Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor druhé třídy ženy, skupina B.

16. kolo
-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov-TJ Sokol Stěžery, z.s.
Tj Sokol Třebeš, z.s.3:0Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s.(20, 19, 16)
Příští kolo
Tj Sokol Třebeš, z.s.-SO28.5.10:00
Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol PouchovSO28.5.10:00
TJ Sokol Stěžery, z.s.-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.NE5.6.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 15 13 0 2 0 43:9 1241:937 41
2 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 10 3 2 0 5 18:22 842:861 13
3 TJ Sokol Stěžery, z.s. 10 2 2 2 4 18:23 855:879 12
4 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 11 2 2 2 5 18:27 862:1006 12
5 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 12 2 1 1 8 14:30 909:1026 9
kalendář skupiny
Krajský přebor druhé třídy ženy, skupina B.
1. kolo
1 4. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - .
2 1. 9. 2021, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-16,-24,-20)
3 2. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Místo konání Pecka! 1:3 (-20,-17,14,-24)
2. kolo
4 4. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - .
5 2. 9. 2021, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-17,-23,-21)
6 3. 10. 2021, 12:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. Místo konání Pecka! 3:1 (-23,17,22,19)
3. kolo
7 11. 9. 2021, 10:00 - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
8 20. 9. 2021, 17:30 Tj Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:1 (15,16,-22,21)
9 9. 9. 2021, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 0:3 (-19,-24,-21)
4. kolo
10 11. 9. 2021, 13:00 - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. .
11 9. 11. 2021, 19:30 Tj Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. sportovní hala Třebeš 3:0 (21,17,13)
12 13. 9. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 2:3 (-29,17,24,-15,-16)
5. kolo
13 18. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - .
14 18. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 2:3 (-16,13,22,-18,-20)
15 18. 9. 2021, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-22,-19,-22)
6. kolo
16 18. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - .
17 18. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 2:3 (-24,14,18,-16,-5)
18 18. 9. 2021, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. 3:2 (18,-22,-16,23,13)
7. kolo
19 25. 9. 2021, 10:00 - Tj Sokol Třebeš, z.s. .
20 25. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 2:3 (14,-15,-18,21,-5)
21 2. 10. 2021, 15:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Místo konání Pecka! 0:3 (-14,-19,-21)
8. kolo
22 25. 9. 2021, 13:00 - Tj Sokol Třebeš, z.s. .
23 25. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 3:1 (17,-16,27,20)
24 3. 10. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Místo konání Pecka. 2:3 (24,-16,-11,27,-14)
9. kolo
25 2. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - .
26 2. 10. 2021, 11:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Místo konání Pecka! 3:1 (22,18,-27,15)
27 2. 10. 2021, 10:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (17,13,16)
10. kolo
28 2. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - .
29 3. 10. 2021, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. Místo konání Pecka! 3:1 (-18,13,19,11)
30 2. 10. 2021, 13:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:1 (-21,6,11,14)
11. kolo
31 7. 5. 2022, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
32 7. 5. 2022, 10:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (21,21,24)
33 4. 6. 2022, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. hřiště Pecka Kohout K.
12. kolo
34 7. 5. 2022, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
35 7. 5. 2022, 13:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 3:0 (10,17,21)
36 4. 6. 2022, 12:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. hřiště Pecka Kohout K.
13. kolo
37 14. 5. 2022, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - .
38 11. 5. 2022, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. Hraje se v Třebši. 0:3 (-18,-20,-21)
39 14. 5. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:1 (20,-21,11,16)
14. kolo
40 14. 5. 2022, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - .
41 18. 5. 2022, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. Hraje se dle rozpisu, tj. ve Stěžerách. 3:2 (-15,21,-13,21,12)
42 14. 5. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (-17,15,-23,-20)
15. kolo
43 21. 5. 2022, 10:00 - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
44 31. 5. 2022, 18:15 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery, z.s. Matějovský J.
45 22. 5. 2022, 10:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 3:1 (-13,12,9,18)
16. kolo
46 21. 5. 2022, 13:00 - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
47 8. 6. 2022, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery, z.s. Hraje se ve Stežerách!!! Matějovský J.
48 22. 5. 2022, 13:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 3:0 (20,19,16)
17. kolo
49 28. 5. 2022, 10:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - .
50 28. 5. 2022, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Kovalíček P.
51 5. 6. 2022, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. hřiště Pecka Kohout K.
18. kolo
52 28. 5. 2022, 13:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - .
53 28. 5. 2022, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Kovalíček P.
54 5. 6. 2022, 12:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. hřiště Pecka Kohout K.
19. kolo
55 4. 6. 2022, 10:00 - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
56 4. 6. 2022, 14:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. hřiště Pecka Kohout K.
57 20. 5. 2022, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tj Sokol Třebeš, z.s. Hraje se v Třebši!!! 0:3 (-6,-16,-13)
20. kolo
58 4. 6. 2022, 13:00 - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
59 4. 6. 2022, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. hřiště Pecka Kohout K.
60 10. 6. 2022, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tj Sokol Třebeš, z.s. Hraje se v Třebši!!! Bárta L.
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz, 604211357.
© ČVS 2015-2018