ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Šesté kolo soutěže starších žákyň, skupina F

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Polanka nad Odrou, z.s. "B" 3 2 0 1 0 5:2 153:107 7
2 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3 1 1 0 1 4:3 156:134 5
3 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3 1 0 0 2 2:4 120:144 3
4 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 3 1 0 0 2 2:4 98:142 3
kalendář skupiny
Pořadatel: VK Polanka n. O., hala H. Salichové, 2 kurty
1. kolo
1 13. 3. 2022, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ Hlučín Heleny Salichové 1275 Ostrava - Polanka nad Odrou 2:0 (22,8)
2 13. 3. 2022, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 2:0 (10,17)
2. kolo
3 13. 3. 2022, 10:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Heleny Salichové 1275 Ostrava - Polanka nad Odrou 0:2 (-20,-24)
4 13. 3. 2022, 10:30 VK Polanka nad Odrou, z.s."B" - TJ Hlučín 2:0 (10,8)
3. kolo
5 13. 3. 2022, 12:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s."B" Heleny Salichové 1275 Ostrava - Polanka nad Odrou 2:1 (-22,17,11)
6 13. 3. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Hlučín Heleny Salichové 1275 Ostrava - Polanka nad Odrou 0:2 (-23,-19)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 772 749
© ČVS 2015-2018