13 27.-30.12. Maribor (CRO) MEVZA, nominace
- -. ? VT, nominace

 

Facebooková stránka ZDE

Krátké zprávyArchiv
MS U19 2021 – beachvolejbal – Phuket (THA)

chlapci: Panchenko / Chuprinov (RUS) – Semerád / Šépka 1:2 (21:19, 18:21, 10:15) dívky: Bocharova / Gubina (RUS) – Neuschaeferová / Břínková 2:0...

 
Evropské poháry - ženy

Champions League: VK Dukla Liberec – Igor Gorgonzola Novara (ITA) 0:3 (11:25, 16:25, 19:25) Pohár CEV: Volero Le Cannet (FRA) – VK UP Olomouc 3:0...

 
Český pohár 2021/2022 ženy - čtvrtfinále

TJ Ostrava – VK Královo Pole 1:3 (23:25, 25:23, 21:25, 14:25)

 
MS U19 2021 – beachvolejbal – Phuket (THA)

dívky: Neuschaeferová / Břínková – Hautala / Mäkitalo (FIN) 2:0 (21:7, 21:10), Neuschaeferová / Břínková – Brailko / Namike (LAT) 2:0 (21:18,...

 
MS U19 2021 – beachvolejbal – Phuket (THA)

kvalifikace: Kůrka / Oliva – Licht / Chadwick (CAN) 0:2 (32:34, 19:21)

 
Český pohár 2021/2022 muži - 3. kolo

Kladno volejbal cz – VK Euro Sitex Příbram 1:3 (21:25, 25:20, 24:26, 21:25) první utkání 1:3 – do čtvrtfinále postupuje Příbram

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018