Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor starších žákyň - tabulka

KOLO
1. kolo
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Frýdek - Místek 6 0 0 0 0 0:0 0:0 148
2 Happy Sport Opava 6 0 0 0 0 0:0 0:0 141
3 TJ Ostrava 6 0 0 0 0 0:0 0:0 140
4 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 6 0 0 0 0 0:0 1:0 121
5 ŠSK Bílovec 6 0 0 0 0 0:0 0:0 120
6 SVK Nový Jičín 6 0 0 0 0 0:0 0:0 117
7 VK Raškovice 6 0 0 0 0 0:0 0:0 99
8 Tělovýchovná jednota Ostrava "B" 6 0 0 0 0 0:0 0:0 98
9 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 6 0 0 0 0 0:0 0:0 96
10 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 6 0 0 0 0 0:0 0:0 92
11 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 6 0 0 0 0 0:0 0:0 84
12 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z. s. "B" 6 0 0 0 0 0:0 0:0 78
13 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek "B" 6 0 0 0 0 0:0 0:0 74
14 TJ Krnov 6 0 0 0 0 0:0 0:0 68
15 VK Karviná, z.s. 6 0 0 0 0 0:0 0:0 63
16 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z. s. "C" 6 0 0 0 0 0:0 0:0 49
17 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 6 0 0 0 0 0:0 0:0 46
18 Tj Sokol Frýdek - Místek 6 0 0 0 0 0:0 0:0 45
19 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 6 0 0 0 0 0:0 0:0 44
20 VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" 6 1 0 0 0 0:0 0:0 28
21 VO Slezská Orlice, z.s. 6 0 0 0 0 0:0 0:0 28
22 VK Polanka nad Odrou, z.s. "B" 6 0 0 0 0 0:0 0:0 18
23 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 6 0 0 0 0 0:0 0:0 11
24 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 6 0 0 0 0 0:0 0:0 10
kalendář skupiny
turnaje soutěže: KV: 3.10.2021, T1: 24.10.2021, T2: 14.11.2021, T3:12.12.2021, T4: 16.1.2022, T5: 13.2.2022, T6: 13.3.2022, MČR1: 30.4.-1.5. 2022
Vedoucí soutěže: Ing. Jana Kavalová; Na Hermaně 216/22; Vratimov; jana.kavalova(at)email.cz
© ČVS 2015-2018