Krajský přebor II. třídy - ženy, skupina B

8. kolo
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.-TJ Sokol Smiřice, z.s.
Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s.0:3TJ Sokol Stěžery, z.s.(-24, -19, -22)
Příští kolo
Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s.-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.SO13.5.10:00
TJ Sokol Stěžery, z.s.-TJ Sokol Smiřice, z.s.SO13.5.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 8 5 2 0 1 21:8 665:565 19
2 TJ Sokol Smiřice, z.s. 6 3 1 1 1 14:9 511:427 12
3 TJ Sokol Stěžery, z.s. 8 2 1 2 3 15:17 666:708 10
4 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 6 0 0 1 5 2:18 330:472 1
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy ženy, skupina B
1. kolo
1 31. 8. 2022, 17:30 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (12,21,14)
2 17. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Pecka 2:3 (18,-26,-24,17,-16)
2. kolo
3 7. 9. 2022, 17:30 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (12,21,10)
4 17. 9. 2022, 12:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Pecka 0:3 (-21,-19,-22)
3. kolo
5 17. 9. 2022, 14:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Pecka 0:3 (-16,-16,-10)
6 10. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:2 (-22,18,-22,15,14)
4. kolo
7 17. 9. 2022, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Pecka 0:3 (-19,-8,-15)
8 10. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:1 (21,-22,8,16)
5. kolo
9 18. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Pecka 3:0 (20,13,25)
10 11. 9. 2022, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:0 (23,20,21)
6. kolo
11 18. 9. 2022, 12:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Pecka 3:2 (-15,15,-15,21,12)
12 11. 9. 2022, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:2 (-17,12,-13,16,12)
7. kolo
13 22. 9. 2022, 19:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. hala Předměřice n. L. Andrys R.
14 24. 9. 2022, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:1 (8,17,-23,23)
8. kolo
15 6. 10. 2022, 19:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. hala Předměřice n. L. Bárta L.
16 24. 9. 2022, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-24,-19,-22)
9. kolo
17 13. 5. 2023, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
18 13. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
10. kolo
19 13. 5. 2023, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
20 13. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
11. kolo
21 20. 5. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
22 20. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
12. kolo
23 20. 5. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
24 20. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
13. kolo
25 27. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
26 27. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
14. kolo
27 27. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
28 27. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
15. kolo
29 3. 6. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
30 3. 6. 2023, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
16. kolo
31 3. 6. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
32 3. 6. 2023, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
17. kolo
33 10. 6. 2023, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
34 10. 6. 2023, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
18. kolo
35 10. 6. 2023, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
36 10. 6. 2023, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz, 604211357.
© ČVS 2015-2018